Красота неземная• 03 июня 2024
Вапно (известь) попало мамі в очі, коли білили стіну
Лікування є, з лікарем консультувались.
Очі дуже почервоніли, ріже ніби, кліпати важко.
Якщо хтось з таким зіштовхувався, як довго такий стан, наскільки критично для зору взагалі?
Дякую за відповіді.
Элька-Карамелька• 03 июня 2024
Трохи боліло, дні десь два. Нічим не лікували. У дитинстві мені попадало вапно у очі
Морская свинка• 03 июня 2024
Добре, що звернулись до лікаря, моїй свекрусі добряче попало в очі , то вона 2 дні нічого не робила і до лікаря не ходила, мучилася. А потім мій чоловік дізнався, то лікар сказав що ще трохи і треба було б в стаціонарі лежати.
Пройшло більш менш десь за тиждень лікування
Одні думки• 03 июня 2024
Водою промити
І каплі капати
Забула назву
Це ожог
Везіть в медгородок , борщагівка
Там хороші спеціалісти
І каплі капати
Забула назву
Це ожог
Везіть в медгородок , борщагівка
Там хороші спеціалісти
Красота неземная
• 03 июня 2024
Ответ дляОдні думки
Водою промити
І каплі капати
Забула назву
Це ожог
Везіть в медгородок , борщагівка
Там хороші спеціалісти
І каплі капати
Забула назву
Це ожог
Везіть в медгородок , борщагівка
Там хороші спеціалісти
А як довго тривав цей болючий стан?
Укр_жіночка• 03 июня 2024
Мені ацетон якось потрапив в очі. Слава богу в лінзах була, але все одно був опік. Якийсь укол в око кололи і мазь призначали на декілька днів
Красота неземная
• 03 июня 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Я когда работал колористом , то неудачно открыл ёмкость с изопропанолом. Струя литров 10 полностью умыла меня , глаза уши рот волосы... И ниче...живой))
А известь что известь, она же гашеная
Але ж від неї є негативні наслідки теж. Першу годину зір був ніби через плівку.