Плету корзинки• 02 июня 2024
Здаю подобово квартиру - стіраю в домашній стіралці після людей( брезгую
Там є 3 широких ліжок
Стараю кожного разу 6 пододіяльників, 3 простині , 6 наволочок, 6 великих рушників і 6 маленьких
Але я брехнею
Я ношу то все додому… і стираю його в своїй стіралці. А потім закидаю дитячий одяг…(
Прибираю і стіраю сама
Оренда не велика 1500 грн доба, то не виходить когось наймати і возити постіль в хімчистку
Що я не так роблю?
Але я брехнею
Прибираю і стіраю сама
Що я не так роблю?
Не прохожу мимо• 02 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Грибок и сперма)
До вживання авторкою слова ’стірка’ грибок та сперма не мають відношення.
Просто болталка• 02 июня 2024
Ответ дляПлету корзинки
А що ви не гладите постіль?
А де ви купуєте постіль
Бо моя після стірки якась дуже помʼята ….
А де ви купуєте постіль
Для здачі постіль повинна бути випрасуваною.
Принаймні не зім´ятою.
АнтиТанкист• 02 июня 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Почитайте мои ответы и комментарии на которые я отвечала. Поймёте о чем это))
Это стёб))
Не прохожу мимо• 02 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Это стёб))
Можливо, я перескочую з теми в тему, і просто без перечитування відповіла на вашу відповідь. Зараз почитаю.
Асталависта бэйби• 02 июня 2024
Ответ дляПлету корзинки
А що ви не гладите постіль?
А де ви купуєте постіль
Ні, прасувати абсолютно необов´язково, якщо акуратно розвісити.
ШобВам_КакНам• 02 июня 2024
Ответ дляПлету корзинки
А хіба таке в Києві є?
Я думала тільки в Америці
Гугл в помощь, бизнесвумен.....
Плету корзинки
• 02 июня 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
А ви різнокольорову постіль купили тоненьку? Чи у вас така біла як в готелях?
Життє Бентежне• 02 июня 2024
Ну скажите что можно через стиралку подцепить, вы ж все равно домой несёте это....
Плету корзинки
• 02 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Що саме можна підцепити?
Творческий типаж• 02 июня 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Или сложить ещё горячую из сушильной машины
Пузата Хата• 03 июня 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Для чего? Мы иногда на сутки снимаем когда в городе проездом и надо переночевать
ну именно после вас - может и не для чего, а вообще у меня ребенок так розовый лишай на влажном белье в поезде подхватил