Я_и_моя_собака• 02 июня 2024
Садити помідори вже пізно?
Дівчата, як думаєте чи є сенс ще висадити помідорки? Встигнуть дозріти?
Мотористка• 02 июня 2024
Ми минулого року посадили десь в середині червня. В кінці літа збирали урожай
Наездница• 02 июня 2024
3 дня назад с мамой посадили 40 кустов помидор. Советовала соседка, которая тоже их сажала, а она огородник с большим стажем.
Проня_Прокоповна• 02 июня 2024
Якщо сіяти, то звісно що не встигнуть. А якщо розсадою, то чому ні? Вночі тепло, приживеться все швидко