Булку Дай• 04 июня 2024

Я не поважаю його

Як що я свого чоловіка перестала поважати,абсолютно.він для мене не авторитет,а навпаки... Все,сім´ї немає? Про кохання ,думаю говорити не варто... Просто в мене 2 дітей, немає освіти, перспективної роботи, проживаємо в селі. Я не кохаю його , і він сам в цьому винен. Як жити далі , я не уявляю. Жити з людиною,яку ти не кохаєш,не менше ,ніж коли не кохають тебе.
ротцвеники• 04 июня 2024
Не кохаю, не авторитет. 2 дітей? Як?

бЭйбА• 04 июня 2024
Ответ дляротцвеники
Не кохаю, не авторитет. 2 дітей? Як?
Загадка природы…
автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляротцвеники
Не кохаю, не авторитет. 2 дітей? Як?
Це зараз не кохаю. А всі роки до цього кохала, і при тому дуже сильно, я через нього і в селі погодилась жити. Так буває, можна кохати все життя і перестати у вівторок,як то кажуть...
ротцвеники• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
А до нього ви жили в місті і у вас була перспективна робота?
автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляротцвеники
Жила в місті, будинок разом купували в селі

Роботи не було ,але був на то шанс)
Ну що ви, мамо!• 04 июня 2024
Будни люмпенов они такие🫠😁🤭ничего,немножко подождите ,за вами принц с оаэ вылетел,просто задерживается,погода вон дождливая
Фуліганка• 04 июня 2024
В мене так бабуся з дідусем прожили 64 роки.
Пез Году Неделя• 04 июня 2024
Автор я была в вашей ситуации. Но правда я жила не в селе. Мужа перестала уважать по определенным причинам, любовь также ушла. 2 детей. Поняла что нужно что то с этим делать. Окончила курсы бухгалтера. Вышла на мин зарплату. Через 2 года был хороший опыт и еще много обучений. И очень выросла в зарплате. Немного встала на ноги и ушла. Решите для себя, что вы хотите. Расставьте цели и приоритеты и действуйте
Ну що ви, мамо!• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай

Роботи не було ,але був на то шанс)
Помидор хоть какой то и картофан посадите,и пару куриц заведите..все равно зад протираете,так хоть хавка будет

автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
До чого це? Реально, начорта Ви це робите? Вам смішно і весело,коли комусь болить?
Ну що ви, мамо!• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Что вас болит?собственная лень?газетку продавать и сигареты в ларьке вы тоже не можете?курсы какого то кондитера много ума надо было закончить?
автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
З чого взяли ,що я протираю зад? Я працюю і городи тримаю і худобу. А ви чому як бидло спілкуєтесь?
Ну що ви, мамо!• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Ну то че жалуетесь?начните того мужа тоже уважать.вы тоже не принцесса наследная.как в постель с ним ложиться и детей рожать,так норм было,а тут муж не такой вдруг
автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я працюю, я сказала ,що перспективної роботи не маю, в звичайну, на мінімальну маю, а ще город,днина продаж вирощую, і що? Що далі?
OlenaMriya• 04 июня 2024
Писюн то хоть хороший у него?
Ну що ви, мамо!• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Перспективной у 60%населения нет.но если не лениться,то 30 в месяц вы иметь сможете
автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я не з бухти барахти поважати перестала, він зробив це з нами(
Ну що ви, мамо!• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
А че только он?автор,начните с себя,а не ищите виноватых
автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Писюн то хоть хороший у него?
Вам дійсно цікаво? Хороший,і користуватись ним вміє

Ну що ви, мамо!• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
А то какой бедный я несчастный
OlenaMriya• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
То будьте счастливы!!!
Карусель-весель• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
І що ж він зробив?
Весь цей час він у виживанні з вами. Пити почав? До сусідки ходить?
автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
І що ж він зробив?
Ви так питаєте, з нападками якимись ... Ну оці дві речі,для мене теж би стали поводом для втрати поваги..... Але не вгадали, і казати я не хочу!
автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
То будьте счастливы!!!
Одним пісюном щасливою не станеш, хоча й без нього навряд чи ..але я його не поважаю як людину і чоловіка
автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
А то какой бедный я несчастный
Ви хвора? Задумайтесь... Якась чорства і агресивна людина...біле пальто вигулююте?
Карусель-весель• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Ну то до чого ваша тема? Поспівчувати? А мені було б цікаво почути і його версію.
Горда і нестерпно так жити? Речі зібрала, аліменти, розподіл майна і йдіть у самостійне життя. Нема хисту самостійно жити? Шукаєте компроміс і живете далі. Діти виростуть - перейдете жити до когось із них. Які у вас ще варіанти?
Самая СоветЧиваЯ• 04 июня 2024
Ответ дляротцвеники
Не кохаю, не авторитет. 2 дітей? Як?
Ну, если из села и без образования, то чтобы сидеть на шее нужны хорошие якоря.
автор Булку Дай • 04 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Та що з вами не так?! А це ж напевно найулюбленіше діло успішних жінок- всім роздавати ярлики і штампи!!!! Браво, ви в цьому неперевершені!!!!
Ну що ви, мамо!• 04 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Я просто реалистка.хотите,чтоб что то поменялось,начните с себя
Ну що ви, мамо!• 04 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Село к образованию ни при чем.люди с сел при желании все то же,что и в городе имеют