Коплю на груди• Изменено 03 июня 2024
Купля/продаж між співвласниками
Як відбувається купля/продаж, наприклад я зі своїм родичем маю в спільній власності 50/50 3 об´єкти нерухомості, якщо хтось із з нас захоче купити/продати одразу всі три об´єкти, то як таке проводиться? Податки і необхідні документи окрім власності?! Прописаних немає, у власності давно
Коплю на груди
• 03 июня 2024
Ответ дляАнонимушка
Кому продати?
Друг другу, я в нього чи він в мене
Коплю на груди
• 03 июня 2024
Ответ дляАнонимушка
Родич не близький? Обʼєкти - це квартира? Будинок із землею?
Дядько , квартира, гараж, Земля під будівництво
Дивне створіння• 03 июня 2024
Ответ дляКоплю на груди
Друг другу, я в нього чи він в мене
То йдіть до нотаріуса і продавайте
Анонимушка• 03 июня 2024
Ответ дляКоплю на груди
Друг другу, я в нього чи він в мене
Краще 1 обʼєкт в рік. Тоді податок не платите). Якщо квартира - оціночна вартість потрібна, можна з сайту фонду держмайна. Якщо земля, тут складніше - потрібна оціночна вартість, нормативно-грошова оцінка, походження коштів і продаж обовʼязково через банкрахунок.
Коплю на груди
• 03 июня 2024
Ответ дляАнонимушка
Навіть якщо між співвласниками?! Навіщо?
Анонимушка• 03 июня 2024
Ответ дляКоплю на груди
Яка різниця, між ким. Це купівля-продаж) цвна продажу землі має бути не нижчою оціночної вартості та норм-грошової оцінки.
Дивне створіння• 03 июня 2024
Ответ дляКоплю на груди
Можете обмінятись частками
Коплю на груди
• 03 июня 2024
Ответ дляАнонимушка
Ппц. Три роки розтягувати.... Да ще й це все оцінка. Незручно. Тільки гроші невідомо навіщо витрачати.
Весотехник• 04 июня 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ви можете в один рік зробити куплю і продаж. Але все одно платити за оцінки, за дві угоди. Оцінка обов´язкова для сплати налогів, те, що ви друг-другу хочете нікого не цікавить. Без оцінки можна лише родичам першої лінії.
Гадаю_По_шнуркам• 04 июня 2024
Ответ дляКоплю на груди
Это вы ищите деньги на квартиру маме?
Коплю на груди
• 04 июня 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Это вы ищите деньги на квартиру маме?
Я
Анонимушка• 05 июня 2024
Ответ дляВесотехник
Оцінку можна безкоштовно взяти на сайті фонду держмайна. Вона діє 1 міс, але там високо оцінюють. Якщо податки платити, то перший договір найдорожчий проводьте в нотаріуса, а ті, що дешевше - наступні, з них і податок сплатите