західний_діалект• 01 июня 2024
Ваши фейлы (ошибки) при заказе блюд в путешествиях?
начну с себя. Заказала в Польше борщ, была очень голодная и думала ох как сейчас горячего с мясом поем (дело было зимой). Приносят....красная вода, там плавает три штуки уже не помню чего. А ресторан еще мишленовский был. Это был капец, хорошо хоть второе заказали
И еще в Стамбуле была первый раз, заказала там шаурму как я думала. Принесли мне отдельно рис, отдельно мясо, отдельно лаваш. Что это было я так и не поняла, но очень расстроилась)
а у вас что было? вот оно примерно тот "борщ" на фото
Весотехник• 01 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Сплутала диню))) А, ще з дивного, консерви скумбрія з квасолею, нам зайшло)))
а ми таких не бачили) хоча в Чорногорії вже як вдома, були десь разів з чотири, я вже розмовляю майже спокійно)
Ответ дляВесотехник
Це якийсь видно місцевий виробник. А ще з дивних напоїв «Мента пещера» - ментоловий лікер, який в Болгарії подають зі спрайтом. На смак як ополіскувач для рота 🤣
Мені норм)))
КартаБезКомиссий• 01 июня 2024
Живу в Польше. Тут вообще сложно в кафе вкусное найти(
Вот тортики и пирожные да, очень много вкусного, тут отрываюсь от души)
західний_діалект
• 01 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Мені норм)))
йой)
Заместитель Анонима• 01 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Це самий звичайний хек. Він таким був відтоді як еволюція його таким зробила. А ви думаєте чого хек без голови завжди продається?
Э нет. Хек хоть и страшный, но сбалансированный. А мутант с непропорциональной нижней челюстью
Поліпривіт всім• 01 июня 2024
Ответ дляВесотехник
серйозно? це хек такий страшний? капець
Знаєте, є така приказка: для того, хто не розуміється на науці, життя складається з магії.
От у автора поста теж саме, тільки з наукою біологія.
Поліпривіт всім• 01 июня 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ваш мутант це і це риба - бомбейська качка. Описана науковцями в 18 якому там році. Видно рік мутаціх був. Живе в морі, заливі і океані. Являється дуже популярною їжею у індійців, з пра пра віку. Вікіпедія каже шо цей гастрономічний делікатес в Великобританії споживають до 20 тонн щорічно.
Ви індійцям покажуть як їсте свіженьке свиняче сало щойно заколеної свині, ще питання кого мутантами назвуть))
Забризкана водою• 01 июня 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Це пельмені там.
В Польщі борщ ще вариво з буряка у якому плавають пельмені
Польський борщ, один з найсмачніший.
Це вариво з бурякового квасу, білих грибів і плавають там не пельмені, а вушка, начинені грибами
интайм_не_предлагать• 01 июня 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Польський борщ, один з найсмачніший.
Радість рідкісна. В жодному ресторані смачно не було приготовано
Забризкана водою• 01 июня 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Чесно кажучи, я в ресторанах таке й не їла. У нас дома готували на Свят вечір. Бо це пісний борщ.
Так що очікуючи м´яса автор знатно попала з цим борщем)
західний_діалект
• 01 июня 2024
Ответ дляЗабризкана водою
нет это не постный борщ) там реально ничего не было кроме буряковой воды и трех галушек