ИМХОля• 30 мая 2024

как купить Tarte?

Не хочет отправлять на адрес МФ. Только физический адрес нужен. Раньше был беспроблемным магазином.
Может есть какие-то хитрости и существует такой МФ, адрес которого их устраивает?
ПростоБелка• 31 мая 2024
В мене багато сайтів косметичних не шипить на безподаткові Штати. Може, спробуйте так.

автор ИМХОля • 31 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
Що Ви маєте на увазі? Неподатковий склад? Я таких навіть не знаю
ПростоБелка• 31 мая 2024
Ответ дляИМХОля
На який Штат відправляєте ?
В мене не йде на Делавер, але йде на Нью Джерсі .
автор ИМХОля • 31 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
На який Штат відправляєте ?
Делавер. Це у Міст є Нью-Джерсі? Бо в інших тільки Делавер доступний
ПростоБелка• 31 мая 2024
Ответ дляИМХОля
Так, міст.
Виходить близько 8% податку.