Глаголиця• 05 июня 2024
Верещук пропонує набирати в ТЦК жінок
А співробітниками ТЦК посилити бойові частини.
Цікаво, це так і залишиться на просторах інтернету чи будуть впроваджувати?
Так розумію, що і до поліції дійде та інших проф силовиків
Парасюха• 05 июня 2024
Ответ дляКредитная
Тезисы про мобилизацию женщин продолжают цвести на этом сайте.
Сбор паникеров объявляю открытым! Всем тикать!
шашлики можна маринувати?
Ответ дляНеВРотик
Щоб жінку відправити в ТЦК працювати, потрібно зробити її військовозобовʼязаною. Я не уявляю собі, який це повинен бути закон, щоб з невійськовозобовʼязаної людини зробити зобовʼязану. З таким успіхом туди можна брати невійськовозобовʼязаних, які виключені за станом здоровʼя.
Так она и пишет про ВО женщин
Альдебаран• 05 июня 2024
Ответ дляТихоЯ
Надеюсь,2 её сына уже в окопе?Нечего было нанять на границе и разминировать Чонгар,пусть сама и лезет в окоп.
Вони ще не в тому віці взагалі-то
Коко На Страже• 05 июня 2024
Не получится женщинам из народа, мужиков паковать.
Я б поменяла форму тцк на без пикселей, чтоб с военными не имели общего.
Создала бы отдельную сферу деятельности, дала бы больше полномочий.
Вот тогда бы стало все на рельсы
НеВРотик• 05 июня 2024
Ответ дляДождливая
Так она и пишет про ВО женщин
Ну, теоретично військовозобовʼязаність жінок до цього і може привести. Медиків навряд чи посадять в ТЦК. А інші зобовʼязані в будь-який час і так могли там опинитися.
НеВРотик• 05 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Вот тогда бы стало все на рельсы
Завжди так вважала. Навіщо в ТЦК піксель? Вони б ще льотну форму натягнули.
дамаБезСобачки• 05 июня 2024
Когда эта женщина освободит мне должность и пойдет воевать ?
Кто продвигает идеи тот идет .. а то как то выходит шиворот навыворот .
дамаБезСобачки• 05 июня 2024
Ответ дляДождливая
Ахах. Вот тцк обоссались
тревожно)))
Готова идти их крутить и призывать 💪остальных нет .
Губной рояль• 05 июня 2024
Ответ дляАльдебаран
Вони ще не в тому віці взагалі-то
І навіть якби були в тому, то на фронті їх би не було
дамаБезСобачки• 05 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Вот тогда бы стало все на рельсы
Так Тцк частная структура вообще к военным не имеют отношение .. почему носят военную форму 🤷♀️
Губной рояль• 05 июня 2024
Ответ длядамаБезСобачки
После Мани)Та тоже теоретик за бабло хороший)
дамаБезСобачки• 05 июня 2024
Ответ дляГубной рояль
Ага .. как в теме ниже .. про узких .. работать с ними это оказывается работа и бизнес !!!! Отак вот .. пишут жіночки на щирій український мові …
А столько говорили то і балакали ((
Чому б ні. Здорові чоловіки в ТЦК перекладають папірці замість того щоб воювати. Це можуть робити жінки. Тим більше що ці чоловіки все життя були війсьвослужбовцями і свідомо обрали таку професію. Нехай воюють і відпрацьовують ті гроші, які отримували багато років. З багатьма офісними функціями жінки справляться.
Бубль Гум)• 05 июня 2024
Ответ дляInci
Від тцк-шниці легше буде відбитися і втекти)
Не думаю. Жінки жорстокіші при владі.
Усатая полосатая• 05 июня 2024
Ответ дляГлаголиця
З досвіду та слідкуючи за нововведеннями - спочатку інформація гуляє просторами інтернету, а потім її частково впроваджують в дію
Так сейчас на учете женщины полицейские , медики , фармацевты и тд . Их сотни тысяч , вот они них и речь
Застряла• 05 июня 2024
Влада може робити все що їм захочеться, Кастрюлеголові в 2019-му дали їм монобільшість і право робити все, бо кожен з нас президент і зробимо їх разом
Послушная• 05 июня 2024
Ответ дляГлаголиця
А то не ви випадково писали на початку лютого 2022, що війни не буде? Що то панікери зібралися та ниють
та це манька)
kotelok1512• 05 июня 2024
Ответ дляКредитная
І про війну ніхто не вірив,про закриття кордонів,про жінок також....
Lena24101987• 05 июня 2024
Ответ дляГлаголиця
Як і те, що ще вчора писали про призов з 18ти років хлопців, скоро доберуться і до дітей
Він буде 100/
Я не розганяю, ну просто він буде і крапка!
Памʼятаєте хтось приїжджав з Америки і вголос перед мікрофоном здивувався -«чому молодь не виборює свободу?»
Все стало відразу зрозумілим