Раз одела не бу• 04 июня 2024

Розлучення при повній фінансовій залежності від чоловіка.

В шлюбі 20 років. Двоє дітей. Відносини давно перестали бути нормальними, а протягом останнього року перетворилися на нестерпні: почав зловживати алкоголем, випиває практично кожного дня, агресивний. З дитиною часу не проводить взагалі, вона вже досить доросла, щоб це розуміти. Постійно засмучується, що тато з нею не хоче грати, не допомагає з уроками, не ходить на прогулянки, не робить разом з дитиною НІЧОГО. Вона постійно говорить про те, які батьки у іі подружок(((. Це боляче. Мене постійно принижує, знецінює, зневажає мої бажання, мої проблеми, не рахується з моєю думкою, насміхається, приміром, коли я хворію( Сьогоднішній день став останньою краплею: випив, дитина хотіла з ним пограти, він жбурнув гру на підлогу і пішов, дитина розридалася, почалася сварка між нами. Він при дитині обзивав мене, крив матом, погрожував. Ненавиджу. Просто ненавиджу його. Кожною часткою себе. На фізіологічному рівні. Тварина((
Чому так довго терплю? Він заробляє. Дуже добре заробляє. Фінансово діти в шлюбі забезпечені і мають все. Молодша дитина з інвалідністю. Я не працюю багато років. Я не знаю, що робити. Я просто не взмозі більше жити таке життя. Величезний страх, що, якщо я піду від нього - я позбавлю своїх дітей всього того, що вони мають з ним. Що я не впораюсь, не потягну. Дитині потрібне лікування. Але я вже не можу. Я боюся думок, які приходять мені в голову… Поговоріть зі мною, будь-ласка, порадьте, можливо, хтось проходив подібний шлях. Я не можу собі пробачити, що через мою малодушність, дитина росте в такій нездоровій атмосфері, що я не можу захистити її і себе…
РокерША• 04 июня 2024
И еще, не прикрывайтесь ребенком. Ребенок в 8 лет , уже многое понимает . У меня тоже отец пил, но и работать умел хорошо. С годами я поняла, что если бы мама была мудрее, то не пил бы, скорее всего
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляРокерША
Автор, очень Вам сочувствую. Понятно, что у Вас сложная ситуация. Но создается впечатление, что Вы хотите о ней просто поговорить, высказаться и чтобы Вас пожалели, а Вашего мужа поругали. Вам нужно решать , как эту ситуацию исправить в вашу пользу, а не просто о ней поговорить .
Во- первых, нужно реально оценить то положение, в котором Вы оказались и те возможности , какие у Вас есть для исправления ситуации.

У Вас заметны необоснованные хотелки , которые вы сейчас не в состоянии чем-либо подкрепить. Все Ваши хотелки упираются в противодействие Вашего мужа и получается, что у Вас нет на него никакой управы, вы не в состоянии на него никак повлиять. Вам нужно на него повлиять положительно, со знаком +, а Вы влияете пока- что , только отрицательно, со знаком-, чем еще больше усугубляете ситуацию. То , что он пьет и куча других его недостатков, это понятно, что его не извиняет , он тысячу раз неправ, вас тиранит, но вы тоже не подарок. Тем более пишите, что муж был нормальный, а пить начал не так давно. Автор, видно ваше презрение к мужу, вы его не уважаете как человека и мужчину, не думали , может он поэтому и пить начал? Смотрите, он обеспечивает всю семью, а это нынче непросто. Вы не работаете, но при этом требуете, чтобы он придя с работы, еще и занимался ребенком, делал уроки, гулял, играл в игры. Вам не кажется, что это ваши обязанности и вы хотите их скинуть на мужа? Вы не даете мужу ощущения, что его в семье ценят, уважают, любят, принимают поэтому и получаете от него в ответ, то что получаете. Он это уважение к себе требует как может и теми методами , которые у него получаются. Он требует насильно , по -плохому, то что не получает по-хорошему. Вам нужно проявить ласку и уважение, смирить себя, вижу у Вас кучу амбиций не чем не подкрепленных и есть необоснованные требования к мужу. Есть поговорка: ’ доброе слово и кошке приятно’ , попробуйте начать с нее
Ні. Не він пʼє, бо я його не поважаю. А я його не поважаю, бо він пʼє і ображає дітей.
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Дівчата, всім дякую за розмову! І тим, хто пожалів, і тим, хто пожурив) Нехай у вас все буде якнайкраще. Добраніч)
ПростоБелка• 04 июня 2024
Я развелась с тремя при полной финансовой зависимости и агрессии со стороны мужа, подала на алименты, вышла работать предварительно пройдя обучение, проучила второе ВО паралельно, с началом войны переехала в др страну и начала в 40 всё с нуля, уже финансово не завишу, дети счастливы, об отце вспоминают крайне редко и общения с ним не ищут.
СкрипяСердцем• 04 июня 2024
Автор, я таких як ви зневажаю. Дітей шкода. Вас не шкода
Петриківна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Якби це стосувалось лише мене - я б терпіла, і з чортом би жила, якби це було на користь дитини. Але, я помічаю, що вона соромиться його, коли він випʼє, засмучується через його ставлення.
А разве для ребенка папа-алкаш, который при ней матюкает и обзывает мать - не психологическая травма? Вырастет - такого же алкаша найдёт, который её бить будет. Повторит сценарий, так сказать. Про меньшего вообще молчу. И да, даже если он много зарабатывает, при таком отношении он скоро начнёт каждой копейкой попрекать, а может и вообще денег не давать. Лучше уйти заранее, относительно мирно расставшись и подав на алименты. По-моему, время уже пришло.
Петриківна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
))))) Це не та людина, з якою можна спокійно поговорити. Хоча…, чому…? Для оточуючих він ідеальний чоловік: уважний, привітний, десь в компанії завжди підтримає розмову, всім запропонує допомогу…. І це один мій головний тригер: ніхто не знає, який він насправді. Найближчі здогадуються і співчувають. А мені навіть цим найближчим соромно розповісти все, що відбувається в нас вдома за зачиненими дверима. Соромно, що я терпіла і дітей своїх вчу терпіти((((
Самое дурацкое - мне стыдно, что у меня в семье придурок, который пьёт и матюкает при детях. А ему не стыдно при детях такое творить? Не молчите, пусть все знают, какое он ...
Комиссия50%• 04 июня 2024
В ТЦК сдать, то не Ваша тема? Ну или сдать или терпеть и договариваться. Сами не потятенете
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Пиво літрами щодня. 2-3 рази на тиждень - міцніші напої до стану падіння з унітазу, наприклад.
Так он алкаш. Как он еще зарабатывает тогда
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Він не дасть грошей на няню. Він роками робив все для того, щоб я була від нього залежною. Я працювала (у нього ж )))))) до народження другої дитини. Побут, одяг, якісь необхідні речі, забаганки - ок! Але, виділяти гроші мені у вільному доступі - ні. Лише тут читаю, що чоловіки всю заробітну плату одразу дружині на карту переводять у вільне користування))
Так на быт дает, оттуда на няню тратить. О каких деньгах речь? Он какую сумму выделяет и отчет требует?
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
В Германии будет бесплатно
Ох, эти германии. Рай на земле
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляКидстаффовка
Вот прям один в один моя история. Работать не могу из-за меньшего особенного ребенка, своего жилья нет, помощи абсолютно не у кого попросить( живём уже давно как соседи.
Что в этом плохого - вас сосед обеспечивает!
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А зачем вы обе к нему все время лезете?
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
он может и сейчас туда свалить - но сидит тихо пьет дома
если его не трогать и не замечать, то жизнь у автора удалась
Она этого не понимает, он должен играть с ребёнком и точка!
хутряна володарка• 04 июня 2024
Шо тут думати, не ви перша, не ви остання, але жити з алкашом це триндець. Є аліменти, все буде гаразд. В мене син з епілепсією, працюю все життя
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А дома вы хотели 50/50 быт и дети, как учат советчицы, ведь детей вдвоём делали, да?
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Всі 18-річні старші доньки вже з машинами й живуть окремо?
Вы уж определитесь. Раз там такой богатый мен, то квартиру в заначку дочке или сыну такие люди делают.
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Запрошую вас в нашу трупу. Введу вас в курс справи, пограєте, а тоді, поділитесь враженнями. Ви погано собі уявляєте, яке життя ведуть успішні бізнесмени)
У вас есть конкретика по суммам дохода? Сколько машин в семье? Или успешный успех?)
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Замість того, щоб никати подушку, купила їй квартиру в новобудові. Продала своє авто, щоб зробити перший внесок. Така була умова.
Так старшая отдельно? Вы можете у ней пойти пожить. Что вы по капле выдаете информации и просите совета? И что-то мне подсказывает, что этот успешный бизнесмен не так и успешен. А ваш работает на публику, как вы говорите, но машину вам новую не купил. Даже для понтов перед всеми. Нет там денег у него особо
Крихітка на всі• 04 июня 2024
Нужно готовить себе подушку финансовую и подумать, как максимально быстро это можно сделать. Я б ремонт в квартире новой начала под предлогом - все очень дорожает. Уже была б квартира куда сьехать можно в случае чего или сдать. При этом пыталась многое покупать сама и экономить. Может где то есть возврат за товар налом, если платил с карты. Тогда купил одну модель - сдал и взял ту что дешевле, но бренд тот же.
С бизнесом сейчас не у всех все Ок. И подумайте вдруг такого дохода в семье не станет. Мужа в армию заберут, бизнес ляжет... Как выживать будете? Нужна вам профессия. Сейчас большая нехватка персонала, может на пол дня попробуйте найти роботу.
Еще, как вариант - обоюдно решила б, что без света очень сложно и нужно выехать на лето, напр. в Болгарию. Сама не справлюсь с 2 детьми, нужна помощь мамы / подружки... Оплати, плиз, проживание, питание и т.д... А там видно будет. Поймете, какая сумма вам нужна, что бы прожить самой с детьми и подумайте где ее можно заработать. Может жить за рубежом, что бы он оплачивал ваше проживание/лечение самый лучший для вас вариант..
И да, хвалите чаще мужа за любую мелочь. По тел. это будет проще сделать. Вот прямо считайте - в день три - пять раз похвалить, начните с одного хотя бы, что б резко в глаза не бросалось...И не сравнивайте его с теми, кто лучше. Сравнивайте с ним же прежним...

Удачи! Пусть все получится!
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ха( Сьогодні пив у гостях, звітую. Ваша схема його не влаштовує: а з татом посидіти, а випити з ним келих-другий-третій, бо сьогодні був важкий день. Він у нього кожен день важкий судячи з усього. А, що значить спати….? А секс? Не дай Боже, відмовити в сексі, коли пан бажає…
Слухайте, я правда щаслива, що більшість жінок не розуміє, як це…
Але я не хочу пити кожного дня. І сексу з ним теж давно не хочу. І не хочу, щоб мої діти бачили ще й маму тотожну татові.
Играйте пока роль. Пить-пейте в раковину, выливайте. Хитрите. Может, он по пьяни выболтает какие-то секреты нужные или денег даст. Собирайте заначку. Предохраняйтесь. И вас бы к невропатологу все же.
Мамзелькіна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ну, уважаете, не уважаете: он Вас 20 лет содержал. То, что Вы не придумали себе источник личного дохода и подушку не собрали, это Ваши проблемы. А Вас, есть за что уважать?
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Дякую. Не буває дня, щоб ці думки фоном не були в моїй голові. Я намагаюсь тримати себе в руках і мислити раціонально. Мені потрібна якась підтримка і впевненість. Я не знаю, чи варто, наприклад, викликати поліцію, коли він в такому стані? Це щось дасть? Маю на увазі, на майбутнє. Якщо буде якесь підтвердження, що людина не зовсім адекватна.
Вам надо какие-то видео сделать его неадекватности. Пока голословно. А соседи скажут, что классный мужик, двери по держит, всем поможет
Мамзелькіна• 04 июня 2024
Ответ дляКомиссия50%
Ну, сдаст. Дальше что? Автор начнёт бизнесом мужа управлять? Серьёзно? 20 лет возле детей сидела, а тут талант предпринимателя попрёт.
Мамзелькіна• 04 июня 2024
Ответ дляПовітруля
Старшая, наверное, всю жизнь мечтала, чтобы матушка с младшенькой села ей на голову.
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Коли я пропоную спокійно поговорити з ним: «Давай розійдемось. Так буде краще для всіх. Дитина не повинна жити в таких умовах. Давай владнаємо і обговоримо головні питання», він починає верещати, як хворий на голову. «Всі питання до мого адвоката! Я тобі влаштую! Ти ще пожалкуєш, що звʼязалась. Нехай вирішує суд. Спробуй зі мною посудитись». Презирство до нього мені важко навіть описати словами. Потім, протягом дня щось собі надумає, приїздить з квітами, веселий, посміхається, жартує, все зводить до жарту. Я не знаю, як розмовляти з такою людиною.
А адвоката его вы знаете? Вы вообще про его бизнес что знаете? Его круг общения?
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляПростоБелка
Вы молодец! Но вы можете в деталях автору подсказать. Как отложили подушку? Как учились параллельно? Тайно от мужа? Ваш тоже пил? И все такое. Если она пришла не поговорить, а конкретику увидеть, то полезно будет.
Повітруля• 04 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Мечтала или нет, квартира матушкой куплена. Так что потерпеть пришлось бы. Хотя я уже дочитала, что она стоит без ремонта.
Бандитка Сью• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Для мене не єрунда, коли пʼяний батько бере старшу дочку за шию, бо щось йому не сподобалось і каже: «Пішла звідси на..уй». Вам можливо нормально, то я заздрю вашій нервовій системі.
Вибір не великий. Ви бісите його. Не поважаєте ні ви ні діти, він де не ідіот, все бачить. Він теж хоче жити в нормальній атмосфері, піти не може бо ви не працюєте і дитина особлива. Він ще більший заручник ніж ви.
Все життя поклав вам і дітям, а толку 0.
Про гратися з дитиною ви це загинули, реально...дитина вчиться, значить відвідує школу і не овоч, який потребує маму 100%часу. Йдіть на роботу, побачите як воно заробляти і тягнути невдячних людей поруч.
Або налагоджуйте стосунки. Чоловік однозначно порядний у вас, вас не покине як ви його не доконуєте
Лялька в колисці• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Не знаю. Я не знаю…((
На допомогу розраховувати немає від кого. Єдина надія, що він залишить нам житло, а сам піде (є ще одна квартира, без ремонту). Але, знаючи його, зараз, я вже майже впевнена, що домовитись не вийде. Він робитиме все, щоб вдарити якомога болючіше.
Їдьте за кордон