Тундиринда• 03 июня 2024

На чому ще можна зекономити?

Підкажіть ваші поради
Женщинас• 03 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Да-да). И свет включать тоже вредно).
А Ви не чуєте, як просять зараз економити, ви не знаєте, яка в нас ситуація, 2 дні тому ще - (мінуси) в енергетиці. Зараз майже немає потреби включати, світловий день довгий.
Миссис Буркул• 03 июня 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я з тих, що зношують, бо розмір 80Е, Anabel Arto розтягуються, а коштують 1500+
Я продаю великі розміри, фірми дорожчі, але ціна дешевша на порядок.
РокерША• 03 июня 2024
Ответ дляЗастряла
Я ніколи не пила каву в кафе, що там, смачніше чи що?
Да нет, дело даже не во вкусе, а в атмосфере. Были времена, когда это было во время рабочего процесса, выскакивали, в кафешки, что то обсуждали, что на работе под камерами не обсудить. Сейчас это просто расслабление. Кто в теме, тот поймет. Примерно те же люди приходят на кофе. Кого то уже знаешь. В незнакомых местах тоже люблю зайти на капучино, особенно если трасса, красивый вид, какая то атмосфера. Если это другой город, то вообще все кафешки обойду. Сам вкус когда как, ничего особенного. Тут дело не в каве,а в состоянии души больше. Какое то успокоение, минутка передышки, можно в это время быстренько Вайбер, телеграмм, новости проверить, и все, вышел и побежал дальше по своим делам.
РокерША• 03 июня 2024
Ответ дляОце так цабе
Вас это делает счастливой , поэтому нет смысла экономить .
Эндорфины бесценны
Спасибо за поддержку)), наверное так и есть)
спальное место• 03 июня 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Передивилась всю тему, Автора не помітила.
Тема-вкид.
Тоже не хочу отвечать троллю, ни одного ответа.
Княгиня пітьми• 03 июня 2024
Ответ дляЗастряла
Я не ходжу пити каву в кафе, але заїхати з чоловіком на заправку за хот-догом і кавою це традиція, або в мак, в нас немає кавомашини, тому звісно такої смачної кави вдома ми не п´ємо 🤤
Застряла• 03 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Я нікуди з перечислених Вами не ходжу, кавомашина є в сестри, пила декілька раз в неї разу каву, нічого такого, за що б я мала платити гроші.
автор Тундиринда • 03 июня 2024
Ответ дляочки_ннадо
не вкид адже економити з поточними реаліями і законопроектами, що нищать українців, вимішені майже всі((((
тут я
Замулена ріка• 03 июня 2024
Ответ дляпарИла я парИла
В моєї мами є знайома директор бібліотеки, яка все життя аскетично економить і жлобство там патологічне, але на купівлю квартири завдяки цьому накопили.
От тільки як так аскетично можна жити навіть моїй мамі не зрозуміло, хоча вона ніколи не заробляла багато і економити теж вміє.
Теж знаю одну таку аскетичну жінку, яка таким чином накопичила грошей і купила квартиру в Києві. Але там реально людина ходила в обносках і їла дуже скромно.
Бесконечность-не предел• 03 июня 2024
Ми дістали емальований чайник замість електро. Посуд і руки миємо холодною водою. На вулиці кави, кваси, морозиво не купуємо. Слідкуємо за акціями в маркетах. Перукарні, манікюри, педікюри, косметологи - ніт. Раніше прала штани окремо, футболки кофти окремо, плюс розділяла по кольорах. Тепер темне і світле))
А поговорить?• 03 июня 2024
Ответ дляочки_ннадо
о, ще вчора для себе відкрила сайт, де можна скачати купу книг, то тепер задоволена що слоняра: я ЕКОНОМЛЮ НА КУПІВЛІ КНИГ :))
Благо є електронна книга :)
Доброго дня! Чи можна посилання на цей сайт з електронними книгами?
очки_ннадо• 03 июня 2024
Ответ дляА поговорить?
Флибуста
Качаю і собі, і дитині
Радію і не можу, правда))
Економія космічна
А поговорить?• 03 июня 2024
Ответ дляочки_ннадо
Флибуста
Качаю і собі, і дитині
Радію і не можу, правда))
Економія космічна
Дякую ❤️
Еленнн• 03 июня 2024
Ответ дляочки_ннадо
Благо є електронна книга :)
Я також з електронкою. Зараз,коли відключають світло, то виручає капітально. (особливо,що книжка з підсвіткою.)). ) За сайт цікаво, а який Ви знайшли?
очки_ннадо• 04 июня 2024
Ответ дляЕленнн
Флібуста
Ждушечка• 04 июня 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Не завжди їзджу на машині і хожу пішки, щоб економити і підтримувати фігуру і здоров´я. Наприклад, 3 рази на тиждень я йду на навчання ввечері, то я йду пішки по 1. год. 2 хв. Доречі, маю сказати, що попа і ноги схудли і стали більш підтягнуті) Так, світлом мало користуюся. Бо просять же його економити екоактивісти завжди, а зараз в Україні це, в принципі, дуже актуально. Мені здається нормальним економити світові ресурси і не витрачати більше ніж треба. З одягом те саме. Мені зараз так багато просто не треба. Я навчилася споживати свідомо. Але я вже доросла. Мені 35. Це не 20, коли хочеться багато дешевого непотребу. Як правило, я купую мало, але дорогий ціновий сегмент
совершенно верно. я машину мужу отдала- ходьба наше всьо!
и дело даже не в деньгах на проезд-а больше уже про здоровье речь