Раз одела не бу• 04 июня 2024
Розлучення при повній фінансовій залежності від чоловіка.
В шлюбі 20 років. Двоє дітей. Відносини давно перестали бути нормальними, а протягом останнього року перетворилися на нестерпні: почав зловживати алкоголем, випиває практично кожного дня, агресивний. З дитиною часу не проводить взагалі, вона вже досить доросла, щоб це розуміти. Постійно засмучується, що тато з нею не хоче грати, не допомагає з уроками, не ходить на прогулянки, не робить разом з дитиною НІЧОГО. Вона постійно говорить про те, які батьки у іі подружок(((. Це боляче. Мене постійно принижує, знецінює, зневажає мої бажання, мої проблеми, не рахується з моєю думкою, насміхається, приміром, коли я хворію( Сьогоднішній день став останньою краплею: випив, дитина хотіла з ним пограти, він жбурнув гру на підлогу і пішов, дитина розридалася, почалася сварка між нами. Він при дитині обзивав мене, крив матом, погрожував. Ненавиджу. Просто ненавиджу його. Кожною часткою себе. На фізіологічному рівні. Тварина((
Чому так довго терплю? Він заробляє. Дуже добре заробляє. Фінансово діти в шлюбі забезпечені і мають все. Молодша дитина з інвалідністю. Я не працюю багато років. Я не знаю, що робити. Я просто не взмозі більше жити таке життя. Величезний страх, що, якщо я піду від нього - я позбавлю своїх дітей всього того, що вони мають з ним. Що я не впораюсь, не потягну. Дитині потрібне лікування. Але я вже не можу. Я боюся думок, які приходять мені в голову… Поговоріть зі мною, будь-ласка, порадьте, можливо, хтось проходив подібний шлях. Я не можу собі пробачити, що через мою малодушність, дитина росте в такій нездоровій атмосфері, що я не можу захистити її і себе…
Первая ласточка инфляции• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Пропонуєте його вбити)?
Щоб отримати бонуси)?
Я ось пропоную вийти із стану жертви, в який Ви погрузли по вуха. Не можете самі - сходіть до психолога
Швендяю містами• 04 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Нормальна робоча схема, нормальні жінки поробили дітям житло, а такі як ви під мостом через 30 років заміжжя
у моеї дитини будинок і квартира вже. У чоловіка дітей величезні сумми грошей на рахунку в банках з 18 років і нічого, навчаються закордоном, ніхто нічого не пропив і не прогуляв. Діти в своїй масі адекватні, особливо якщо звикли жити нормально.
На мене чоловік нерухомість через дарчу оформив. Наш будинок в якому живемо взагалі на тьощу побудований, я так захотіла, тому не переймайтеся так сильно але головою об стінку бийтеся далі. Мова йде про ситуацію автора.
А що вашому чоловікові заважає тримати гроші на своїх рахунках? Корупціонер? 😄 Бо ми свої гроші спокійно тримаємо на рахунках і нам не муляє 😄 діти нехай самі собі заробляють, буде до чого прагнути. В нас донька вчиться в англійському вузі і у вільний час працює офіціанткою. Починала з посудомийниці. Десь тоді зрозуміла цінність грошей, а не просто циферки на карті, які дивом поповнюються.
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляСиликоночка
пропоную не 3,14здіти, а брати і робити щось
Мені треба якось дожити до ремонту в квартирі. Щоб була можливість або розʼїхатись нам, або відселити туди старшу доньку, а цю квартиру продавати і ділити. І, більш-менш досягти стабільної ремісії з молодшою. Бо, ніхто не триматиме мене ні на якій роботі, коли минулого року ми чотири рази на рік лежали в лікарні. Але, до того треба якось дожити… Можливо, це звучить смішно, але раптом тут є юристи, які щось підкажуть. Що робити поки? Як себе застерегти? Викликати поліцію, писати заяви? Зараз я дуже шкодую, що все життя приховувала навіть від батьків те, що відбувається. Соромно було підняти все те гімно. А зараз жалкую, бо соромно мало бути б йому.
КинДза• 04 июня 2024
Поточну залежність використовуйте зараз по максимуму, беріть по можливості максимально грошей від нього, сконцентруйтеся на дітях, знаходьте спільні з дітьми (без чоловіка) виходи, поїздки... Взяли дітей у машину і на цілий день по прогулку. його просто ігнорте та не провокуйте/підключатеся до скандалу. І звісно, потроху будуйте план Б (самостійне життя).
Комиссия50%• 04 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Ну, сдаст. Дальше что? Автор начнёт бизнесом мужа управлять? Серьёзно?
20 лет возле детей сидела, а тут талант предпринимателя попрёт.
Будет жить на его зарплату, а что? Сама по себе. А как жены остальных живут, которых просто призвали?
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляКомиссия50%
Його нікуди не заберуть. Він про це подбав.
Теща дочки• 04 июня 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Автор, живите как жили, просто не трогайте его и детям говорите, чтоб они его не трогали.
Уходить вам некуда, работы нет, я так понимаю, сбережений тоже нет, остается терпеть. Ну, можете еще в Германию на выплаты уехать, если не можете просто жить и его не трогать
А сколько терпеть? Дело в том, что алкоголизм всегда прогрессирует, и дальше будет хуже. Дети в такой семье вырастают тоже с кучей приколов - чаще всего либо начинают роли пить, либо находят такого же мужа, потому что воспринимают такие отношения как норму.
Теща дочки• 04 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Чому не виїхати в Германію? Мову вивчите, дітям лікування та освіти забезпечите, нове життя почнете. Чому не спробувати? Тільки скажіть йому спокійно, без психів, по жіночому, чому саме так робите. І ще питання: ви з ним намагалися поговорити? Спокійно, без скандалів, може щось його турбує, не влаштовує?
Муж алкаш, у него уже изменения в мозгу, изменения личности, покореженная психика, это уже не тот человек, с которым можно спокойно поговорить и до чего-то договориться
Замороженная селедка• 04 июня 2024
Не знаю или писали здесь...а если поговорить с ребёнком. Сказать да, у тебя папа не очень любит играть, он много работает и очень устаёт на работе. Сделайте это для ребёнка. Его вы не переделаете, а ребёнку внушите мысль что это нормально, что папа не играет.
Ваш муж конечно сволочь, но! Мы же не знаем что вы ему говорили, как вы ему говорили, тут 2 стороны надо слушать. Может вы на него с накопившимися претензиями набросились. Постарайтесь быть мудрее ради своего ребёнка, если решите оставаться с мужем.
Ліплю вареники• 04 июня 2024
Ответ дляШвендяю містами
Діти від колишнього шлюбу, то був його подарунок, або квартира в Киеві, або гроші. Вони обоє вибрали гроші. Моя дитина має нерухомість. У моеї мами є ще діти крім мене, тому всі плюшки моїй дитині. Якщо розлучення, то я голою на вулиці не буду і з братами мою нерухомість теж ділити не буду
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Колись в мене відбулась приватна розмова з його колишньою бухгалтером на нейтральній території. І вона сказала, що звільнилася і не уявляє, як я з ним живу, бо він, цитую «людина брехлива і дуже непорядна». Я тоді її не зрозуміла. Бо це було задовго до останніх подій. А тепер думаю, що стороння людина розгледіла його набагато швидше, ніж я((
Корсет_на_шурупах• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Не знаю. Я не знаю…((
На допомогу розраховувати немає від кого. Єдина надія, що він залишить нам житло, а сам піде (є ще одна квартира, без ремонту). Але, знаючи його, зараз, я вже майже впевнена, що домовитись не вийде. Він робитиме все, щоб вдарити якомога болючіше.
Милая автор, я жила с мужчиной который зарабатывал не прям много, но нам на семью хватало. У нас 1 ребенок общий, у него инвалидность. Он много пил и унижал меня. Мы развелись в 21 году. Я устроилась на работу и алименты мы договорились в устной форме на карту. Родители мне можно сказать вообще не помогают. Вы должны оценить свою ситуацию, будуте работать или нет, помогут ли родители, какой диагноз у младшего сына?
Замороженная селедка• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Пиво літрами щодня. 2-3 рази на тиждень - міцніші напої до стану падіння з унітазу, наприклад.
А у него на работе нет проблем? Зарабатывать хорошие деньги без стресса сегодня это не каждому дано. Может он не рассказывает вам, а дома вы ещё претензиями добавляете.
Швендяю містами• 04 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Та молодець. Питання про корупцію проігнорували. Знаємо, хто любить так статки по родичам розпихувати 🤮
Тільки до чого тут ви до ситуації автора. Наче з неба впали. Перечитайте старпост. Автору чоловік матюки гне, а вона до нього така давай нерухомість перепиши на дітей. Прямо Зайка та лужайка 🌝
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Батьки в такому віці, що вже самі потребують допомоги. Старша донька фактично забезпечує себе сама. Звичайно, я не зможу забезпечити їм той рівень життя, який вони мають з батьком, але, якби вирішити все нормально, думаю ми б прожили. Піду працювати, якось вже з дитиною допомагатиме мама. Я боюся, що він не те, що не допомагатиме фінансово, а зробить все для того, щоб ми залишились ні з чим.
Замороженная селедка• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Він не дасть грошей на няню. Він роками робив все для того, щоб я була від нього залежною. Я працювала (у нього ж )))))) до народження другої дитини. Побут, одяг, якісь необхідні речі, забаганки - ок! Але, виділяти гроші мені у вільному доступі - ні. Лише тут читаю, що чоловіки всю заробітну плату одразу дружині на карту переводять у вільне користування))
Хорошо, купите одежды, покажите чек, а потом сдайте её обратно. Скажите что больше в продуктовом потратили. Что лекарство выросло в цене. Что кружок подорожал. ( не за 2 дня конечно, а постепенно). И откладывайте по чуть- чуть.
Скажите что к стоматологу идёте, сами из дома ушли, погуляли пару часов и 3-4 тыс. Грн в карман положили.
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Дещо з цього я і роблю)
Ліплю вареники• 04 июня 2024
Ответ дляШвендяю містами
Що вам до статків мого чоловіка? Ні, в нього власна компанія з штаб квартирою в Нідерландах.
такій як Автор звичайно нічого не перепише і не купить. Ви би купили щось людині, що постійно незадоволена і принижує?
Сито для думок• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Так. Я навіть знаю, як він буде себе поводити, якщо я подам на розлучення. Благатиме, вмовлятиме, обіцятиме, але лише до того моменту, поки я не здамся. Далі - знову по колу.
Для дівчат, які запитували вище: звичайно, що він не мультимільйонер, але він заробляє реально непогані гроші. 250 000- 350 000 на місяць. Розпоряджається грошима він. Він покриває всі побутові потреби: авто, зорчування, одяг, освіта дітей, дозвілля, мої особисті витрати. Але, якщо ВІН вважає це за потрібне. Фінанси видаються і регулюються ним. Ні про яку няню мова не може йти. Коли ловлю момент і починаю розмову про те, що хочу підти працювати погоджується, рівно до того моменту, як діло доходить до справи. Тоді починається ор, погрози, маніпуляції. «Вийдеш на роботу - жити будете на твої. Ні копійки не дам. З дитиною включатись не буду і т. д.» Мені вдалося зібрати невелику суму грошей, але це ні про що., це на пару місяців не померти з голоду.
От, нехай моя тема стане наукою і попередженням для тих, хто думає, що знайти чоловіка з грошима - то найбільший скарб.
А кто должен распоряжаться ЕГО деньгами? Неужели вы?
Швендяю містами• 04 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Так навіщо писати не по темі? Це суперечить правилам ресурсу. Чи ви зайшли сюди похизувати, щоб вас хтось похвалив чи позаздрив ?
Що вам житті не вистачає з вашою штаб-квартирою в Нідерландах? Смішна. Ще й на мене визвірилась, під мостом, не нормальна, головою билися. Тьфу.
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Теоретично, я могла б попросити маму про допомогу з дитиною і вийти працювати хоч кудись вже зараз. Але, коли вона в нас не за його регламентом, то, коли він повертається з роботи, я чую: «Що в мене вдома робить ця карга?» Бо йому кортить випити. А в очі їй посміхається, пригощає кавою, запрошує до вечері…. Я не хочу, щоб вона колись це почула.
Це незрозуміло тим, хто ніколи не був в такій ситуації і не мав справу з подібною людиною.
Швендяю містами• 04 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
До чужих статків не маю питань, якщо це справедливий бізнес, корупціонери гівно.
Ліплю вареники• 04 июня 2024
Ответ дляШвендяю містами
Я зайшла, тому що в мене теж повна фінансова залежність, але розлучатися буду, коли закохаюсь в іншого чоловіка. Чоловік мій не бухає, а багато працює. Я його місяцями не бачу. Але мені ніколи не прийшло в голову розказувати який він херовий батько, що кубіками з дитиною не грається.
я теж сама веду побут (правда є помічники) і дитиною займалася сама, але для нього татко - це Бог. Так має бути в сім´ї. А не ругань перед дітьми - це принижує мужчин, але авторці треба жертва колупати мозги. А тоді і сюди приповзла жалітися. Я знаю багато прикладів, коли чоловіки кидали спиртне з іншою жінкою, бо кінчалося приниження.
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляСито для думок
Господи, я просто відповідаю на запитання про няню і пропозиціі поїхати самій відпочивати. Люди, ви люди…?
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Він теж багато працює. Це не заважає йому багато бухати. До чого тут ви?
Врешті-решт адекватний батько може сам пояснити дитині, що він зайнятий/втомлений після роботи, а не виривати в неї з рук гру в жбурляти її об підлогу.
Ліплю вареники• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Причина в вас автор, але кому я то пишу. Він піде від вас - це логічне закінчення цієї історії, а якщо дуже благородний, то просто зіп´ється. Ви заслужили що маєте.
Ліплю вареники• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ви не поважаєте чоловіка, то він не поважає вас. Мені його жаль, а вас ні, бо саме ви творите таке зі своїми дітьми і чоловіком
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Вам, звісно, видніше.
Теща дочки• 04 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Девочки, ну вы не понимаете, что такое алкоголик. Или Вы тоже бутылку рома всасывание, когда у Вас проблема? Он и дальше будет бухать, от наличия или отсутствия проблем это зависеть не будет
Глас_Народа• 04 июня 2024
Ответ дляМиззери
К психологу семейному вместе с ним
Что можно говорить если ребенок инвалид и вы не работали , ну сейчас вам наскажут красивых историй а в реальности как ? Вы сможете обеспечить детей минимально и себя ? А как работать с инвалидом ?
Можно работать, не выходя из дома, если хочется заработать. Причем здесь красивые истории, женщины бывают в разных ситуациях, и находят выход, работают. А автор все ждёт помощи от кого то, 43 года уже, а пишет ’помочь некому’, кто помогать должен? Муж за что ее уважать должен, он обеспечивает семью, закрывает все потребности, домой приходит - там неинтересная жена, которая его ненавидит.