Бибер-анонимер• 03 июня 2024
Хом´як - гра з кацапськими коренями. Навіщо це їм?
В мене лише варіанти що нас вирішили вчергове поімєть або збирають якісь наші дані. Що думаєте?
➡️Давайте розбиратись
→ Перш за все - це гра російського походження. Офіційний сайт хоч і не з доменом "ru", проте зареєстрований компанією RU-CENTER Group
→ Офіційної інформації про засновників і розробників - немає, що також викликає підозри
→ На крипто-платформах немає жодної інформації про Hamster Kombat, хоча зазвичай ми можемо дізнатись і про раунди фінансування, і про спонсорів, засновників тощо. Тут пусто
→ Токеноміка, яка є у доступі (Не факт що вона офіційна) говорить про те, що на всіх користувачів (а їх понад 6 мільйонів) розділиться лише 1% від всіх токенів. Що буде з рештою і коли це буде - невідомо.
→ На офіційному сайті є роадмап, на якому сказано, що у травні повинен бути Airdrop, сьогодні 31 травня, нічого немає
❓В цілому дуже сумнівний проект як по кількістю даних, які ми маємо, так і по тому, що він взагалі вийде на лістинг.
💵А навіть якщо і вийде, то вивести свої кошти ви відразу не зможете, прийдеться чекати до двох років часу, за який ціна скоріше за все буде коштувати копійки, як це зазвичай і буває
Взято тут:
➡️Давайте розбиратись
Взято тут:
Хочу наколоти губи• 03 июня 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Та вже не погоджуся.
Навіть в транспорті бачу людей що тупо сидять тапають замість фін чи розвичаючу книжку почитати.
А вы вместо того чтобы книжку для личностного роста в транспорте почитать, сидите и вглядываетесь в чужие телефоны. Своя жизнь настолько скучна, что приходиться наблюдать за чужой?
Бибер-анонимер
• 03 июня 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Да, рідко буваю в громадському танспорті, тому люблю спостерігати цей час за людьми
А що таке, ви соромитеся що хтось побачить як ви тапаєте хом´яка в намаганнях заробити пару доларів?)
Хочу наколоти губи• 03 июня 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Я не делаю ничего такого, чтобы мне было стыдно перед кем-то и в чужую жизнь, также, не лезу - ни для наблюдений, ни для осуждений. Как говорил классик - ’А судьи, кто?’
И даже в общественном транспорте вы можете потратить время на свой внутренний мир, хотя... если внутри пусто, наблюдать за тем, что снаружи интереснее. Понимаю вас.
Бибер-анонимер
• 03 июня 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Можу собі дозволити, поки такі як ви тапають хом´яків та шукають іншу халяву
Хочу наколоти губи• 03 июня 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Удалено администрацией...
Бибер-анонимер
• 03 июня 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Удалено администрацией...
Хочу наколоти губи• 03 июня 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Удалено администрацией...
Бибер-анонимер
• 03 июня 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Удалено администрацией...
Хочу наколоти губи• 03 июня 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Удалено администрацией...
Узбагойтесь. На том все. Хорошего дня!
Бибер-анонимер
• 03 июня 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Узбагойтесь. На том все. Хорошего дня!
Перед дзеркалом станьте та повторіть це собі, бо доведете себе до інфаркту своїми нервами.
Ну не можна ж такі копійки так істерити, спробуйте книжку почитати для різноманіття)