Коломойський облаштував в Україні криптоферму і отримує дешеву електроенергію – Схеми"
Джерело
juliankoste• 05 июня 2024
Я майню зефир, со старенького компа 2долл в месяц
Просто скачала программу и прописала автозапуск . Скоро буду олигархом
Ответ дляДаксо
2021год. Вы еще новость из 90х притяните.
Це для рибок гупі, щоб думали.звідки ноги ростуть. Ось свіжа новина на цю тему, схема Коломойши та Ахметова по світлу працює завдяки ЗЕ
Ответ дляI.vetrova
Так то ещё до полномасштабной
Так, це початок корупційної схеми, а ось продовження вже в розпал ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ, це рік тому. Як грабують Україну завдяки ЗЕ підримки Ахметова та Коломойши