Зубная фея• Изменено 02 июня 2024

Хлопець дізнався, що колишня вийшла заміж

Доброго вечора. Зустрічаюся з хлопцем декілька місяців, до цього товарищували, давно знаємо одне одного, добре спілкувалися. Вчора він був сумний, сьогодні зізнався, що дівчина, з якою він прожив років 8, вийшла замуж. Мені стало погано, прямо запитала, чи це для нього проблема, бо шкодує. Відповів, що шкодує, що морочив ій голову так багато часу і не одружився, соромно, але зараз по-дружньому за неї радий, і це було передбачувано. А потім каже ’Зараз піду вішатися. Та ти шо, ха-ха, це я жартую так. Ми давно не бачилися, я радий за неї.’.
Я в шоці. Щось мені недобре. Скажіть що-небудь...
Теща дочки• 02 июня 2024
Ответ дляпані Солоха
Ну дівчатка, пограйте в нерозумашечок)) ви по 10 років задурно живете з мужчинами, а потім трохи зношуєтесь і на вихід?
Задурно- это как?
И как не задурно?

ПультОт_БМВ• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Тепер не знаю, що робити. Він ремонт в квартирі закінчує, каще про жити разом. Але після такого в мене все як впало-(
Я про іхні стосунки чула щось від спільних знайомих, за їх словами це він не хотів одружуватися з нею, а тут таке...
Ви дивно пишете- давно знаю його,гарно спілкувалися і тд,то Ви шо,не знайомі з жінкою,з якою прожив 8 років. Звичайно,він шкодує,всрався-опам´ятавмя,думаю,шо Ви і поряд не стояли з його колишньою. В смислі,Ви прекрасна,но для нього та інша найкраща,а Ви так,перебутися,піджити разом,сперму злити,не одинокий і тд. Ну нахер таке,бути недозамінником,сурогатом справжньої любові. Через пару років трахатиме і її уявлятиме. Просто тікайте
автор Зубная фея • 02 июня 2024
Ответ дляМаня_53
А через ,що вони розійшлись?
Та я взагалі в шоці. Ситуацію знаю з чужих розповідей. Вона прийшла до нього жити одразу і казала, що дуже любить і якщо він іі кине, то щось з собою зробить. А він боявся, що таке може бути і як з цим жити потім. Спільні друзі це підтвердили, вона в компаніі публічні скандали влаштувала декілька разів і кричала, що вкоротить собі віку. Він мені казав, що характер не підходить йому. На прощання оплатив ій операцію і дав грошей, щоб поїхала нарешті.
А тут таке і я вже нічого не розумію.
автор Зубная фея • 02 июня 2024
Ответ дляТеща дочки
Ну, так себе и рожайте. Проблема что ли?
Проблема від кого. А він мені давно подобався, але ж був зайнятий. Думала, це найкращій варіант.
Маня_53• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
А тут таке і я вже нічого не розумію.
А що за операція?
автор Зубная фея • 02 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Ми працювали разом, на роботі спілкувалися, жінки там не було, я її бачила декілька разів, але це ж хіба я її знаю...
Маня_53• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Може ще хтось є?
автор Зубная фея • 02 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
То чого ж не одружився і за 3 роки, коли вони розійшлися, не намагався повернути, як так хтів?
Б´ю байдики• 02 июня 2024
Слушайте, он просто сказал вслух то, что многие чувствуют, узнав что бывший/бывшая устроили свою жизнь.
Вот я помню узнала, что мой первый мужчина женился, родился ребенок. И где-то в глубине души заскребло, что, блин, ему и без меня хорошо. При том что я на тот момент уже лет 10 была благополучно замужней женщиной, с детьми, любящим мужем, финансовыммблагополучием.
Всем хочется быть незабываемыми роковыми женщинами/мужчинами. И обидно, когда понимаешь, что ты очень даже заменима.

Маня_53• 02 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Так завжди
автор Зубная фея • 02 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Може ще хтось є?
Та ні, немає. Від донора не хочется, а тут батько дитині би був, у нього дітей немає і він турботливий, все робить.
Маня_53• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Тоді доведеться на його почуття до колишньої закрити очі