західний_діалект• 01 июня 2024
Ваши фейлы (ошибки) при заказе блюд в путешествиях?
начну с себя. Заказала в Польше борщ, была очень голодная и думала ох как сейчас горячего с мясом поем (дело было зимой). Приносят....красная вода, там плавает три штуки уже не помню чего. А ресторан еще мишленовский был. Это был капец, хорошо хоть второе заказали
И еще в Стамбуле была первый раз, заказала там шаурму как я думала. Принесли мне отдельно рис, отдельно мясо, отдельно лаваш. Что это было я так и не поняла, но очень расстроилась)
а у вас что было? вот оно примерно тот "борщ" на фото
західний_діалект
• 01 июня 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Да уж. Кто видел океан рядом с Мумбаи, тот не удивится тому, что эта рыба водится только там. Мутант из сточных вод
вкусная хоть была?
західний_діалект
• 01 июня 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я была в индийском ресторанчике в Киеве и заказала утку по пекински
Мне принесли глубокую миску полную чёрного соуса и в нем плавали жирные куски порезанной утки
На выходе сказали, приходите к нам ещё мы знаем что нравится девушкам, мы вам посоветуем что выбрать
то вероятно какая-то индийская версия) закажите в китайском рестике
Твердая валюта• 01 июня 2024
Ответ длязахідний_діалект
о ужас! мой страшный сон когда блюдо на вес)
Почему? Стейки обычно на вес, но я это знаю.
Мангал меню, и прочая подобная ересь.
Это нормально, потому , что иначе нужно спрашивать, какого веса у вас стейк, если цена за порцию.
Мангал меню, и прочая подобная ересь.
Ответ дляНа паровозе
Я сейчас в Болгарии,скумбрия на гриле у них фишка отеля! Хоть и вонючка но едят все каждый день как глухонемые бо смачно .
А ви супчик знайдіть з неї, дуууже на любителя😁
На грилі це топ♥️
А, із проколів: ніколи не просіть принести «курицу», бо це співзвучно з місцевою назвою чоловічого пісюна😁
Треба казати «пиле»
На грилі це топ♥️
Треба казати «пиле»
Заместитель Анонима• 01 июня 2024
Ответ длязахідний_діалект
вкусная хоть была?
Сказал что да, я пробовать не стала
західний_діалект
• 01 июня 2024
Ответ дляТвердая валюта
Мангал меню, и прочая подобная ересь.
сложно цену спрогнозировать
На паровозе• 01 июня 2024
Ответ дляZelenkа
На грилі це топ♥️
Треба казати «пиле»
На грилі це топ♥️
Треба казати «пиле»
Ого! Спасибо!! Думаю чого це молодые повара болгары мило улыбаются ,когда мы все курица курица сегодня
Весотехник• 01 июня 2024
я перед тим як їхати в якусь країну спеціально вивчаю які є смачні страві місцевої кухні) так на Сіцилії спробували канолі, тепер марю ними)
західний_діалект
• 01 июня 2024
Ответ дляВесотехник
понравилось на сицилии? где были?
Твердая валюта• 01 июня 2024
Ответ дляГолодаю
Официанты должны предупреждать, если блюдо не на 1-2)
Та, это был Тунис, по моему. Им там пофиг. А может, и предупреждали, мы прощелкали. Я уже не помню. Но было неожиданно во всех смыслах, и когда рыбину принесли на весь стол, и потом, от чека )))) зато всплмнить весело. Мы просто тогда вышли чисто перекусить на обед, поэтому наличии было чисто символически. Это сто лет назад было, тогда ещё все эти карты и прочая цивилизация была не такая продвинутая в Украине. Тогда счета банковские не у всех были ))
Твердая валюта• 01 июня 2024
Ответ длязахідний_діалект
сложно цену спрогнозировать
Так обычно вес заказываешь сам, или можно тоже уточнить.
Весотехник• 01 июня 2024
Ответ длязахідний_діалект
понравилось на сицилии? где были?
майже ніде))) машину ніхто з нас не водить, забронювали апарти в маленькому містечку під Палєрмо, дуже сподобалися самі апарти та що до моря 10 хв пішки, море Тіреньске теж сподобалося, але як на мене, мілкувато, дітям було норм
ми розраховували кудись поїздити, там недалеко залізнична станція, але виявилося, що жовтень - то не сезон, електричка тупо не зупиняється, а автобус перестав ходити наступного дня після нашого приїзду( тож в аеропорт вже на таксі їхали
взагалі-то сподобалося, але 10 днів нудно на одному місці сидіти, треба їхати було трішки раніше. тоді б можна було в Палермо їздити гуляти музеями та й просто вулицями
Ответ дляНа паровозе
Ми так курку гриль намагалися купити 🤣
І головне, знали ж)
Просто кажіть «Моля, пілє» - будь ласка, курку. І потім «Благодаря».
А де ви? Як море, вже купаєтесь?
І головне, знали ж)
А де ви? Як море, вже купаєтесь?
Весотехник• 01 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Ми так курку гриль намагалися купити 🤣
І головне, знали ж)
А де ви? Як море, вже купаєтесь?
І головне, знали ж)
А де ви? Як море, вже купаєтесь?
о, прикольно! пілє - курка? бо сербською теж ’піліца’ - курка, а ’курица’ то в них... коротше матюк
західний_діалект
• 01 июня 2024
Ответ дляВесотехник
дякую) думала туди минулого року, може цього вдастся
Весотехник• 01 июня 2024
до речі, в Чорногорії прямо на грилі вони цілі, підходиш та замовляєш, ми за 7 євро брали колись, бо прилетіли у неділю, тупо нічого не працювало з магазинів
Весотехник• 01 июня 2024
Ответ длязахідний_діалект
їдьте десь в середині вересня) ціни нижче вже аніж літом, погода гарна, людей менше та й транспорт ходить, містечко називається Трапетто, ми знімали у Рози апарти, на Букінгу вона є, класно було, я вперше бачила апарти де є реально все!
до речі, якщо що, то канолі найсмачніші в Карло кафе)
На паровозе• 01 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Ми так курку гриль намагалися купити 🤣
І головне, знали ж)
А де ви? Як море, вже купаєтесь?
І головне, знали ж)
А де ви? Як море, вже купаєтесь?
Солнечный берег, отель Баваро ,вода прохладная сначала ,но все купаются .
західний_діалект
• 01 июня 2024
Ответ дляВесотехник
ой класс! дякую вам дуже
Весотехник• 01 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Ага, курка це пілє. Там у них на Балканах свій вайб. Направо- це прямо, страхотна - красуня, диня - кавун🤣
ніфіга, диня - піпун) а огірок - краставац. а помідор - парадайз, часник не можу запам’ятати ніяк, а от каймак смачний, в нас нема такого, а в Італії та на Мальті рікотта, в мене дітей не вмовиш сир їсти, той що творог, а рікотту їли аж дим йшов
Поліпривіт всім• 01 июня 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Це самий звичайний хек. Він таким був відтоді як еволюція його таким зробила. А ви думаєте чого хек без голови завжди продається?
Весотехник• 01 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
Мексиканський ресторан з двома соусами:гострий, і дуже гострий
Попила два літра водички
ми так колись теж потрапили, дуже захотіли супчика поїсти гарячого
здається й не два літри води потім випили
західний_діалект
• 01 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
боже я не знала такого
Ответ дляВесотехник
Сплутала диню))) А, ще з дивного, консерви скумбрія з квасолею, нам зайшло)))
Весотехник• 01 июня 2024
Ответ длязахідний_діалект
ой класс! дякую вам дуже
будь ласка) ще порада - по Сіцилії додаток мобільний автобуси Оміо, а залізничний по всій Італії - Треніт, ми летіли до Катанії, а потім до Палермо їхали автобусом, бо по авіаквитках так виходило дешевше, летіли з Будапешту, бо якщо з України, то на море у будь-якому напрямку дешевше летіти звідти, ніж з Польщі
назад летіли з Палермо аеропорту вже
На паровозе• 01 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Теперь знаем почему ))
Весотехник• 01 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
серйозно? це хек такий страшний? капець