Лунтик-паунтик• 30 марта 2025

Що робити? Сімʼя розвалюється.

Разом були 9 років, є спільна дитина.останні років 2 ситуація дуже напружена.постійні скандали, постійні не порозуміння і згадування хто що зробив з минулого.він абсолютно припинив будувати якісь плани на майбутнє з нами як це було раніше.часто говорить про розлучення.мене бісить. Але тільки доходить діло дійсно до серйозної розмови про розлучення я впадаю в паніку і страх, йому ок..живе своє життя радіє і наче нічооо і не було..
Я не знаю що робити і як бути. Йому постійно зі мною все не те і не так.в мене сталась депресія, зараз чекаю на ад.я себе за пустила , я погладшала дуже сильно, я не доглядаю за собою як раніше і навіть за житлом.я не знаю шо робити і як бути?я так розумію вже цю сімʼю зберегти не вдасться а а мені б так хотілось..він працювати ні над чим не хоче взагалі.йому ок якщо розʼїхатись
Я тут Живу• 30 марта 2025
Вы для начала над своей жизнью поработайте.
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляЯ тут Живу
я знаю що дуже треба.але я поки буду працювати над собою то вже розлучусь
Соня-сонятко• 30 марта 2025
Что Вы хотите от человека, который не хочет с Вами жить? За что цепляетесь? За крышу над головой, кошелёк?
Вся така шо куди там• 30 марта 2025
Займіться собою, менше уваги на нього звертайте
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 марта 2025
отпустите уже его и займитесь своим здоровьем
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляСоня-сонятко
ні за то і ні за то, мені просто шкода що так все сталось, хотілось би зберегти сімʼю. Невже жінкам. Так легко відпускати того з ким прожив роками? Я не розумію
Мозговая пилочка• 30 марта 2025
Ну так тому що після розлучення чоловік - вільна людина, а жінка - з причепом. Свиня він.
Ви проранжуйте свої проблеми і вирішуйте по одній. От ваша депресія - зараз ключове, лікуйте її, вчіться берегти себе, а потім з´являться сили на щось інше.
Я тут Живу• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вы разведетёсь в любом случае, но большая разница с какими выводами.
Латексне альтер ЕГО• 30 марта 2025
Він вас не хоче і не любить
Навіщо ви до нього лізете?
Йдіть у нове життя
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляЯ тут Живу
а звідки ви знаєте що в будь якому випадку? І про які висновки ви пишете?
Відірву та викину• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну і фіг з ним. Дитину залишите йому - хай розважається.
Я тут Живу• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Муж потому с Вами и разводится, что от Вашего текста веет скукой и тоской.
Така бойова Я• 30 марта 2025
Он не хочет, что вы спасать хотите? Смиритесь, проплачьте и нарисуйте себе свое будущее. Складывайте себе подушку, приходите в норму.
Закончится разводом, но можете узнать об измене и тогда вообще по кусочкам собирать будете себя вечность.
Я сама развелась на 10 году, знаю о чем говорю…
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Начните с себя без оглядки на него.
Перестаньте думать ’о семье , о нем, о сохранении’.

Начните жить для себя, только для себя. Думать только о себе.
Латексне альтер ЕГО• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Бо з вами не те і не так
Тому в любому випадку
Закуйовджена життям• 30 марта 2025
Ваша задача сейчас не семью спасать, а попытаться максимально подготовиться к разводу, чтобы материально вы могли прожить без мужа.
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляЯ тут Живу
до речі, він часто казав ти одне і те саме постійно повторюєш мені скучно вже і нудно то слухати..я не знаю як я такою стала(( я стала безпорадним лайном
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вы всего! 7 лет жили нормально (и не факт что нормально). За что цепляться?
Ацетилсалициловая кислота• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Прожила почти двадцать лет в браке, ушла бы сегодня, если бы без обид, по-мирному
Україна наше все• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну розлучитеся,в чому катастрофа?Вже ж кінцівка зрозуміла,рано чи пізно це буде.Живете,працюєте,як всі.
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А чому?..
Я тут Живу• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Перечитайте свой же пост. Скучная, толстая женщина в депрессии, судорожно цепляется за мужчину. Кому это нужно?
Если бы Вы были поумнее и вместо депрессий занялись своей жизнью, возможно что и можно было бы спасти.
ГейСюда• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Понимаете, реально для того, чтобы сохранить семью, нужно желание обоих.
А лучшего варианта, чем говорить, не существует
Скажите ему, что Вы хотите сохранить семью, спросите что его не устраивает и подумайте, готовы ли Вы меняться
Но....одновременно должен меняться и он.
Я одно время вот так к мужу относилась ’ все мне не так было’, был сильный стресс из-за работы, его мать лезла в семью. Он перетерпел этот период
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляЯ тут Живу
а якщо я зараз займусь своїм життям? чи думаєте то вже пізно?
Ответ дляЛунтик-паунтик
А чому?..
Стало некомфортно, душно рядом, хочу жить только с ребенком. Человек он хороший, но сердцу не прикажешь, разошлись пути
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляГейСюда
він каже що не вірить в людські зміни. І що змінювати партнера то найдурніша справа життя
Ну що ви, мамо!• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
А что по вашему должно случиться, чтоб он вас снова стал любить?
Я тут Живу• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Своей жизнью нужно заниматься для себя, в первую очередь. Поздно или нет, не знаю.
Україна наше все• 30 марта 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Може й не стала,але його вже ви нервуєте.
автор Лунтик-паунтик • 30 марта 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
можливо нічого
А можливо якби я схудла на ті кляті 20 кілограм і стала знову життєрадісною і з красивою фігурою як раніше
А може вже і все