Кудлата хмаринка• 02 июня 2024

Ви б працювали на такій роботі чи б звільнялись?

Працюю не в Україні, в офісі. Моя компанія займається виготовленням і продажем дрібних деталей до автомобілів. Це сімейний бізнес, зі мною в офісі працюють ще дві доньки боса та ще одна жіночка (не їхня родичка, вона з іншої країни також).
Так в чому і проблема, цій жіночці вже 70! років, і вона просто поступово перекидає роботу на мене. З комп’ютером вона на «ви», таке як скачати файл, зберегти його кудись вона не вміє і навіть не збирається вникати. Одразу кличе мене. Регулярно робить помилки в продажах, то не та цифра, то граматична помилка. Всі клієнти в неї тупі, якщо вони щось написали, чи надіслали на емейл, чого вона не зрозуміла, тобто проблема в них, а не в неї.
Все б нічого, але варто десь мені зробити механічну помилку, чи зробити щось не так, як вона собі придумала, вона мене одразу висміює. При цьому свою помилку ніколи не визнає. Звалить на колишніх працівників, на ще когось, тільки не на себе. І при цьому вона має зарплатню майже вдвічі вищу за мою. Мою при цьому жодного разу не піднімали. Вона однакова, що була на стажуванні, що зараз, коли я працюю вже тут півтори року і виконую ще обов’язки за неї.
Крім того, коли я тільки прийшла працювати, з нами була ще одна колега, але вона звільнилася і замість неї нікого не шукають вже більше ніж 6 місяців тому, тобто ту роботу, яку робила вона, зараз розкинули на нас.
Мені жаль йти, бо у мене дуже хороший босс і я не впевнена, що новий буде такий же самий. Але працювати з цією бабою в мене вже немає ніяких сил. В мене відчуття, що мною просто в наглу користуються.
Крім того, ця баба постійно сміється з мого акценту.
Компанія не її. Але чомусь мій і його сімʼя дуже її поважають, запрошували навіть на весілля до обох дочок. Можливо тому, що вона працює у них вже понад 10 років.
Альфасамка• 02 июня 2024
звільнялась. Хай чоловіки працюють
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
звільнялась. Хай чоловіки працюють
Я не заміжня. Працюю сама на себе.
Попа как у Кардашьян• 02 июня 2024
Вам робота треба чи принципи відстояти?
Прийша, відробила, пішла.
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Вам робота треба чи принципи відстояти?
Прийша, відробила, пішла.
Треба, але зі сторони виходить, що вони знайшли дурочку, якою можна користуватися? Хіба не так?
Свідок Перемоги• 02 июня 2024
Морозьтесь от ее работы.
Міні-бікіні• 02 июня 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Так скажите ей об этом.’Сама делай,сама открывай,сама пиши’
Попа как у Кардашьян• 02 июня 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Ви ж самі показали, що справляєтесь. На кого нарікати?
Роботодавці завжди хочуть економити на зп :(
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Морозьтесь от ее работы.
Не вдасться, ми в одному кабінеті поряд, вона весь час косить на мій стіл, що я роблю. В тому то і справа.
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Я вже одного разу так сказала, то вона одразу сказала дочці боса. Якщо щось не робити, вона одразу думає, що я її не розумію, бо англійська не моя рідна мова.
Кукусик• 02 июня 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Нашли дурочку
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Справляюсь, бо робота дуже легка для мене. Але вбиває той факт, що мені не піднімають мою зарплату, самій сказати прямо, чи що.
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляКукусик
Нашли дурочку
От і я про це. Ця баба ще сама весь час сидить в телефоні, а коли я візьму телефон, одразу каже мені «маєш бойфренда, що там сидиш?», а раз взагалі каже «постав телефон і перевіряй документи». Тобто їй можна, а мені ні.
Царевна_несушка• 02 июня 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Кто дает, на том и едут.
Та не реву я• 02 июня 2024
Говорите, что вы заняты, голова болит, в туалет вышли. Я бы вообще просто сказала, что извините, но это не мой участок - досвидания.
Додаю напруги• 02 июня 2024
Керівнику- пояснення що тягнете багато, як обгрунтування , далі прохання підвищити ЗП. Побачите відповідь і зрозумієте що робити далі
Корсет_на_шурупах• 02 июня 2024
Усе, що ви тут написали вам потрібно сказати керівнику.
Вона не має права робити вам зауважень, так само як і ви не повинні робити її роботу. Про жарти з акценту - окремо винесіть та підкресліть
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляДодаю напруги
Дякую!
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Дякую, вона вважає себе головною, одразу після боса, незважаючи на те, що якби ще його дочки з нами є. І найсмішніше те, що вона сама не американка, і говорить теж з акцентом.
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Не проходить таке. Вона приходить на 8 ранку, я на 9 в офіс. То вона спеціально збирає роботу і чекає мене, щоб мені всунути.
Та не реву я• 02 июня 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
у вас одни обязанности на двоих?
Міні-бікіні• 02 июня 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Не,ну она дурочку включает,вот и скажите ей об этом.’Я понимаю,что ты имеешь ввиду,но за тебя твою работу делать не буду’
Попа как у Кардашьян• 02 июня 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Звідки ви знаєте, що та бабця не має ’благословення’ від керівника?
Я думаю, що це її робота - заставляти працювати інших і контролювати це.
Корсет_на_шурупах• 02 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
От і дізнається автор у кого яке благословення
Бо якщо ця бабка керівник автора, справа одна, а якщо рівня - геть інша
Хоча висміювання не є добрим в обомх випадках
Попа как у Кардашьян• 02 июня 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
За висміювання може поскаржитись, але я думаю, що бабця таки головна.
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
у вас одни обязанности на двоих?
Фактично так, немає чіткого розподілу.
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В мене відчуття, що її сімʼя чимось допомогла босу, в неї багатих син, який має якийсь бізнес, але от чого вона не працює в свого сина, а тут - цього не знаю.
автор Кудлата хмаринка • 02 июня 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Вона не може бути головна, бо це сімейний бізнес. Якби доньки боса мали давати мені накази, а не якась баба. А вона ще так само кличе одну з дочок, щоб та з її компʼютера писала емейл клієнту, бо та не знає що писати. Я дійсно не розумію, чого вони її терплять. І на пенсію вона не збирається.
НеКонец-Света• 03 июня 2024
Если босс такой хороший, то чего повышение зарплаты не попросите?
автор Кудлата хмаринка • 03 июня 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Я не звикла просити, коли працювала в Україні, мені давали премії, надбавку само собою. Напевно треба спробувати, але якось мені незручно чи стидно, навіть не знаю, як пояснити.
НеКонец-Света• 03 июня 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну вот пока вам будет стыдно себя отстаивать, будете работать с унижениями и мало получать. Некоторые так всю жизнь и работают. Дело в вас, а не в бабке.
Она себя отстаивает, у нее проблем нет