рукиЖимолости• 03 июня 2024
На прийом до психіатра вперше
Потребую консультації психотерапевта, затяжна депресія, відсутність радості в житті, хочу вибратися з цього становища, як взагалі попасти до психотерапевта, я в Києві, через хелсі до державного, чи потрібне направлення від сімейного, чи до приватного, але то мабуть дорого, ще ж препарати поназначає.
Karinka3445• 03 июня 2024
Краще йдіть до частного
А ще краще здайте перед відвідуванням аналіз на вітамін Д та феритин, на консультації може знадобитись і для себе також корисно знати це
рукиЖимолости
• 03 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
Краще йдіть до частного
Дякую.
Karinka3445• 03 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
Дякую.
Це те, що мені радив психіатр здати на першому прийомі
Доречі я до нього більше не пішла і за пів року самостійно вийшла з затяжного негативного стану без прийому препаратів
СкокоМнеДадите• 03 июня 2024
До психіатра направлень не треба. Там вічно купа народу. Я обхідний підписувала,то казали люди,що з семи ранку черги.
рукиЖимолости
• 03 июня 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Зрозуміло, значить непідудо державного бо часу в мене не має стояти в чергах.
рукиЖимолости
• 03 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
Вітамін Д я підняла бо був низький, феритин періодично здаю.
Karinka3445• 03 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ще кортизол можете спробувати
рукиЖимолости
• 03 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
Ще кортизол можете спробувати
Оце так, це потрібно бо ніколи не здавала, дякую вам.