Зоя Жорівна• 02 июня 2024
Бачили, що чекає фоп в 25 році?
Першу і 2гу групу обʼєднають, а податок буде від 3х до 20% з ОБОРОТУ. Типу польська модель. Страшно уявити, чим це скінчиться.. багато фоп не витягнуть
Результат:
вже голосів:
180 (85.71%)
Економіці гаплик
30 (14.29%)
Все норм, ніхто і не помітить
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Офіс простих рішень працює
Тоді одне питання: якщо податки такі ж як і в польщі, навіщо працювати тут? Під обстрілами, без світла і з купою проблем
Кукусики• 02 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
плюс буде точно пенсія, а тут ще не зрозуміло
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Экономика все…теперь уже точно. И не в ФОПах дело
Тут комплексно: світло, вірніше його відсутність, бенз, логістика без водіїв.. не кажучі про обстріли та податковий терор
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
Ответ дляКукусики
Ооо, сказали у нас іі не чекать.. твоє право платить мовчки
Видна міленіалка• 02 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
А чому ви в мене це питаєте? Я це рішення не приймала. І за бубочку не голосувала.
Трільчиха• 02 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Там ви будете сплачувати до 50%
Їдьте
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Там ви будете сплачувати до 50%
Їдьте
Тут не менше, порахуйте податки по зп, а якщо ще й процент з обороту.. то лишиться тільки клопіт
Кукусики• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Там ви будете сплачувати до 50%
Їдьте
я знаю ФОПів, які сплачують податок в Польші 12%, це точно, по інтернет-маркетингу, плюс податок оплачуєш, від мін. доходу
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Помилково на відповідь клікнула
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Это просто положит малый бизнес полностью, а экономика страны как раз и держится на малом бизнесе
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Так! Зараз і так велике на них навантаження. А це самозайняті люди або люди які дають іншим роботу
Кукусики• 02 июня 2024
Ответ дляСонячний зайчик
может, они этого и добиваются, кто его знает...
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Отож, я не розумію таких рішень
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
Ответ дляКукусики
Схоже на те.. інакше як це пояснити?
Трільчиха• 02 июня 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Через цей «бізнес» перегоняються безкоштовно великі кошти.
Хто чесно працює, тому не проблема сплачувати податки
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ дляКукусики
Ну мне тоже так кажется
БлинчикБезСметанки• 02 июня 2024
Нормально. Кто в Европу хотел ? Вы не знали как там ? Даже если нет, то не знание закона, не освобождает от ответственности (с)
БлинчикБезСметанки• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Может пусть властьимущие начнут с себя и своих предприятий ?
Зоя Жорівна
• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Саме їм і проблема. Хто гроші ганяє той гроші ганяє, а в чесно: оренда, зп, товар, світло і куууупа розходів
Спішу - перекидаюсь• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Там ви будете сплачувати до 50%
Їдьте
Лучше платить 50 и знать, куда они идут, чем 20, которые с3.14здят в государственных масштабах
Люблю порядок• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Хто перегоняв кошти, так і буде переганяти. Вони знайдуть собі шпарини. За гроші, через зв´язки і т ін.
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Я чесно працюю і сплачую податки, і аренду, і електнику найдорожчу по країні мабуть, і пенсійний, і ще багато чого, і якщо до цього всього ще додати ще такі податки, то можна одразу закриватися, тим паче зараз у війну бізнес ітак не дуже розвивається, так що не потрібно умнічати
Все і одразу• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
а вам не проблема оплачувати послуги на 20% дорожче?
Тому що автоматично підвищаться ціни на послуги і товари ФОП.
Коли великі компанії наймають ФОПів, щоб не платити податки найманим працівникам і інші мутні схеми, то очевидно треба починати з цього, а не з реальних підприємців.
А то замовляєш в Цитрусі айфон, а в накладній ФОП такий-то)
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
От і я про теж нижче написала
Кукусики• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
як раз проблема сплачувати податки, якщо буде збільшення зростати податок на ФОПів, в мене зараз і так продажі впали, після податків на руки виходить 5 тис. грн, такого ніколи раніше не було. А що буде далі - вже зовсім мовчу
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ дляВсе і одразу
Так скрізь
Зубожиння• 02 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
гетьманцев?прийшов гусей щіпати?
БезВзяток• 02 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Меня всегда удивляет этот налог с оборота , это же не прибыль , такой бред .