Божа кульбабка• 30 мая 2024
Ваші точно НІ серед заводчиків?
Дуже цікавить досвід спілкування/контакту заводчиками, Ваш чорний список, проблеми, з якими зіткнулись при купівлі улюбленця. Можливо когось навпаки порадите, цікавлять пуделя, але хочу почути загальну думку про заводчиків. Що да, що ні.
Корсет_на_шурупах• 30 мая 2024
Я в прошлом заводчик немецкой овчарки.
Могу дать пару советов, на что обратить внимание.
Смотрите на родителей щенка. Они должны выглядеть здоровыми и ухоженными, как и сами щенки. Весёлые, игривые , с хорошей шерстью и аппетитом.
Смотрите на помещение, где живут животные. Должно быть чисто. У заводчика не должно быть слишком много животных.
В идеале до трёх.
Щенка берите не ранее 3 месяцев с прививками. К этому возрасту щенок должен быть социализирован : не бояться улицы, шума и людей ( небольшой страх нормально, но без паники )
На скрине один из моих щенков .
В идеале до трёх.
На скрине один из моих щенков .
Корсет_на_шурупах• 30 мая 2024
Ну и конечно документы КСУ (никаких ККУ и прочих клубов) - это если Вы хотите именно породистое животное.
Если порода не важна , то только советы выше.
Зажуженная Жужжа• 30 мая 2024
Документы,на родителей смотреть,они в родстве состоять не должны,если щенков-брак оставляют,тоже нет сразу
УраганнаЯ• 30 мая 2024
Рано віддають, без щеплень, ми взяли кошеня в 1.5 місяці, а потім дізналися що це ненормально, будуть проблеми з агресією, не раніше трьох місяців повинно бути
Та_все_ок_будет• 30 мая 2024
Купляли лабрадора в київському ’розпліднику’. Взагалі ми в цьому ділі без досвіду. Думали, як розплідник, то взагалі ніяких проблем. По факту баба-барига просто має контакти з тими в кого цуцики, купує в них по одній ціні, а продає по інший. Нам за 32 000 грн продали цуцика чистокровного від англійських чемпіонів, у якого виявився пожиттевий атопічний дерматит. Тепер на 2,5 місця ліки коштують 6-8К грн.
Ця барига потім ще по 500 грн зняла з нас і інших покупців за те, що цуциків привезла машина з Тернополя.
Два цуцики приїхали брудні, смердючі. Від них так г*вном воняло, що ми ледь доїхали з малою в авто.
Любимо її, корм дорогий, бо в неї купа алергій, антигістамін дорогий, але ну зрозуміло що нас на*бали.
Якщо що, розплідник Фіамма Контанта (Fiamma Cantante)
Та_все_ок_будет• 30 мая 2024
Оті всі документи, КСУ - все до дупи. Все є, доки батьків, навіть бачили родичку-собаку, у нас документи, можемо виставлятись на виставках, але собака атопік - це від хворих батьків, про які, звісно ніхто не сказав.
Тобто, якби ми хотіли цуциків, то вони всі б були хворі.
Болтушка Му• 30 мая 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я в прошлом заводчик немецкой овчарки.
В идеале до трёх.
На скрине один из моих щенков .
В идеале до трёх.
На скрине один из моих щенков .
Чому перестали цим займатись ?
Я бачу по котиках, що багато перестають цим займатись. ( Не Україна).
ША! я прийшла!• 30 мая 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я котика так взяла, привезли з пошкодженим оком, я в дорозі вже додивилася що в нього як бельмо світло відбиває. Заводчиця прикинулася що нічого такого не бачила. Ми одразу до ветеринара, він запідозрив хламідіоз, взяли аналізи - позитивні. Короче, лікування стало по сумі як ще один котик)
Корсет_на_шурупах• 30 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
Чому перестали цим займатись ?
У меня было всего две собаки.
Я оформила официально питомник. Первая умерла 5 лет назад в возрасте 11 лет, вторая умерла перед самой войной, в возрасте 9,5 лет.
Сейчас мы бомжи, поэтому нет возможности. Да и вырастить качественных щенков немецкой овчарки большой труд, а цена такая же , как на мелких 😀
Вот ещё один щенок из моих.
Корсет_на_шурупах• 30 мая 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Вы немного ни о том.
Документы КСУ говорят о принадлежности к определенной породе. По поводу здоровья нужно всё смотреть. К сожалению много разведенцев, которые даже из самого хорошего животного могут сделать инвалида.
Та_все_ок_будет• 30 мая 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Вы немного ни о том.
Чесно? Це друга собака. Першу нам просто віддали, а це вирішили взяти лабра і типу не аби якого, а щоб з документами, з розплідника, чистокровного.
Розказувала нам про батьків, фото/відео, чемпіони, документи, типу що для розведення використовують собаку з України і якусь з іншої країни. Ой блін... Начесала нам знатно. Запропонувала зустрітися, аби показати родичку. Ми приперлися, думали типу в неї там будинок, а ні. Квартира і її собака. Так, гарна лабрадорка була. Добра, слухняна - це сестра мами від якої наш цуцик. Дали залог і поїхали чекати поки пройде перший карантин. В 2.5 місяці привезли нам цю смердючку (
). Ой воно коровником смерділа, якась брудна, я іі тримаю і бачу на пузі якісь прищики. Думаю, ну дитина, нічого страшного. Почала рости і чим старша, тим гірше. Чухається. розгризає лапи до ран. Вуха красні, пузо горить прям, шкіра вся червона. Ми до лікарів, дієта майже 3 місяці і до ср*ки. Діагноз - атопік. Сказали, що це від хворих батьків, про яких звісно ж ніхто нам не казав. Добре що ми для душі брали собаку, бо для розведення всі цуцики були б атопіками.
Нам треба було на багато чого звернути увагу, але ми так хотіли собаку ще одну, що схопили і були дуже щасливі. Ну тип паче 800 доларів, наче не дешево.
Божа кульбабка
• 30 мая 2024
Ответ дляnana-mk
Так, тільки у перевірених заводчиків. Уже два випадки у різних людей чула, що продають як мініка, а виростає слоненя
У перевірених- це добре, але коли вони є🥲
Але розміри насправді, це не найгірше, що може бути.. на жаль..
Божа кульбабка
• 30 мая 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я в прошлом заводчик немецкой овчарки.
В идеале до трёх.
На скрине один из моих щенков .
В идеале до трёх.
На скрине один из моих щенков .
Благодарю Вас за ответ, да для меня принципиально видеть условия в которых растет малыш. Но увы этот современный подход «доставим Вам до двери» меня огорчает, крайне сложно найти людей у которых можно посмотреть на щенка в его привычной среде (да и оценить обстановку в которой родился).
Божа кульбабка
• 30 мая 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Так, у мене теж були проблеми ще у дитинстві, купили з батьками британську, та не змогли врятувати, на жаль померла. Тому тепер тільки готового малюка до переїзду
Божа кульбабка
• 30 мая 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Просто жах! Я чому цікавлюсь, бо вже давно, бачила яких песиків приводять на грумінг в салон, заводчики та ксу- це просто обійняти та плакати. Просто жах як люди знущаються над дорослими тваринами, та самостійно змалечку роблять їх хворими, бо вони її замилили перед приходом потомства, показали, що вона наче нічого гарненька, але ж ця малеча контактує з купою інших її хворих собак.
Вас я прекрасно розумію, що воно ж тепер найкоханіше та найкраще! Вам сил та довгих щасливих років вашому пухнастику!
Дякую за відгук
Божа кульбабка
• 30 мая 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Це точно, що всі ці документи та титули до одного місця! Дуже шкода, що так вийшло(
Божа кульбабка
• 30 мая 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Божа кульбабка
• 30 мая 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
У меня было всего две собаки.
Вот ещё один щенок из моих.
Очень понимаю Вас! Надеюсь жизненные обстоятельства вновь сложатся так, что вы сможете заниматься любимым делом!
ША! я прийшла!• 30 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Завдяки тому що одразу почали лікування бельмо на оці зникло. Іншим котам з цього розплідника не так пощастило. Одного я бачила потім на ОЛХ вже підрослого, так в нього обидва ока вже були мутні. Хоча я писала хазяйці схему лікування одразу як нам її лікар виписав
Божа кульбабка
• 30 мая 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Просто жах! А ви просто молодець, що не втратили надію, та боролись!