Якщо у чоловіка при перевірці не буде військово-облікового документа, то йому випишуть штраф. Резерв+ і витяг зі ЦНАПу не врятує від штрафу, оскільки, по закону, застосунок не є документом, — речник Полтавського ТЦК Істомін.
Ответ дляmamarama
Лучше бы штрафы за нарушение пдд сделали - обогатились бы за месяц.
Краще б вже якось визначилися, за що буде штраф, як потрібно робити, а як ні. А то застосунок зробили з гівна і палок, на обіцяли, що все ок буде, а виходить, що якщо не явився в ТЦК, то в будь-якому випадку ухилянт і плати 17к
Ответ для Кошкина мать
Для того и делалось.
Прав-не прав - плати штраф.
Потом будешь доказывать, что ты не верблюд.
Если получится.
Прав-не прав - плати штраф.
Если получится.
Leeloo_aloha• 30 мая 2024
Памятаю при ковіді, за відсутность сертифікату про прививку теж 17тис штрафу було.
І в транспорті крутили про штраф і об´яви по місту висіли.
Бояукраїночка• 30 мая 2024
Ответ дляFilomena
По закону ж всі мають носити військовий квиток. Тому так і виходить.
Вони такими репліками тільки плутають людей.
паспорт и военник.
Begi -d913• 30 мая 2024
Ответ для Кошкина мать
Им нужна база актуальная, вот народ в резерв+ и уточнил, куда им повестку присылать) неужели люди не поняли сразу этого лохотрона?)
alena19842010• 30 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
С повестками вообще там запутано, типа не уточнили на старый адрес пошлют, но типа если есть штамп почты получил или нет не важно, типа все равно получил, подпись убрали о вручении. Зачем тогда это все обновление, вообще не понятно
Ответ для Кошкина мать
штраф за то что нет военного билета, а не за то что не обновили данные. Если есть военный билет и данные обновлены в приложении или цнапе, то штрафа не будет
Ответ дляBegi -d913
Я до хрипоты спорила , но мне доказывали, что теперь с бумажкой из ЦНАПа бояться нечего. Миллион раз зарекалась что-то доказывать, хочешь лезть в петлю - лезь. Но каждый раз срываюсь и пытаюсь образумить 🤦♀️
Один в один было при ковиде. Кололись и рассказывали какая я дура, что не делаю прививку. Теперь у людей повылазило какие-то болячки, которых по возрасту как-то рано иметь…
Ответ дляunona4ka
Тоже не поняла, почему люди решили что резерв+ это замена военному билету, такого нигде не написано. А тем кто морды лепит советую хоть почитать определение что такое военно-учетный документ и какие документы к ним относятся.
Ответ дляBegi -d913
Тут кто-то очень метко сказал: коровы сами заполнили анкеты на мясокомбинате.
Если автор сего выражения эту тему читает, то жму вам лапу, не в бровь, а в глаз!
Begi -d913• 30 мая 2024
Ответ дляuma
А я даже не спорила, ждала когда сами все увидят😁
Begi -d913• 30 мая 2024
Ответ дляuma
Да, мне тоже выражение понравилось
Ответ дляuma
О при ковиде нельзя было зайти в аптеку без маски.Даже для того,чтобы купить маску.Поэтому свою первую маску надо было добывать в бою
Кабмін заборонив тцк-кашним поліцаям видавати повістку на влк,коли приходить чоловік оновитися ,але їм пофіг...
Військовий с фронту зняв відео і сказав після проходження в тцк,що ні один воїн з поля бою не вчинив би так як ці потворні ’військові’:ніхто з тих хто був на нулі,не пихав би в бус іншого.
Ответ для Кошкина мать
А що є обліковим док-том? Білет. То чого якзо при перевірці ти його показав, то ти порушник? Типу нема рукописної відмітки що поновив?
Та мені здається це просто клепають ці теми-новини щоб аля нагадувати/спонукати хоч якось хоч шось оновили
Бо всі хєр положили
Ответ дляksyuha831
Тоді що таке резерв +, для чого він створений?
Ответ для Кошкина мать
Це програма для оновлення даний військовозобов´язаних. А військовозобов´язані повинні носити з собою військово-облікові документи, до який в Україні належать тимчасове посвідчення, військовий квиток або приписне для чоловіків до 25 років. Резерв+ це не документ.
Ответ для Кошкина мать
Якщо уважно читати закон, то військовозобовʼязані мають повідомляти про зміну свого соціального статусу: одружився, народилася дитина, змінив місце проживання, вступив у вуз і тому подібне.
Для цього не потрібно йти до тцк.
Вніс третю дитину і вуаля ти вже з відстрочкою чи що там має бути.
Я так це розумію)
Для цього не потрібно йти до тцк.
Я так це розумію)