Рекламама• 30 мая 2024
Ось і я зрозуміла, що живу з аб´юзером
Дійшло діло до розлучення (я наполягаю), а він став таким уважним, чуйним і ніжним.
Це така поведінка типова для таких типів?
Кондуктор автобуса• 30 мая 2024
Конечно) ему с Вами удобно, а так что-то надо будет в жизни менять
Майор Медуза• 30 мая 2024
Так. Звісно це така тактика. Ви дасте задню і він поступово повернеться до своєї звичної поведінки.
Самохвалова• 30 мая 2024
Как много лет понадобилось Вам, чтобы понять с кем живёте?
Он пытается изменить своё поведение, чтобы Вас не потерять.
Зілля до весілля• 30 мая 2024
Вітаю з усвідомленням! Це вже половина справи.
Відповідь - так, це така типова поведінка, що аж тошно. Жертва тікає, треба послабити обороти
Файна пані• 30 мая 2024
Так це класична маніпуляція, якщо жертва не йде, його поведінка буде ще гіршою, бо буде мститися за те, що йому довелося викладатися, добре себе поводити
Бандитка Сью• 30 мая 2024
Зачем наполягать? Идите и подавайте заявление. Можете адвоката нанять, он все сделает за вас
Рекламама
• 30 мая 2024
Ответ дляМайор Медуза
Я вже на 100% впевнена в своїх планах і діях, і не поступлюся .
Сильно задовбали всі ці качелі
Рекламама
• 30 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
Ой, не питайте... Багато років...
Рекламама
• 30 мая 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Попросите дарственную на его имущество и всё вернется на круги своя
😂
Дякувати моїм мізкам і передбачуваності, все на мені 🤣
Рекламама
• 30 мая 2024
Ответ дляБандитка Сью
Вже шукаю
Рекламама
• 30 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ви усвідомлюєте, що ви жертва? Поведінка жертви
Тобто він не маніпулятор, а це я роблю з себе жертву?
Да, я блондинка!• 30 мая 2024
Ответ дляРекламама
😂
Рекламама
• 30 мая 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Гадаю, може бути, що ми обидва 🤔😂
Ні, ну якщо по ділу, то фінанси були мої, то житло моє по праву. Машина одна його, одна моя, тут все ясно. На його частки іншої нерухомості я не претендую.
Зажуженная Жужжа• 31 мая 2024
Ответ дляРекламама
Быть жертвой не менее страшно, чем быть абьюзером. Вы этого не понимаете. Вы зависимы друг от друга. И вы никогда от него не уйдете, разве что вы в длительной терапии.