КараПузовна• 03 июня 2024

Дуже шкодую про своє розлучення

З часом зрозуміла кого втратила, наробила купу помилок, але вже нічого не виправити… Дуже сумую
Пригощаю кашею• 03 июня 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Шукай хто пише не під анонімом, пиши у приват типу, я почитав твої відповіді, мені подобається твоє мислення і тд)))

автор КараПузовна • 03 июня 2024
Ответ дляМатьЧасть
Ніколи не пізно. Але якщо не хоче, то звичайно нічого не вийде
А що я писатиму? Щоб ви написали?
Бабо-лебідка• 03 июня 2024
Ответ дляКараПузовна
Тут ніхто про це не пише, шось не так - розлучення, і психологи також
Ну ви ж не по порадам тут розлучились. Я б ні разу не зробила того, що тут радять іноді дівчата. Я саме про відносини пишу. Особливо, якесь непорозуміння ( не зрада, не бийка та п´янка) в родині і фсьо:’ та ну нафіг його, він вас неповажає, він такий сякий’)))) Ну такі собі поради.
МатьЧасть• 03 июня 2024
Ответ дляКараПузовна
А що я писатиму? Щоб ви написали?
Привіт. Як ти?
Я ж не знаю як ви розійшлись, і які у вас спільні теми можуть бути
Бабо-лебідка• 03 июня 2024
Ответ дляКараПузовна
Півтора роки назад
Вже достатній срок. Так і не захотів миритися, і не бачились?
Бабо-лебідка• 03 июня 2024
Ответ дляКараПузовна
Ні
Ви мабудь прожили мало часу і дітей не було? Це офіційний чоловік?
Мавка• 03 июня 2024
Автор, у меня такая ситуация мы с ним воевали , ой , но он никогда мне плохого слова не сказал, а как узнала что на войне все простила , поняла что и я не подарок, но зато мы стали общаться , он мне очень дорог. Но нам не суждено быть вместе(
Кондуктор троллейбуса• 03 июня 2024
Ответ дляК_Р_ДляСебя
А как правильно,что нужно написать что бы завязался разговор
К_Р_ДляСебя• 03 июня 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Тебя как зовут ? Ничего что на ты ?

Латвийские_Номера• 03 июня 2024
Ответ дляК_Р_ДляСебя
Тебя как зовут ? Ничего что на ты ?
Я заміжня, пиши комусь іншому😁
Мавка• 03 июня 2024
Ответ дляКараПузовна
А що я писатиму? Щоб ви написали?
А я первая позвонила когда мне сказали что он в горячей точке, потом начали общаться, так за 2.5 года он мне как друг могу делиться с ним, но главное он жив
К_Р_ДляСебя• 03 июня 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я заміжня, пиши комусь іншому😁
Я ведь ничего дурного не писал ) просто пообщаться
К_Р_ДляСебя• 03 июня 2024
Ответ дляМавка
Нда. Время такое (
Мавка• 03 июня 2024
Автор если он вас любит, а вы его , попробуйте, спросите привет, как дела?
автор КараПузовна • 03 июня 2024
Ответ дляМавка
Автор я развелась 10 лет назад, сейчас бы не развелась, хоть и второй муж есть, дочка от первого мужа, тоже часто вспоминаю....
Сумно це все
Бабо-лебідка• 03 июня 2024
Ответ дляМавка
Повернеться і одружитесь. Чи чого не можете разом?
автор КараПузовна • 03 июня 2024
Ответ дляК_Р_ДляСебя
А сколько Вам если не секрет . Мне 36
А чому ви не на фронті?
К_Р_ДляСебя• 03 июня 2024
Ответ дляКараПузовна
А чому ви не на фронті?
Я В органах работаю .
ГугелП@лАмался• 03 июня 2024
Ответ дляК_Р_ДляСебя
Я тоже в разводе уже год . Может пообщаемся . Я с Крив.Р. живу сам ,машина квартира , вот решил зарегаться может встречу кого-то .
Как оптимистично))

К_Р_ДляСебя• 03 июня 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Как оптимистично))
Что вы имеете ввиду ?
Бабо-лебідка• 03 июня 2024
Ответ дляК_Р_ДляСебя
Я В органах работаю .
Покажіть посвідчення. Не розвертаючі, верхню частину)
автор КараПузовна • 03 июня 2024
Ответ дляМатьЧасть
Привіт. Як ти?
Зі скандалом
К_Р_ДляСебя• 03 июня 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Я не любить лгать и в людях ценю тоже самое
Бабо-лебідка• 03 июня 2024
Ответ дляК_Р_ДляСебя
Що б розуміти, що не дурите.
Мавка• 03 июня 2024
Ответ дляК_Р_ДляСебя
Нда. Время такое (
Он мне столько нерв помотал, все забыла , все годы сама бы убила, когда узнала где все простила, когда в Северодонецке сказали что убили наших и взяли в плен, выла, не могла дозвониться, и тут три дня он мне пишет, никого не осталось они три дня голодные шли и вышли с города, несмотря что раша уже там буянила
Мавка• 03 июня 2024
Ответ дляБабо-лебідка
нет(
К_Р_ДляСебя• 03 июня 2024
Ответ дляМавка
Это грустно . Так а сейчас не общаетесь ?
Бабо-лебідка• 03 июня 2024
Ответ дляМавка
нет(
Ну буває. Мабудь він одружений, і повернеться до жінки?
Мавка• 03 июня 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Он не женат, у меня муж есть но не то ..
автор КараПузовна • 03 июня 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Він спочатку писав, я не хотіла, потім я писала, а він вже не хотів, і так не переписувались давно вже, я його привітала з ДН, він мене ні, я тоді подумала, ну все значить, а памʼятаю як він мені величезний торт замовив на минулий ДН, і так образливо було, що забув, я думала навіть з міста поїхати, ходила по вулицях згадувала де ми були так сумно до сих пір