любименькая• 31 мая 2024

Знайшли на дорозі пташку. Як допомогти?

В ветеринарку поїдемо, але десь через дві години.
Подивились в інтернеті - стриж.
Вдома можна буде потім його виходити?
Знайшли посеред тротуару, лежав з розкрити крилами, може хто вдарив, машина чи велосипед. Мабуть щось з крильцями.
Губка Боб• 31 мая 2024
Может просто молоденький из гнезда выпал?
Воленс-неволенс• 31 мая 2024
Ми знайшли рік тому пташенят у себе на балконі 😳 відправляли поїздом волонтерці, до займається ними десь в Дніпро по-моєму.
У Києві не знайшли бажаючих
Сумчатая кошка• 31 мая 2024
Я б везла в Зоопарк. Найти орнитолога очень сложно.
Не зви чайна• 31 мая 2024
Вони з землі взлетіти не можуть. Їх треба підкинути з рук, вони тоді зможуть летіти
Карапулька• 31 мая 2024
читала що треба посадити десь поруч на гілочку з дерева, мама пташка його сама знайде, це ж вони вчаться літати, а от забирати якраз далеко не можна...
Курочка-чубаточка• 31 мая 2024
Взрослый стриж, судя по длине крыла.
Вы с рук пробовали его выпустить? Чтобы поднять и дать ему взлететь?
Взрослые стрижи либо с земли не могут подняться, либо травма.
Курочка-чубаточка• 31 мая 2024
Ответ дляКарапулька
Со стрижами это не работает, у стрижей нет слетков и мама их не прилетает кормить
Чумацький Шлях• 31 мая 2024
едьте к врачу, он посмотрит, целые ли крылья. если есть проблема - то он просто погибнет, если просто отпустите
Карапулька• 31 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
ну я не шарю в різновидах птахів, але б точно перше що б зробила - на гілку його, та почекала, якщо травма - він впаде знову, тобі б вже щось думала - вет чи куди його везти на огляд
Курочка-чубаточка• 31 мая 2024
Автор и еще, не кормите его никакой домашней едой, они только насекомых едят. Максимум водой отпоить, если у вас жарко, из пипетки
АсобеннАя• 31 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Опарышей можно купить в рыбацком магазине
Курочка-чубаточка• 31 мая 2024
Ответ дляАсобеннАя
Опарышами, мотылем, дождевыми червями кормить нельзя. Зофобас можно в зоомагазине купить, сверчки, тараканы
автор любименькая • 31 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Взрослый стриж, судя по длине крыла.
Так, схожий на дорослого, не пташеня. Він більше моєї долоні
Воленс-неволенс• 31 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
там не принимают
Курочка-чубаточка• 31 мая 2024
Автор, в в каком вы городе?
В ФБ есть группы стрижеспасателей, там могут помочь с питанием, советом и передержкой, если кто-то есть рядом с вами
всегдаДаДа• 31 мая 2024
вот эту группу найдите, создайте пост с указанием города, вам подскажут
автор любименькая • 31 мая 2024
Ответ дляКарапулька
Як же не забирати, він просто лежав на дорозі(
Вже знайшли ветеринарку, яка прийме. Подивимось що скажуть
автор любименькая • 31 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Води звичайної намагались дати. Більше нічого звісно не давали
Курочка-чубаточка• 31 мая 2024
Ответ длялюбименькая
Вы все сделали правильно ❤️
ничевока• 31 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Нет, они только вернулись с зимовки, птенцов ещё нет и быть не может.
ничевока• 31 мая 2024
Автор, он может быть здоров, просто с пола/земли они взлетать не могут. Его нужно подбросить и он должен взлететь.
Губка Боб• 31 мая 2024
Ответ дляничевока
Я не спец в птичках)) Но май закончился, как- то у Вас только долго длиться.
Карапулька• 31 мая 2024
Ответ длялюбименькая
почитала про цих птахів - вони по іншому не можуть...бо короткі лапки
автор любименькая • 31 мая 2024
Ответ дляничевока
До лікаря всеодно звозимо. Все таки мені не дають покою його крила(
dulenok• 31 мая 2024
тоже как-то стрижа подобрала...отнесла в вет клинику, сделали рентген. Врач сказал, что просто удар, но по факту оказалось, что-то серьезное. Выходить вы его вряд-ли сможете, они не умеют клевать, весь корм только на лету, ходить не могут. Если просто обо что-то ударился, то отлежится и будет готов к полету. Но тут такой нюанс - его нужно подкидывать, взлететь с земли он не сможет. Если есть перелом, то он не полетит.
До• 31 мая 2024
Ми такого стрижика виходили минулим літом. Я потім його підкидала-підкидала, той сидить, лапками вчепився. Тоді просто виставила руки і він роздивився навколо та й злетів.
Попа как у Кардашьян• 31 мая 2024
Ответ дляДо
Підкидати не можна, просто на руці підняти і він сам полетить, коли підкидають, вони не можуть злетіти, падають, травмуються і помирають
До• 31 мая 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Не, ну я не кидала його як м´ячик, з відривом. На руці, як на гойдалці, вверх підіймала. Але злетів він, так, просто з піднятої руки.