Чарівне зіллячко• 30 мая 2024

Іспанія

Підкажіть, будь ласка, як краще та економніше доїхати до Іспанії (Аліканте, Валенсія). Є червень місяць. Тому, хочу з початку червня до майже кінця вибратися. Ніколи не була за кордоном, тому гублюся в цих літаках, автобусах тощо. Порадьте.
okurpa• 30 мая 2024
А вы откуда ехать будете

автор Чарівне зіллячко • 30 мая 2024
Ответ дляokurpa
А вы откуда ехать будете
Взаглі Одеса - це найближче до мене місто. А там, як вийде. тому що дивлюся автобуси, то з Одеси тільки після 15 червня. Виходить, що всеодно потрібно добиратися
Miss Faina• 30 мая 2024
А сколько автобус идет з Одеси?
okurpa• 30 мая 2024
я из Запорожья на поезде до Чопа, с Чопа до Будапешта, из Будапешта самолет. Из Будапешта дешевле чем из Варшавы были билеты. Для нас это был самый дешевый вариант. Автобусы не рассматривали, для меня это тяжело.
Пекельнi Борошна• 30 мая 2024
Ответ дляokurpa
РОзкажіть, будь ласка, як добиратися до Будапешта з Чопа. Як границю проходити. Як за часом зі стиковками. Якщо не знаю англійської, важко буде в дорозі?
автор Чарівне зіллячко • 30 мая 2024
Ответ дляokurpa
Ви з багажем брали квитки? А то с багажем дивлюся щось не дуже дешево виходить.
автор Чарівне зіллячко • 30 мая 2024
Ответ дляMiss Faina
А сколько автобус идет з Одеси?
З Одеси не уточнювала, бо не підходить по датам. А з Києва, Львова 2,5 дні +-

жінка незаміжня• 30 мая 2024
До Будапешта и оттуда самолётом. Сейчас в Аликанте есть прямые рейсы Wizzair и Ryanair
Если вы летите без багажа, в Ryanair можно вложиться примерно в 200 евро туда-обратно
С багажом будет 300+ . Мне в ноябре обошлось 350 евро.
Автобус Киев Аликанте стоит примерно 170 евро в одну сторону, ехать 2 суток. В стоимость уже включен багаж, причем можно до 40 кг брать.
okurpa• 30 мая 2024
Из Чопа берите билет до Загони (100 грн), из Загони до Будапешта (покажите укр паспорт и билет будет стоить 200 грн, для украинцев льготная цена). Если брать из Чопа до Будапешта - стоимость билета 1000-1200 грн. Чуть сэкономит сможете. Посмотрите расписание этих поездов, их в день штук 5-6, выберете себе подходящее время. Переход границы, таможенный и паспортный контроль проходите в Чопе, людей не много может 30-50-70 человек, когда как, то есть все кто в этот поезд, за час до отправления надо быть на месте, за час все пройдете. В Загоне все очень просто, не заблудитесь, там очень маленький вокзал, спросить не проблема, вам подскажут. Если погулять в Будапеште не хотите, можно выйти прям в аэропорту, не доезжая до Будапешта минут 20, город Ферігедь, можете в Загоне прям билет купить до аэропорта
автор Чарівне зіллячко • 30 мая 2024
Ответ дляokurpa
Дякую. Щось дивлюся, що потрібно брати квитки або за пів року, або варіант - автобус. дуже багато пересадок. Якщо ручна кладь, то так можна їхати. А з чемоданом , дитиною тяжко.
Шикаю і викаю• 30 мая 2024
Рекомендую звернутися до турагента, якщо ви ніколи не були за кордоном - безліч зручних варіантів добере
автор Чарівне зіллячко • 30 мая 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Вони тільки переїзд чи тур пропонують. мені потрібен тільки проїзд
Голубец• 30 мая 2024
Наче дешевше всього Будапешт-Валенсія в одну сторону на 08.06 без багажу, тільки ручна поклажа 1555грн Ryanair
Ще з Польщі можна глянути. З Румунії дорожче.
Скріни ціни в одну сторону
автор Чарівне зіллячко • 30 мая 2024
Ответ дляГолубец
Скріни ціни в одну сторону
Дякую. тільки добратися до Будапешту. Кракова теж потрібно, а це пересадки. І що робити з багажем. хоча б один чемодан.
автор Чарівне зіллячко • 30 мая 2024
Ответ дляГолубец
Скріни ціни в одну сторону
Я не зовсім розумію, ось по вашим скрінам така ціна, але коли я переходжу , то виходить самий дешевший біля 7 000грн.
Пекельнi Борошна• 30 мая 2024
Ответ дляokurpa
Дякую за роз´яснення.
Голубец• 30 мая 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я не знаю чому ви так бачите. От скрін з сайту Ryanair, за такою ціною залишилося 2 квитка.
Голубец• 30 мая 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Нажаль зараз з України не літають літаки, і тому доведеться добиратися до сусідньої країни.
Як добратися дешевше до Будапешту вам вже написали. Ми вже так їздили, не страшні там пересадки.
Щодо багажу, то я звикла літати тільки з ручною поклажею. Хоч на тиждень, хоч на місяць. Літні речі багато місця не займають. Так що все можливо.
автор Чарівне зіллячко • 30 мая 2024
Ответ дляГолубец
Дякую. Так можливо. головне перший раз виїхати

Gleva• 31 мая 2024
Ответ дляokurpa
Підкажіть, а пішки з того Ферігедь до аеропорта дійти можна (щоправда більше 4 км)? Чи тільки на 200 автобус сідати?
Душа компанії• 31 мая 2024
В Валенсии уже мест нет для беженцев. Аликанте тоже не принимает. Едьте в Мадрид)))