Манула• 31 мая 2024

Нептун працює, враження по порту Кавказ

Сили оборони України завдали удару модернізованими ракетами Нептун по нафтовому терміналу в Краснодарському краї, — Генштаб

Тихесенько, шепотом - дуже, дуже гарна новина ...
Nat-li• 31 мая 2024
1500км от границы 🔥🔥🔥
СвітланкаОК• 31 мая 2024
Красівоє
автор Манула • 31 мая 2024
Цаплієнко:

За моєю інформацією, удар по поромній переправі та нафтовому терміналу порту «Кавказ» був здійснений одразу вісьмома ракетами РК-360МЦ «Нептун» українського виробництва. Всі долетіли до цілі близько другої години ночі. Російські новітні засоби ППО нічого не змогли зробити.
Так само вони нічого не змогли зробити, коли американські ракети ATACMS, яким тридцять років, уразили Керченську поромну переправу. Це навпроти порту «Кавказ».
Виведені з ладу усі засоби та механізми, за допомогою яких здійснюється завантаження військових ешелонів на пором.
Кажуть, що один з українських воєначальників, який керував операцією, про якість російської ППО висловився так: «Наступного разу будемо «працювати» ПТУРами».
Операції по виведенню з ладу військової портової інфраструктури на Чорному морі проводять ВМС України, СБУ та ГУР МО у взаємній координації.
Даксо• 31 мая 2024
А тут матрьохи смайли з голова-рукою ставили ваньку, який писав, що для рашки буде анальний сюрприз.
owl62• 31 мая 2024
Ответ дляNat-li
1500км от границы 🔥🔥🔥
Від якої?
автор Манула • 31 мая 2024
Ответ дляДаксо
Ага, зразу пригадався пост Ванька ))
Natalie 81• 31 мая 2024
А там военный завод,ну или хотя бы дислокации военных
Даксо• 31 мая 2024
Кто тех кацапов считает, там нефтяной терминал. Думаю Пуйло очень расстроен
Metelitsa• 31 мая 2024
Це без перебільшення чудова новина.

Хочу почитати тих, хто хаяв наші розробки.

А ще я хочу, щоби наші били нашою зброєю по прикордонню раші.

Чому ми так борзо вибиваємо склянки у вікнах, але не б´ємо по скупченню ворога біля кордону?
Ворожі аеродроми значно ближче, ніж цей термінал.
Мозирський нафтопереробний завод на відстані всього 60 км. Досі стоїть непошкоджений.

Я це пишу до того, що є багато приворитетніших цілей, знищення яких збереже багато наших життів і території
Natal_ka91• 31 мая 2024
Супер, гарно горить)) але ці ракети мали бути готові ще до вторгнення і бити одразу з першого дня.
KozaNostra_I• 31 мая 2024
Да нахрен кому нужны эти банки с топливом и корыта в порту. Главная цель на этом направлении только одна.
LudaSHS• 31 мая 2024
Всегда считала и считаю ответными ударами и нашими дальнобойными это свет, маленький свет в конце тунеля окончания войны