Тундиринда• 03 июня 2024

На чому ще можна зекономити?

Підкажіть ваші поради
Ms. Откровенность• 03 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Т е у вас новая бмв из салона, но вы на ней не ездите в целях экономии?
Квартира под сдачу, но вы не включаете вечером свет, в той, в которой живёте?)
Не завжди їзджу на машині і хожу пішки, щоб економити і підтримувати фігуру і здоров´я. Наприклад, 3 рази на тиждень я йду на навчання ввечері, то я йду пішки по 1. год. 2 хв. Доречі, маю сказати, що попа і ноги схудли і стали більш підтягнуті) Так, світлом мало користуюся. Бо просять же його економити екоактивісти завжди, а зараз в Україні це, в принципі, дуже актуально. Мені здається нормальним економити світові ресурси і не витрачати більше ніж треба. З одягом те саме. Мені зараз так багато просто не треба. Я навчилася споживати свідомо. Але я вже доросла. Мені 35. Це не 20, коли хочеться багато дешевого непотребу. Як правило, я купую мало, але дорогий ціновий сегмент
очки_ннадо• 03 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Дівчата, не гоніть, ви раз в півроку не можете назбирати на бюстгальтер за 1000, це ж база?!😳
я купую по 400, і то були б мені груди - купувала б дешевше))))
не бачу сенсу в дорожчому
і так, він у мене 1. новий купую як зноситься поточний
Княгиня пітьми• 03 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
А навіщо раз в півроку його купувати? Ще й за 1000 грн.
очки_ннадо• 03 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
фото
є таке - говорю як людина з великми грудьми, що носить один і той же бюст щоденно
Женщинас• 03 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
фото
В мене не велике навантаження, і не один бюст, тому роками ношу. Купую, якщо викинула старі.
Княгиня пітьми• 03 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
В мене 4, два вуличні і два домашні, всі новенькі, не застірані, і то я вважаю це небагато 😳
Кишмишная Мая• 03 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
А ви за півроку зношуєте бюстгалтер?
Ядвига Юсьлегко• 03 июня 2024
Ответ дляКишмишная Мая
А ви за півроку зношуєте бюстгалтер?
Я з тих, що зношують, бо розмір 80Е, Anabel Arto розтягуються, а коштують 1500+
Женщинас• 03 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
В мене 6, не знаю, що таке вуличні, що таке домашні. Я вдома і на вулиці ходжу однаково. Ще є два для спорту, їх на фітнес одягаю.
Кишмишная Мая• 03 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
В мене теж 4 - два домашні чорний і тілесний і два «вуличні» чорний і тілесний. Більше не потрібно. Якість хороша, носяться більше року точно.
Княгиня пітьми• 03 июня 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я купую тільки Conte на розетці, по 1000-1300, в мене 85D.
Женщинас• 03 июня 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Що таке домашні- вуличні?
Княгиня пітьми• 03 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
Що таке домашні- вуличні?
Вуличні більш форму тримають, жорсткіші, домашні взагалі без паралону, потію, змінюю часто в цілях гігієни.
Кишмишная Мая• 03 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
Що таке домашні- вуличні?
Приходжу додому і під домашній одяг вдягаю тоненький бавовняний. Кудись іду вдягаю з поролоном, чи чим вони там наповнені…
Кишмишная Мая• 03 июня 2024
Передивилась всю тему, Автора не помітила.
Тема-вкид.
Женщинас• 03 июня 2024
Ответ дляКишмишная Мая
З поролоном не ношу, я скрізь в одному ходжу, лише в дні спорту переодягаюсь в спортивний.
Княгиня пітьми• 03 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
Я так не можу, я як готую в мене і труси і ліф засмажкою смердять, я б вмерла як би в ньому потім на вулицю пішла🤭
очки_ннадо• 03 июня 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Тема-вкид.
не вкид адже економити з поточними реаліями і законопроектами, що нищать українців, вимішені майже всі((((
Женщинас• 03 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Я готую в піжамі, потім її в прання, сама в душ, і цілий день свіжа троянда )))
парИла я парИла• 03 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Даже интересно стало: сколько это ’очень хорошо’ и куда вы сэкономленное направляете?
В моєї мами є знайома директор бібліотеки, яка все життя аскетично економить і жлобство там патологічне, але на купівлю квартири завдяки цьому накопили.
От тільки як так аскетично можна жити навіть моїй мамі не зрозуміло, хоча вона ніколи не заробляла багато і економити теж вміє.
парИла я парИла• 03 июня 2024
Ответ дляКишмишная Мая
А ви за півроку зношуєте бюстгалтер?
Не мене запитуєте, але я так, розмір великий, вага зайва. Банально розтягуються шлейки і вже не підтримує.
очки_ннадо• 03 июня 2024
Ответ дляпарИла я парИла
аби людину то все влаштовувало
Княгиня пітьми• 03 июня 2024
Ответ дляочки_ннадо
аби людину то все влаштовувало
В мене теж такі знайомі, купують свою лінію в атб, а в заначці десятки тисяч доларів на чорний день, а жити коли, воно таке коротке?!🥺
Дай подивлюся• 03 июня 2024
В этой стране осталось только лечь в гроб. И то удовольствие из дорогих тоже
очки_ннадо• 03 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
бо ці люди моральне задоволення отримують від наявності тої заначки
і це норально
кожному своє
очки_ннадо• 03 июня 2024
Ответ дляДай подивлюся
та да
геноцид українців чмнять свої ж..... ((((((((((
Аноним с кешбеком• 03 июня 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Это не то что аскетично - это жлобство 80 уровня.
Тут или троллинг, или не дай Бог дожиться до такой экономии, чтоб купить машину из салона и ходить пешком...
Женщинас• 03 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Возити жопку в машині постійно - шкідливо. Іноді спеціально йду пішки, або на велосипеді - і паливо економлю, і здоров´ю користь.
Аноним с кешбеком• 03 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
Да-да). И свет включать тоже вредно).
очки_ннадо• 03 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
якщо людину то влаштовую - то людині пофігу що хтось вважає то ненормальним, і говорить про жлобство ))