Тётя Хрюша• 30 мая 2024

Чи є сенс ремонтувати iPhone

Який планується на продаж.
Там не те, щоб ремонт потрібен, просто замінити акумулятор (старий показує 78% обʼєму).
Чи на паритись і виставити на продаж як є?
Мстящий за Зайца• 30 мая 2024
Не заморачиватесь, особенно если до этого не было никаких ремонтных вмешательств, многим это важно
Володарка мрій• 30 мая 2024
я свій вирішила залишити в первинному вигляді. Хай покупець сам міняє що хоче.
Подтяжка• 30 мая 2024
Нет, конечно, телефон имеет ценность когда в него не вмешивались. Я продаю когда батареи уже 66-77%
автор Тётя Хрюша • 30 мая 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ні, не було ніколи.
Дякую
автор Тётя Хрюша • 30 мая 2024
Ответ дляПодтяжка
Я не планувала взагалі продаж, але мені на день народження подарували новий.
Моєму було всього 3 роки, я зазвичай так часто не змінюю телефон
Маю сечі• 30 мая 2024
От моего телефона с 82% отмораживались либо просили -5000 грн минимум. Продала в итоге тому кто этим не интересовался
ЖонДуан• 30 мая 2024
краще не міняйте, чоловік поміняв куча проблем тепер з ним, і тепер точно його не зможе продати, ніхто не хоче брати зі зміною батареєю
Маю сечі• 30 мая 2024
Ответ дляЖонДуан
Почему? Заменили акб без удаления ошибки? Сейчас норм меняют, нигде не выдает о замене
ЖонДуан• 31 мая 2024
Ответ дляМаю сечі
він носив його 4 рази, після заміни сам став перезагружатися, батарею змінювали 3 рази, щось не ставало. Заміну бачать коли його перевіряють в сервісі єпл за гроші