Бідося• 02 июня 2024

Хтось в Києві здає подобово житло? це вигідно?

Кажу про новобудови біля метро або в гарних жк
Є такі хто перестали здавати постійним квартирантам і стали здавати подобово?
Непозбувна Бентега• 02 июня 2024
если у вас одна квартира - замахаетесь
если несколько - тогда выгоднее и интереснее

Джонсонюк• 02 июня 2024
Если будете сами убирать, то выгодно
Харчовий тріль• 02 июня 2024
Якщо ви більше нічим не займаєтеся, то можна спробувати пару місяців і подивитися, як піде. Який мінус я бачу, то це в тому, що ви не знаєте, хто буде у вас орендувати, якщо виставляти через букінг.
Все-таки в довгострокову оренду коли здаєш, то задаєш питання, чим людина займається, звідки приїхала і вже плюс-мінус формуєш свою думку про неї
Сусіди також можуть бути незадоволені, що незнайомі люди постійно ходять
Петриківна• 04 июня 2024
если не работать, то можно))