котопёс• 04 июня 2024
Сімейна пекарня жахливий несмачний круасан..((
зайшли перший раз, круасан з заварним кремом 30 грн коштує, гірше не їли, тісто дивне якесь на фото можна оцінити, причому зверху воно по скоринці дійсно схоже на листкове з виду але в середині це щось не зрозуміле, таке відчуття, що звичайне тісто без додавання навіть маргарину, заварного крему мало, до нього вдалось дістатись тільки в середині і він ще й не не смачний, може там інші пиріжки і супер смачні, але саме круасан не рекомендую, хай або міняють рецептуру замість економії і роблять дійсно з листкового тіста, або не ганбляться))
За ці ж 30 грн в супермаркетах різних в 100 раз смачніше і з справжнього листкового тіста..
Ищу-брожу• 04 июня 2024
Там взагалі випічка не смачна, декілька разів давала шанс. Більше не захожу.
І так, в Сільпо випічна супер в порівнянні з цим.
Хитрый Лис• 04 июня 2024
Там работают с полуфабрикатами
Может нарушились условия хранения заготовок, отсюда и вкус и вид конечного товара испортился?
годовасик• 04 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Хороший круассан с кремом будет стоить 200-250 гривен, за 30 я ничего другого бы и не ожидала
Реально? А чого не 2500?
Українська Мрія• 04 июня 2024
Ответ длягодовасик
Реально? А чого не 2500?
Зайдите в нормальную пекарню в Киеве, а потом бейте рукой по столу)
годовасик• 04 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Нащо? Я їх сама печу і собівартість взагалі копійчана. Там нічого такого немає, щоб той нещасний круасан коштував 250, вас намахують, а ви і раді.
Українська Мрія• 04 июня 2024
Ответ длягодовасик
Не все хозяюшки как вы
годовасик• 04 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Не все хозяюшки как вы
Я теж не хузяюшка. Вам не про те говорилося. Ціна, яку Ви написали, неоправдана. Так і стейк можна продавати за 2 тисячі. Хтось та й купить.
Українська Мрія• 04 июня 2024
Ответ длягодовасик
Ну вы же все печете, я в кафе круассан куплю и не буду на кухне сидеть)
годовасик• 04 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Можна купити смачний круасан за 50 гривень. 250 то понти.
Українська Мрія• 04 июня 2024
Ответ длягодовасик
Та я ж никого не заставляю)
Оченьценная• 04 июня 2024
Ответ дляПерша скрипка
Сімейна пекарня це франшиза, тому в одному місці може бути не смачно, а в іншому навпаки.
Они во многих точках вовремя выпечку не утилизируют, не беру у них
Шлях до зірок• 04 июня 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Так это же франшиза, или нет?
Это как Галя балувпна - где-то на точке пельмени норм, а где-то хуже советских магазинных, которые были с серым скольким шариком непонятно чего внутри, вместо мяса
Смотря кто лепил и из чего.
Те же круасаны везде выпекаются из покупных полуфабрикатов. Слоеное тесто делать долго по технологии.
Поэтому, какое привезли, из такого и испекли. И возможно перепутали тесто, если из готового сами крутили
Все будет, но потом• 04 июня 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Звичайний дешевий кУросан
Мой младший говорит так)
По фото, булка и булка, ничего прямо ужасного не видно.
Пффф 100%• 04 июня 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це ж не означає що круасан коштує таких дурних грошей.
Це означає, що ви спонсоруєте колю каклєту і йому подібних. А круасани не можуть коштувати стільки)