Мальчижка• 30 мая 2024
20тис доларів, знайти за місяць, кредит дадуть?
Яфоп 1гр, діяльність зараз не веду,сплачую тільки ЕП. Чоловік працює офіційно, зп не велика. Маємо 2з дітей. Чи може дати банк таку суму в кредит і на яких умовах? Я можу віддати майже всю суму після продажу 1/2 спадщини, але коли воно продасться, не відомо. Чи вигідно брати у банка? Навряд чи хтось із знайомих зможе дати в борг. А ситуація по суті безвихід(((
Айболитная• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Немає за що знімати. Витрачати з того що назбирали немає сенсу. В нас дохід на сім´ю 2+2 зараз тисяча доларів. Знімати мамі за 10-12 тис однушку немає можливості.
А как вы собрались кредит банку отдавать?
наслелство может годами не продаваться, тем более 1/2 .
Ситуация конечно сложная. Вы хоть так, хоть сяк не тяните маме отдельное жилье.
Тут только забирать маму к себе в квартиру.
наслелство может годами не продаваться, тем более 1/2 . Ситуация конечно сложная. Вы хоть так, хоть сяк не тяните маме отдельное жилье.
Джага-джага• 30 мая 2024
Ну і як ви маєте виплачувати ці 20 тис доларів? Якщо навіть іпотеку візьмете, у вас місячна виплата буде тисяч 15. З ашим бюджетом ви не потягнете цю виплату.
Fashion_besties• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Немає за що знімати.
Ви не можете собі дозволити брати кредит у такій ситуації.
Знімайте тоді їй кімнату поки що.
І займайтеся спадщиною. По результатам продажу спадщини побачите, що Ви можете.
Оформлення і продаж може заняти багато місяців.
Знімайте тоді їй кімнату поки що.
После 18• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Немає за що знімати.
А як ви кредит плануєте гасити при таких даних? Шукайте квартирку маленьку і з косметичним ремонтом...А при таких даних та ще і з кредитом ви самі маєте можливість на вулиці залишитись.
Люблю кетчуп• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Пошкоджено після окупації. Нажаль через те що будинок у спільній власності. Не можемо подати на євідновлення ((( бо інший співвласник не дає документи. Живе зараз в квартирі знайомих за комунальні. Цю квартиру через місяць будуть виставляти на продаж.
Купите где-то в селе домик или пусть живёт в половине вашего майна этого 1/2?
Байрактара• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Кімнату чи гуртожиток
Дай подивлюся• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Немає за що знімати.
Чого тільки тут не прочитаєш. Нема за що знімати, а кредит чим віддавати? І як ви у Києві зібралися за 20 тисяч квартиру купувати?!
Fashion_besties• 30 мая 2024
Можу підказати радикальний варіант, але цілком можливий - продаєте свою квартиру, знімаєте квартиру на всіх на 4-5 місяців. За цей час берете під містом клаптик землі 3-4 сотки і будуєте модульний невеликий Дуплекс під ключ. Собі більшу площу, мамі невеличку.
Потім зможете продати і переїхати знову в квартиру якщо захочете
Гуляю босоніж• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Іпотеку на вторічку дають?
Да, но есть ограничения по возрасту для программ 3% и 7%.
Просто ипотека даже моя хрущевка 1965 года подходила.
Люблю кетчуп• 30 мая 2024
Авиор ,что за город? Может комнату в общаге ,гостинку? Это дешевле ,чем брать кредит в такой обстановке .
Потом останетесь все на улице с детьми вместе ..
Не рискуете так,время нестабильное 😱
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ дляДжага-джага
Там де квартири по 20 тис доларів оренда не коштує 10-12
Мені не вистачає для купівлі, 20тис .
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ дляВсех в сад
Ви апетитно замахнулися на кредит на 20 тис баксів з такими вводними для Києва.
А де майно, місто, яке у спадщині?
Майна свого немає. Спадщина в Київській області.
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ дляАйболитная
Я вже зі співвласником один об´єкт продала. Думаю проблем з продажем зі сторони співвласника не буде. Тут наскільки швидко зможемо продати і за скільки. 3 об´єкти.
До себе немає куди маму, і так живемо 4ро в 2ці, мама з нами жила півроку, застрельте але я з нею в одному домі жити не буду.
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Це за 100км я не взмозі їздити кожного разу як їй стає погано((( і вона не хоче туди їхати. Погрожує що буде жити з нами, я цього не витримаю.
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ дляДай подивлюся
Погано читаєте. Мені не вистачає 20тисяч на купівлю квартири.
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не рискуете так,время нестабильное 😱
Київ
барабанщица• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Київ
Зняти кімнату мамі у якоїсь пенсіонерки теж або кімнату у будинку під Києвом, є люди, що здають будиночки-пристройки у себе у дворі, шукайте на олх
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ длябарабанщица
Мама не хоче.
барабанщица• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Мама не хоче.
Ну мало лі шо мама не хоче,
Щас куча пенсіонерів здають кімнати
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ длябарабанщица
Ну мало лі шо мама не хоче,
Щас куча пенсіонерів здають кімнати
Вона каже я прийду до вас жить, що ви мене виженете!? Вона півроку з нами жила , я більше це не витримаю.
барабанщица• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Скажіть - ні
барабанщица• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Мама хоче вас в кабалу з кредитом загнати? Як віддавати будете? А якщо чоловіка мобілізують?
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ длябарабанщица
Мама ще не в курсі що квартиру що вона живе будуть продавати, бо як скажу, вона мені за цей час мозги виїсть що я точно здурію.
Це ми думаємо над варіантами що робити.
Айболитная• 30 мая 2024
Ответ дляFashion_besties
План рабочий. Но слишком сложный.
Можно купить маме участок с хатой развалюхой в пригороде. Но подключенными коммуникациями - свет, вода, газ - как повезет уже. Главное свет.
Построить маленький дом 18-20 м. для мамы на остаток суммы.
Ну или затевать стройку с продажей своей квартиры.
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ дляFashion_besties
В нас немає своєї квартири.
Майданщица• 30 мая 2024
Ответ дляАйболитная
План рабочий. Но слишком сложный.
Не підійде таке, мама автора скаже: не хочу тут жити і буде у автора мінус н-на сума, не ліквідне житло і мама вдома на додаток
барабанщица• 30 мая 2024
Ответ дляМальчижка
В нас немає своєї квартири.
Автор, не майтесь дур‘ю, так сказати.
Зніміть мамі кімнату - зараз дуже багато людей виїхало по селах, дачах, на ЗУ - ви навіть і квартиру можете знайти за догляд і комунальні. Мої батьки напр.виїхали в село, за квартирою знайома знайомих дивиться і знімає за символічні гроші, оплата як за кімнату і сама собі хазяйка
Мальчижка
• 30 мая 2024
Ответ длябарабанщица
Автор, не майтесь дур‘ю, так сказати.
Мама не хоче. Вона інвалід самій далеко від мене жити вже важко. Мені їздити, а їй поряд нікого із знайомих теж. Більше в неї нікого крім мене немає. Аби ж було так легко ..