Карусель-весель• 04 июня 2024

Анализ на лайм, подскажите пожалуйста по показателям

Пришел анализ, igg и igm
Написано негативный до 0,9
У меня один 0,76, другой 0,60
Это негативный? Потому что в интернете написано что негативный от 0 до 0,5
Голубая фишка• 04 июня 2024
Сдайте имуноблот (вестернблот)
Этот ваш анализ неинформативен
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляГолубая фишка
Сдайте имуноблот (вестернблот)
Этот ваш анализ неинформативен
А почему не информативен?
Качка в тапцях• 04 июня 2024
це позитивний. і взагалі цей ,що ви здали,не інформативний. Здавати треба імуноблот на білки . Мій інфекціоніст казав, що негативний це 000, а 0,76 це говорить про те,що кліщ кусав і виробились антитіла.
Качка в тапцях• 04 июня 2024
Ответ дляГолубая фишка
Сдайте имуноблот (вестернблот)
Этот ваш анализ неинформативен
саме так
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Я в шоці просто ((((
Качка в тапцях• 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
А почему не информативен?
тому що він нічого не показує. я сдавала те саме. в мене було ще менше,а в результаті маю Лайм борреліоз. В медлабі здайте імуноблот пакет 53.
ось там покаже. на спецефічні білки кліща.
імуноблот покаже білки СПІРОХЕТ(БОРЕЛІЙ) якщо їх передав кліщ. це як пцр аналіз на ЗППП
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Просто ви написали що вже це по суті позитивний
Качка в тапцях• 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
ви в Києві? йдіть до Янченка ВІталія інфекціоніста. Більше в Києві лайм ніхто не вміє лікувати. все згаяний час. але до нього лише з 53 пакетом з Медлабу
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ні, Одеса
Так це що такий результат означає позитивний на 100 відсотків? Нащо лабораторія тоді написала що це негативний бо до 0,9
Качка в тапцях• 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ні, Одеса
мені довго вам писати. інфекціоністи пишуть що ці аналізи неінформативні. бо я це пройшла. вони реально нічого не показують
Помидорина• 04 июня 2024
Це негативний, рік назад приблизно такі ж показники були, лікар сказала все ок і перездавать не треба, поки шо все гаразд
Помидорина• 04 июня 2024
Я теж тоді створювала тему і жінка написала що і в неї було так само, тільки її кліщ взагалі і не кусав, аналізи здавала з іншох причини. Думаю це мутки реактивів.
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляПомидорина
Ну оце ж і я думаю, що не можуть же писати в лабораторії що до 0,9 негативний навмання ,тоді який сенс у аналізі
А то я уже накручую себе що позитивний як написали вище
автор Карусель-весель • 04 июня 2024
Ответ дляПомидорина
А вас кусав тоді?
Помидорина• 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
А вас кусав тоді?
Малого кусав
Красота неземная• 04 июня 2024
Негативний. Не накручуйте себе. Йдіть до лікаря і він Вас заспокоїть. Форум не читайте до зустрічі з лікарем)
Будьте здорові!
автор Карусель-весель • 05 июня 2024
Ответ дляКрасота неземная
Будьте здорові!
❤️
автор Карусель-весель • 05 июня 2024
Ответ дляПомидорина
Малого кусав
А ви перед аналізами дитині давали антибіотики?)
Помидорина• 05 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ні