Баррикадница• Изменено 30 мая 2024

Це зараз норма - вдягати міні 9-10 річній дитині?

Ось на цьому фото - дівчинка, якій лише через декілька місяців виповниться 10 років. Вона випускниця 4 класу. Мати вирішила вдягнути її так на свято дзвоника, плюс макіяж (фото з обличчям не публікую зі зрозумілих причин).
Мати народила її у 17 років. Вдягається вона у повсякденному житті так само, як вдягнула доньку на лінійку. Вона любить чорний колір і доньку свою змалечку вдягає у цей колір.
Друге фото - з відчимом дівчинки.
Як вважаєте, це норма - міні і макіяж у не повних 10 років чи все таки щось не так?
Гербарія сушу• 30 мая 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Дайте фото той юбки резинки плиз
Вы тоже не в теме)?

Налогообложу• 30 мая 2024
Ответ дляБавовна
Серьезно? А если мы с дочкой в 40 и 20 ниже то как быть?😂
То Ви не середнього зросту
Налогообложу• 30 мая 2024
Ответ дляМаурита
Звісно такі як ви з «короткими носами» і моя хата з краю ви із серії коли ваш сусід маньяк тримав в полоні дитину 10 років нічого не помічали і нічого не знали.
А як засудження зовнішнього вигляду дитини допоможе помітити маніяка?
Подвійна веселка• 30 мая 2024
Та у нас на выпускной в садике девочкам макияж и прически делали, платья правда как у принцесс. Платье на фото нормальное, всегда девочки короткое носили разных фасонов, если бы она была старше, то выглядело бы вызывающе.
Подвійна веселка• 30 мая 2024
Ответ дляПузата Хата
Когда же наш народ вылезут из совка уже 🤦🏻‍♀️
Мое детство пришлось на совок, если говорить именно о длине, то летом такой длины платья и носили, не в обтяжку разве что.
Идеальная оптимистка• 30 мая 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
У вас не було салатової обо рожевої спідниці-резинки? Чи плісированої спідниці в тих же кольорах? Вони були у всіх а ще джинсів юбки, теж міні.
Я ще пам´ятаю такі велотреки з мереживом внизу, як спідня білизна, в яких всі влітку бігали, то да, таки не дуже пристойно було
Да, я блондинка!• 30 мая 2024
Ответ дляНовопоштинская
Не согласна. У дочки талия с детства выражена, а к 10 и попа округлилась. И высокая. Так если леггинсы одевает или велосипедки - пялятся на улице.
В оверсайз - обычный ребенок, не обращают внимания
то вам кажется, что не обращают. На попу пялятся просто быдло-мужики, а на ребенка в оверсайз - педофилы, т.к. их ярко-выраженные девичьи формы не возбуждают уже, им именно вот такое надо. Так шо бдеть надо в любом случае(

Миллениалка• 30 мая 2024
Як на мене класична чорна сукня, то все ок. А там точно9-10років? Моя в 14 менша і я ще ганяю її щоб булки не їла
Подвійна веселка• 30 мая 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ага, нас в юбках резинках (у меня была темно синяя и черная) и обтягивающих джинсовых юбках директриса регулярно домой переодеваться отправляла), я закончила школу в 1994. И блузки гипюровые носили и школьницы, и взрослые женщины, через которые лифчик видно и тело, считай полуголые ходили, еще помню моду, черный лифчик под белую полупрозрачную блузку, лосины цветные и футболка чуть прикрывающая задницу под пояс, короткие шорты, летом и зимой с капроновыми колготками под сапоги.
Обращеница• 30 мая 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Она на 7 класс выглядит, лет на 13-14.
И рост 145

Мой сын в 10 лет дышал мне в пупок. А тут у девочки бедра на уровне, извините, ширинки мужчины.
Ну так может там тот мужичок 160 см 😐
Да и дети сейчас как-то все чуть более высокие, чем даже лет 10 назад
Акселерация, это вроде норма
Херсон це Україна• 30 мая 2024
Ответ дляМаурита
Так порекомендуйте автору смотреть в оба за подозрительными мужиками, а не за детьми 👀👀👀
Ёшки_Матрёшки• 30 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ще такі плаття були літні ’тропіканка’) такі два прозорих плаття одне поверх другого, нижнє з короткими рукавами, верхнє як сарафан на тонких бретельках)
220В• 30 мая 2024
Моїй доньці зараз 9,5 років, вона закінчила 3 клас. Народила я її ближче до 32 років і вона не перша моя дитина. Таку сукню я б на доньку вдягнула
Рогнеда Карповна• 30 мая 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Дайте фото той юбки резинки плиз
Вот такого типа, черная. В ширину тянулась раза в два точно
Пузата Хата• 30 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Я о том,что как бабки на лавке, пообсуждать любят, кто в чем, с кем, где ,как и т.д. Пора не совать нос к другим людям со своими осуждениями.
Смешнюча• 31 мая 2024
Ви бабулька з лавочки біля під´їзду і для вас усі проститутки-наркомани?
Не думала, що зараз настільки заморочуються чужим виглядом, щоб і на можливий нездоровий інтерес вітчима натякнути, і згадати, що мама доньку в 17 народила і в чорне вдягає.
Саме для випускного, куди дівчинка не сама, а з мамою прийшла, одяг і макіяж цілком нормальні. Якщо дівчинка в такому вигляді буде сама вечорами розгулювати, то це вже не норма. Тобто самого плаття, макіяжу і фото не достатньо, щоб робити висновки про якусь нездорову атмосферу. І це кажу при тому, що я ще та зануда і сіра миша.
А загалом платтячка з міккі маусом і літні дитячі шорти теж надто короткими бувають. В мій час в школу навіть цілком пристойні дівчатка вдягали і міні, і легінси, і майки на брительки з короткими шортами. А до мене в транспорті і на вулиці в мої 11-12 років дорослі чоловіки чіплялися, хоча я футболку з ведмедиком носила, але розвинулася і округлилася надто рано.
Дівчинка через 2-3 роки стане підлітком і цілком може бути, що плаття міні на неї вже силоміць не натягнеш, сама обиратиме модні речі.
До речі, згадала, як колега 50+ на корпоратив в короткому чорному міні платті прийшла. Якби вона так на роботу прийшла, то виглядало б дивно, а в рамках корпоративу - чому б і ні? Їй вже можна?