Дайте подумать• 02 июня 2024
У Верби свої груди?
Чи зроблені?
руки_Крюги• 02 июня 2024
Нет конечно, сделанная, она уже вся переделанная в таком возрасте. А маникюр это отдельная песня.
Дайте подумать
• 02 июня 2024
Ответ дляруки_Крюги
Вона ніби постійно говорить, що свої. Але вона худенька, то щось дивно.
руки_Крюги• 02 июня 2024
Ответ дляДайте подумать
Так многие не признаются сразу. Но оно же видно, что сделанная, и тем более на старых фото грудь совсем не такого размера.
Дона Ко Ко• 02 июня 2024
Ну які там ’свої’ ?? вона і не скриває ,що робила їх ! майже всі блоХерши наші перекроїні ! -повний комлект !
Дайте подумать
• 03 июня 2024
Ответ для9554049c
Худенька?🤣 Ну хіба в талії , а так вона ще той маленький кабанчик, але дуже милий , груди свої . Дівчинка маленька гроші заробляти вміє , поважаю , не кожна так зможе
Хіба не худенька? Розповідає, що в талії 56 см
НеВРотик• 03 июня 2024
Свої груди, воно ж видно, трошки провисають як і усі нормальні натуральні груди великого розміру, були б зроблені- то стояли би більше
Дайте подумать
• 03 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Але вона худенька, чи може бути такий розмір?
НеВРотик• 03 июня 2024
Ответ дляДайте подумать
Та спокійно:)
Слобожаночка• 03 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
ага совсем одинаково
Привіт з ботойбіччя• 03 июня 2024
Ответ дляДайте подумать
Вона худенька? Ви серйозно?
НеВРотик• 03 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
ага совсем одинаково
Набрала ваги то і груди зʼявилися, у мене у період менструації навіть збільшуються груди на розмір, тож дивного тут нема нічого)
Дайте подумать
• 03 июня 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вона худенька? Ви серйозно?
Хіба ні?
Дайте подумать
• 03 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Ну може
Слобожаночка• 03 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
это на размер?? Вы и форму другую не видите?
Чебураха з перцем• 03 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
А вы — купальник с пуш ап ?
Слобожаночка• 03 июня 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
А вы — купальник с пуш ап ?
от купальника шары не станут никак