ТигрЛьвович• 02 июня 2024

Подскажите пожалуйста по орхидеям

Проблема на фото. Нету тугора листьев, они мягкие стали и некоторые сморщенные. Удобряю 1р/2недели, поливаю 1р/неделю проливом. Прямого солнца нет, стоят на западном окне. Что нужно сделать чтобы листья были упругие? Месяцев 4-5 назад пересаживала, так как было много гнили на корнях
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Чоловік сказав, що хромоногі бабусі на фронті не треба, випхав у біженство. Можете його прикладом надихатися, поїдете підможете під Вовчанськом ?
А вы, коли обіцянки тут давали, про що думали? Чи ви не відповідаєте за свої слова.
П си: поїду, після вас. І не треба тут чоловіком прикриватися, мій під купянськом , ви можете брати з нього приклад
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Тоді чого ви гарчите, якщо ваш під Куп´янськом?
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Бо ви не виконуєте те, що обіцяли на всю країну. А я вам так вірила. Ну як так можно кидатися словами?
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Дорощу дитину до 18 років і поїду на передову дронами керувати, трохи вчуся. Раніше ніяк. А вас що тримає, чого досі не там?
Наша взяла• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Ржака. А чего вы посылайте других исполнять ваши обещания? Вы обещали, вы едьте.
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Прикиньте, діти є не тільки у вас. Тільки я свого з Харкова вивезла. І не пересмикуйте, я обіцянок-цяцянок не давала . Ваші слова-ви і виконуйте
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Вивезли то й радійте, що встигли. І я встигла.
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Я живу і працюю в Україні. Приклад з вас не брала, зрозуміла, що ви тільки пі$дил$нькаєте файно і в вишиванці
Наша взяла• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Бежала впереди всех, что б успеть! Защитница
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Живіть, працюйте. Я хіба вам забороняю?
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Живіть, працюйте. Я хіба вам забороняю?
Ви? Мені забороняєте? Сидячи в Німеччині?
Ви забагато на себе берете. Ваш максимум -фальшива вишиванка і фальшиві пости
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Смішна ви. У вас недохват особистого життя, моїм цікавитеся?
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Як не цікавитися життям такої геройки-патріЙотки? Захисниця! Гордість нації! Ваш приклад повинен бути в підручниках історії!
Борисфенка• 02 июня 2024
Ответ дляРассказница
Він буде.
ok1904• 02 июня 2024
Ответ дляТигрЛьвович
По необходимости это сколько раз в месяц? Корней нет в горшке, я когда пересаживала то гнилые корни все срезала и то что осталось то их не видно в горшке
Ось і причина. Немає кореневої. Дивіться що треба для нарощення.
Рассказница• 02 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Він буде.
Угу. Буде обов´язково! Достойний ордену ім. Жені кошового або медалі ім. Пекалова. І вашим прізвищем назвуть вулиці, як взірець тієї, що бігла швидше всих