Зоя Жорівна• 02 июня 2024
Бачили, що чекає фоп в 25 році?
Першу і 2гу групу обʼєднають, а податок буде від 3х до 20% з ОБОРОТУ. Типу польська модель. Страшно уявити, чим це скінчиться.. багато фоп не витягнуть
Результат:
вже голосів:
180 (85.71%)
Економіці гаплик
30 (14.29%)
Все норм, ніхто і не помітить
Телячі ніжноСті• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Там ви будете сплачувати до 50%
Їдьте
Около 20% в Польше
Кукусики• 02 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Лучше платить 50 и знать, куда они идут, чем 20, которые с3.14здят в государственных масштабах
которые уйдут на барабанные палочки, пингвинов и очертание территории села
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
В Україні після підвищення ставок основних податків у 2024 році також плануютьпідвищити податки для фізосіб-підприємців. Ці зміни очікуються наступного року.
Підготували такі зміни:
• реєструвати ФОП не потрібно буде. Цей статус надаватимуть автоматично після відкриття в банку рахунку із статусом «для ведення підприємницької діяльності». А після закриття рахунку буде припинено і статус ФОП;
• ставки єдиного податку для юросіб третьої групи (зараз 5%) будуть поступово збільшувати до 18%. Процес збільшення триватиме три роки, а після трьох років юридичним особам взагалі заборонять користуватись єдиним податком;
• другу та третю групу ФОП об’єднають в одну. І вони будуть платити податки в розмірі від 3% до 17%. Ставка залежатиме від сфери діяльності (менше будуть платити торговці, більше — ті, що надають послуги). Підняття ставок також буде відбуватись поступово: впродовж трьох років;
• зменшать кількість сфер діяльності, які можуть перебувати на першій групі. Для об’єднаної другої групи буде обов’язковим використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО);
• для виробників сільськогосподарської продукції (юридичних осіб) ставки єдиного податку протягом трьох років будуть переглянуті в бік збільшення до 18%.
Зміни в єдиному податку та правилах для ФОПів планують запровадити тільки з наступного року. Правила запровадять впродовж двох років. Варто зазначити, що на проблеми з єдиним податком вказують і міжнародні партнери України. Зміни необхідно буде ухвалювати незважаючи на те, що вони не користуватимуться популярністю.
Підготували такі зміни:
Злива інформації• 02 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Тоді одне питання: якщо податки такі ж як і в польщі, навіщо працювати тут? Під обстрілами, без світла і з купою проблем
Тут їх і так 90% не платить в повному обсязі, певно тому краще тут
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ дляБезВзяток
Меня всегда удивляет этот налог с оборота , это же не прибыль , такой бред .
Та отож, это ж разные вещи, на каждый товар разный процент накидывается
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Як одне з іншим повʼязано? Думаєте 50 не вкрадуть? Чи втомляться красти?
Хочу на Балі• 02 июня 2024
Ответ дляЗубожиння
гетьманцев?прийшов гусей щіпати?
Гетманцев один из величайших экономистов в истории не просто Украины а всего мира.
Это великий человек. Великий ум.
Его признают на Западе.
Вообще вся вертикаль власти которая связана с финансами и экономикой это гении современности.
Ту же Свириденко признали в США гением и провидцем.
То что сделали все эти люди в условиях беспрецедентной атаки на наше государство, это считалось невозможным.
Это великий человек. Великий ум.
Его признают на Западе.
Телячі ніжноСті• 02 июня 2024
Ответ дляКукусики
и на ИТ = 12 %
Там ещё соц взнос и ТД. Все вместе около 20 выходит
Хочу на Балі• 02 июня 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Нормально. Кто в Европу хотел ? Вы не знали как там ? Даже если нет, то не знание закона, не освобождает от ответственности (с)
Естественно всё нормально.
У нас коммунальщики не будут трудится и получать копейки.
Учителя не будут получать копейки.
Давно пора всех этих схематозных фоповцев поставить на место.
ФОП это русский проект по дестабилизации Украины и нашей экономики.
Всё будет как на Западе
Учителя не будут получать копейки.
Всё будет как на Западе
Телячі ніжноСті• 02 июня 2024
Ответ дляХочу на Балі
Естественно всё нормально.
Учителя не будут получать копейки.
Всё будет как на Западе
Учителя не будут получать копейки.
Всё будет как на Западе
ФОП дал подъем многим отраслям, тому же айти
Хочу на Балі• 02 июня 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Это просто положит малый бизнес полностью, а экономика страны как раз и держится на малом бизнесе
Малый бизнес это купи-продай аля барыга ?
Это не бизнес.
Бизнес это рабочие места и вклад в экономику страны.
Это не бизнес.
Вишня на торті• 02 июня 2024
Ответ дляКукусики
плюс буде точно пенсія, а тут ще не зрозуміло
если шо, фопам в польше стаж не начисляется, только планируют менять закон
Все і одразу• 02 июня 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
не кормите троля)
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
100%
Кукусики• 02 июня 2024
Ответ дляВишня на торті
этого не знала
Хочу на Балі• 02 июня 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Да не нужны больше нашей стране баристы,официанты и тд
Нам нужны инженеры и ученые, военные.
Всё. Русский период насаждение тут своей колониальной администрации с этими устоями ушли в прошлое.
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
І ще: про це мовчать, проскочило буквально кілька публікацій і все..
Дюагональ• 02 июня 2024
Ой, помню как ФОПы при сывочолом ходили на митинги против, интересно, сейчас пойдут?
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ дляХочу на Балі
Естественно всё нормально.
Учителя не будут получать копейки.
Всё будет как на Западе
Учителя не будут получать копейки.
Всё будет как на Западе
Боже какой бред
Радуга-дуга• 02 июня 2024
Выживает сильнейший, и это правильно. Не можешь вести бизнес, платить белую зарплату - на выход.
Уже огромная часть, которая накручивала от 100%/300%, канула в лету. Только слышу иногда их стенания о золотых годах накопления бешеных капиталов.
Стильна штучка• 02 июня 2024
Ответ дляКукусики
як раз проблема сплачувати податки, якщо буде збільшення зростати податок на ФОПів, в мене зараз і так продажі впали, після податків на руки виходить 5 тис. грн, такого ніколи раніше не було. А що буде далі - вже зовсім мовчу
здавалося б,в країні економіка в стагнації, роботи немає. і щоб люди могли відкривати свої ФОП (для того,щоб не вмерти з голоду),- то потрібно знижувати податки,щоб цих людей було більше. Тоді економіка хоч якось на ноги буде ставати , кругом у світі- маленькі підприємці -основа...
А то,здається ми живемо в отому ...- ’Щоб корова давала більше молока, то потрібно меньше кормити і більше доїть’.
(А все решта- проблема самої корови.)
Ай маладца.
(А все решта- проблема самої корови.)
Ай маладца.
Відморожена• 02 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
бо якщо ви чоловік, то не зможете виїхати. або якщо у вас сім´я, вы не захочете жити у Польщі без свого чоловіка. це і тримає
Кукусики• 02 июня 2024
Ответ дляХочу на Балі
Нам нужны инженеры и ученые, военные.
а кто будет платить налоги, за которые будут содержаться инженеры, ученые и военные? Или запад кредитом поможет?
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ дляХочу на Балі
Это не бизнес.
Видно, что диванный эксперт
ничевока• 02 июня 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Интересно что Вы будете делать, когда ’на выход’ уйдут все элементарные услуги.
Жопу лопухом подтирать? И кору березы грызть?
Хочу на Балі• 02 июня 2024
Ответ дляДюагональ
ФОПы это кто?
Самозванные люди которые представлялись лидерами ’фопов’ за деньги рашки устраивали дестабилизации и Майданили каждый день ?
Никто никуда не идет и не пойдет.
Потому-что наши верха знают что делают.
У них стратегическое мышление, можете ныть, но идет тяжелая война, но стратегически мы уже смотрим в светлое будущее.
Никто никуда не идет и не пойдет.
Потому-что наши верха знают что делают.
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ дляХочу на Балі
Нам нужны инженеры и ученые, военные.
Що Ви несете?
Кукусики• 02 июня 2024
Ответ дляСтильна штучка
(А все решта- проблема самої корови.)
Ай маладца.
(А все решта- проблема самої корови.)
Ай маладца.
так воно і є, на жаль