Баррикадница• Изменено 30 мая 2024
Це зараз норма - вдягати міні 9-10 річній дитині?
Ось на цьому фото - дівчинка, якій лише через декілька місяців виповниться 10 років. Вона випускниця 4 класу. Мати вирішила вдягнути її так на свято дзвоника, плюс макіяж (фото з обличчям не публікую зі зрозумілих причин).
Мати народила її у 17 років. Вдягається вона у повсякденному житті так само, як вдягнула доньку на лінійку. Вона любить чорний колір і доньку свою змалечку вдягає у цей колір.
Друге фото - з відчимом дівчинки.
Як вважаєте, це норма - міні і макіяж у не повних 10 років чи все таки щось не так?
Друге фото - з відчимом дівчинки.
Котя_люлю• 30 мая 2024
Я была бы счастлив ва если бы моя 10тилетка одевала юбки платья, даже мини. Эти оверсайзы ...
Херсон це Україна• 30 мая 2024
Она на 7 класс выглядит, лет на 13-14.
И рост 145
Мой сын в 10 лет дышал мне в пупок. А тут у девочки бедра на уровне, извините, ширинки мужчины.
И рост 145
Баррикадница
• 30 мая 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Она на 7 класс выглядит, лет на 13-14.
И рост 145
І мати і відчим невисокі.
У дитини ще коліно збите від дитячого майданчика
Новопоштинская• 30 мая 2024
Мини тут не прям так что попа торчит, так что именно длина норм. Хотя мне не нравятся такие мини платья в обтяжку на детях
Баррикадница
• 30 мая 2024
Ответ дляНовопоштинская
В ньому лише стояти. Не присісти, не зробити широкий крок.
Новопоштинская• 30 мая 2024
Ответ дляШеллар
Я бачу дитину із поцарапаними колінами, одягнену в коротку спідничку та босоніжки.
Твердо переконана, що в такому віці тільки збоченці можуть бачити сексуальний об´єкт, а їм неважливо, що на дівчинці буде одягнено, хоч мішок в пол. Якщо Ви, Автор, про це.
Не согласна. У дочки талия с детства выражена, а к 10 и попа округлилась. И высокая. Так если леггинсы одевает или велосипедки - пялятся на улице.
В оверсайз - обычный ребенок, не обращают внимания
Баррикадница
• 30 мая 2024
Ответ дляШеллар
Як на мене, така довжина, як на фото - це занадто
успокойте_Меня• 30 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
покажите в чем ваша пошла?
Я_и_моя_собака• 30 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
І мати і відчим невисокі.
Дитину вдягли жахливо - привіт 90-ті !
Шкода людей, немає грошей і смаку, а міні чи максі такий жах це вже не суттєво…
Новопоштинская• 30 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Присесть можно, а кувыркаться на турнике или садиться на шпагат на празднике вряд ли будет
Херсон це Україна• 30 мая 2024
Если по теме вашего вопроса
То считаю, что-то не так с вашим длинным носом.
Вы в этой истории сестра отчима 😂?
Баррикадница
• 30 мая 2024
Ответ дляНовопоштинская
Тобто мати з малечку привчає доньку до дорослого життя, що ходити в міні у 9-10 років - норма. Треба слідкувати, щоб не побігти на майданчик і не залізти на гойдалку
Херсон це Україна• 30 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Так вы свою дочь и одевайте в юбку на 10 см от коленки.
А мама этой девочки оденет ее в мини.
Хорошо, что девочка остаётся девочкой, а не решила стать мальчиком и пьет гормональные таблетки.
А мама этой девочки оденет ее в мини.
Херсон це Україна• 30 мая 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дитину вдягли жахливо - привіт 90-ті !
Вам же лучше ! Будете на их фоне выглядеть английской аристократкой
Херсон це Україна• 30 мая 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
а во сколько ж тогда носить мини ? в 18 будет выглядеть как путана, а в 40 уже и не оденешь.
После 70
Спишут уже на старческий маразм
Новопоштинская• 30 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Не думаю что девочка так ходит постоянно, а сколько там того праздника, пару часов.