я Кукарача• 01 июня 2024

Хто має ханг (глюкофон) бігом сюди.

Раночку, шановні панянки :) літечко надворі!
Давайте долучайтесь до міркувань.
Хочу ханг, або глюкофон.
Аби трохи урізноманітнити свій душевний стан. Вже захитує від цих емоційних гойдалок, переживаю, що скоро зроблю "сонечко", тому...
Доможіть обрати інструмент. На що звернути увагу при покупці? На чому варто зосередитись? На якій бюджет розраховувати?
Глюкофони дуже різні в ціні, придивилась декілька, один з них 150 евро, трошки ту мач, але є варіант оформити розтермінування.
Чи не варто переплачувати, а купити щось на аліку?

Чи може придивитись до інших музичних інструментів? Тоді до яких саме?
На чому граєте Ви?

Варіант "нєрви" не пропонуйте, в цьому направлені вже маю власне Греммі.
Саме тому і розглядаю щось альтернативне.

Усім гарного дня, шануймося!
Результат:
вже голосів: 11
4 (36.36%) Бери глюкофон на аліку
3 (27.27%) Не стримуй себе, співай
2 (18.18%) Увімкни собі buddhabar i enjoy
1 (9.09%) Бери глюкофон за 150 евро
1 (9.09%) Читай в тиші і enjoy
0 (0%) А може укулєлє?
0 (0%) Придивись до окаріни
0 (0%) Може маракаси?
0 (0%) Бий в шаманський бубен
0 (0%) Придивись до варгану
0 (0%) Грай в хомяка
0 (0%) Співаюча чаша то тєма
Стетоскопуло• 01 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Ксилофон то супер!
Віолончель круто, взагалі музика то інтернаціональна мова!
Син грає на піаніно, то любов, мед для вух.

Захоплююсь цікавими інструментами, в пошуках чогось нового і нетипового знайшла гурт Mezerg, що за інструмент не пам*ятаю, але ж звучить кльово.

https://www.youtube.com/watch?v=HTF8hGnxdwM
Чоловікова донька після Глієра зараз навчається по класу фортепіано в Грінченка.

автор я Кукарача • 01 июня 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Фано це cool. Маю вдома музиканта, до минулої осені ще і інструмент був. Сумними вечорами спасались, влаштовували собі домашні концерти. Музика то супер.
Весняний Марафон• 01 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Дякую
Сорри, свет отключили, сфотографирую Вам завтра. Я не забыла, если что ;)
mandarin_anna• 01 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Цікаво про той глюкофон і я гляну :)
Весняний Марафон• 02 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Дякую
Вот, для наглядности размера сфоткала с рукой двухлетки)
На нем такая резиновая накладка по периметру, не знаю зачем, для красоты, наверно.
На дне отверстие и ножки. Буква D обозначает строй (ре мажор), отверстие можно закрыть резиновой крышечкой (была в комплекте), она выполняет функцию сурдины (делает звук тише). Он приехал сразу с круглым чехлом и палочками, палочки можно прятать внутрь, удобно)))) просто руками играть тоже можно.
автор я Кукарача • 02 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Дуже дякую за такий змістовний відгук! Мені все зрозуміло і все подобається. Класний, вже хочу :)
Наявність чохла і паличок то взагалі топчік, обожнюю різні чохли,пильники, аби все було по місцях.
Ще раз дякую, малючкові цьом в долоньку.
автор я Кукарача • 02 июня 2024
Ответ дляmandarin_anna
Цікаво про той глюкофон і я гляну :)
Шо тут глядіть, треба брати!
В часи відключень глюкофон то супер тєма (працює без електрики, не займає багато місця, ховається у чохол)
маст-хев у кожної прілічної панянки!
mandarin_anna• 02 июня 2024
Ответ дляя Кукарача
Шо тут глядіть, треба брати!
маст-хев у кожної прілічної панянки!
Аргумент