Ло Шарик• 05 июня 2024

КНУ в кого студенти за кордоном

В кого діти студенти КНУ 1-3 курсів бакалаврат і наразі за кордоном, подаєте заяви на академвідпустки, оновлюєте дані в Резерв+ ?
В танке• 05 июня 2024
Не надо эти данные обновлять, зачем ребенка ставить под угрозу.
Этот бред должен когда-то закончиться
автор Ло Шарик • 05 июня 2024
Якщо нічого не робити, його відрахують ,оскільки сесія очно, а так є + 1 рік, щоб відновитися на контракт. Ну і оновлення даних це умовна опція, в тЦК на них все є, приписне отримували, списки з універу подавали, довідки, що студенти носили. Тому це досить формально, оновлення даних. Я взагалі не розумію, навіщо приклепалися до тих, кому менше 25-ти з цим оновленням.
LoroPiana• 05 июня 2024
Так а сесія очно, не можна домовиться щоб її онлайн здати? Це ж куча студентів пійде в академку/відрахуються.
автор Ло Шарик • 05 июня 2024
Ответ дляLoroPiana
Ні, не можна, не дають такої опції, ні раніше здати, ні індивідуальний графік, ні тим більше дистанційно. Ну то 1-й курс хоч навчався комбіновано (лекції онлайн/ практики в університеті), а 2-3 й навчалися вже скільки часу дистанційно і здавали екзамени дистанційно, а тут ’покращення’ в війну наступили.
ГейТуда• 05 июня 2024
Ответ дляВ танке
Этот бред должен когда-то закончиться
Ви вже відрахувалися з КНУ?
В танке• 05 июня 2024
Ответ дляГейТуда
Ви вже відрахувалися з КНУ?
лучше отчислиться, чем записаться в список смертников, а резерв+ это он как раз и есть
На границе• 05 июня 2024
Я бачу лише варіант кидати університет в Україні
І поступати за кордоном
Не вірю, що хлопці отримають українські дипломи
Любви вам!• 05 июня 2024
Ответ дляLoroPiana
У нас на факультеті все очно, але хто за кордоном офіційно по мобільності, тому індивідуальний графік і мабуть можлива онлайн сесія. Теж КНУ. А ще у нашої зам директора по навчальній частині дитина бойфренда наш студент, на 3 курсі. Як виїхав 3 роки назад, так більше і не зʼявлявся, але досі наш студент і досі все здає. Короче, все як завжди. Риба гніє з голови.
LoroPiana• 05 июня 2024
Ответ дляЛюбви вам!
а я який факультет очно? це першій курс, бо з 2 курсу минулого року всі були онлайн
автор Ло Шарик • 05 июня 2024
Ответ дляLoroPiana
Син сказав, що розпорядження на очні екзамени для всіх по універу, можливо окрім 4-х курсів.
автор Ло Шарик • 05 июня 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Так а яка мобільність, якщо з серпня 2022 не випускали студентів хлопців і до травня цього року це було взагалі неможливо.
Я ходила в деканат, щоб дізнатися, чи можна кудись,якось ні, на 1-му курсі ні мобільність, ні перевестися до ВНЗ-партерів згідно укладених догорів (а таких багато і у відділі про мобільність сказали, що маємо самі писати до інших універів)...
ГейТуда• 05 июня 2024
Ответ дляВ танке
Ну так питали у студентів, як зробили вони.
автор Ло Шарик • 05 июня 2024
Яка цікава штука рейтинги КНУ, економічний факультет, 2-й курс, двоє хлопців приписка ’ мобільність’ , цікаво, як то вони змогли туди потрапити в 2023 році, оскільки мобільність виключно з 2-го курсу. На третьому курсі дівчатка і один хлопець, то там більш-менш реально було ’вискочити’.
Любви вам!• 05 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Дозволяють мобільність в деяких випадках, плюс, хто був на початку війни за кордоном, ті також залишаються на мобільності