А ось і я• 04 июня 2024
Спасите, сильно потею в паху
Выглядит как обписянные штанишки..если на попе,спине,подмышках,под коленками не так трешово те мокрые пятна,то пах вообще ужас..у меня уже комплексы
ГонУрова дівка• 04 июня 2024
Ответ дляМетелик
Залежить що їсте! Треба їсти як 2 долоні, а точніше одна!
Я салат більше їм, і шматок мяса невеличкий.
Метелик• 04 июня 2024
Ответ дляА ось і я
Не помогает..каша с дезика и ужас((((я уже и так,ремня даже одеть в штаны не могу,под ним кошмарное мокрое пятно с потеками((((
Автор! А ви випадково не носили штани лосіни? Я 2 роки носила почти кожин день в холодну пору року, замітила що ці проблеми там стали від лосін(
Стервочка• 04 июня 2024
Ответ дляМетелик
А часто їсте солодке?
Взагалі не їм солодощі,ніякі.Моє харчування,це варена птиця,риба,яйця,кисломолочний сир та овочі з фруктами.Гіпотиреоз не лікується дієтами,лише приймати гормони від яких мене ще більше розносить.Можливо треба пити лишень воду,тоді схудну...
Метелик• 04 июня 2024
Ответ дляСтервочка
Тоді пробуйте пілатес. Мені говорила гінеколог.
А ось і я
• 04 июня 2024
Ответ дляМетелик
Но лосины на спине я не носила ведь..пришла,футболку выжимать можно
Метелик• 05 июня 2024
Ответ дляА ось і я
Зараз так жарко на вулиці що в мене і сукня вся мокра, це від духоти, та різкої жари. Ще не адаптувалися до літа. Вже не рада літу.
А ось і я
• 05 июня 2024
Ответ дляМетелик
Я уже забила,мокрая,то мокрая(((
Метелик• 05 июня 2024
Ответ дляА ось і я
Я уже забила,мокрая,то мокрая(((
Тільки вийшла від гінеколога говорить що в паху пахне як під мишками це гормон стрессу кортизол. Що з цим робити каже не нервуватися.
А ось і я
• 05 июня 2024
Ответ дляМетелик
У меня с кобчика течет....чуть выше кобчика намостила салфеток,меняю,то сухо.остался пояс брюк,напрочь мокрый,под коленками,спина,под грудью и подмышки
А ось і я
• 05 июня 2024
Ответ дляМетелик
Мне сказали,что это из за снижения эстрогена,и повышения андрогенов((((
Метелик• 05 июня 2024
Ответ дляА ось і я
Возможно, буду сдавать на некоторые гормоны. 🤦♀️ за что это все нам женщинам.