младокошкина• 06 декабря 2024

мобілізація жінок - новий законопроєкт. На Різдво?

Чи можливо що закриють кордони для жінок після Різдва (для тих хто приїде до родичів). В якості аргументу закономпроєкт про "добровільну" військову підготовку, і так ніби ми в школах всі проходили надання першої медичної допомоги.
Суть законопроєкту
Верховна Рада 3 грудня прийняла за основу законопроект Кабміну 12076, за яким жінки, придатні до проходження військової служби за станом здоров´я та віком і які виявили бажання проходити базову військову службу, безпосередньо перед направленням для проходження базової військової служби за їх заявою будуть братися на військовий облік призовників. Надалі, після проходження базової військової служби, жінок будуть брати на військовий облік військовозобов’язаних.
Проект передбачає внесення змін до Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо особливостей взяття громадян України на військовий облік призовників та їх медичного огляду під час проходження ними базової загальновійськової підготовки.
Natal_ka91• 06 декабря 2024
Не думаю, що закриють, принаймні найближчим часом.
БершкомангоЗар• 06 декабря 2024
А тепер сядьте і ще раз перечитайте
При чому тут кордони?
автор младокошкина • 06 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
В інсті вже піар адвокати починають форсити цю тему, і також розказують якісь учні перетини кордону не в тому місці і пенальті.
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2024
Так написано, якщо жінка згодна
автор младокошкина • 06 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А тепер сядьте і ще раз перечитайте
При чому тут кордони?
мобілізація жінок буде? кордони на виїзд при цьому будуть відкриті для жінок?
автор младокошкина • 06 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так написано, якщо жінка згодна
після шашликів, і ситуацій з ТЦК ви реально в це вірите?
БершкомангоЗар• 06 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
Які виявили бажання проходити військову службу - для них буде.
Як і зараз є
Брюнетка в Мармеладе• 06 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
Ви прочитали тей текст, що самі виставили?
Natal_ka91• 06 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
Які учні? В кінці літа спокійно 17-річні виїжджали.
Поумничка• 06 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
Хер я теперь домой поеду
ingaruta• 06 декабря 2024
да,автор!уже все границы закрыты для женьщин с 1 размером груди!выпускают только жирных и сиськатых.так что вам париться не зачем!с праздником будьто здоровы!
ingaruta• 06 декабря 2024
Ответ дляПоумничка
Хер я теперь домой поеду
с челябинского барака?
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
Не заберуть, кто буде дітей кормити і виховувати
Медиків так будуть,але в кого немає неповнолітніх дітей
Колупалочка• 06 декабря 2024
Ответ дляПоумничка
Хер я теперь домой поеду
А собирались?
автор младокошкина • 06 декабря 2024
Ответ дляingaruta
та я бачу що Вас випустили... платити в кассу зоопарку?
Поумничка• 06 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
А собирались?
Ну да, след.летом планировала, как и в этом году
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2024
Ответ дляingaruta
А с нулевом размером ?
Шпондєр• 06 декабря 2024
Кто-то понял порядок?
безпосередньо перед направленням для проходження базової військової служби за їх заявою будуть братися на військовий облік призовників. Надалі, після проходження базової військової служби, жінок будуть брати на військовий облік військовозобов’язаних.
автор младокошкина • 06 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Медикам давно повістки прийшли. До тих в кого неповнолітні діти теж питань нема.
ingaruta• 06 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
не верим конечно.но шашлычки едим и с коньячком.не переживайте вы так!вам путь открыт куда душе угодно.берить новогодний подарок рошена и рушайте!
автор младокошкина • 06 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Як і зараз є
добре якщо зараз це є, то навіщо дублювати те що зараз вже є і працює?
ingaruta• 06 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
А с нулевом размером ?
автор младокошкина • 06 декабря 2024
Ответ дляШпондєр
Кто-то понял порядок?
пардоньте леді, вишлю на першоджерело:

https://sud.ua/uk/news/publication/317208-zhenschi...
Голубка миру• 06 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
Вы читать умеете? Военная подготовка женщин ПО ЖЕЛАНИЮ
И только после этого учёт
Успокойтесь и наряжайте ёлку
автор младокошкина • 06 декабря 2024
Ответ дляГолубка миру
И только после этого учёт
Успокойтесь и наряжайте ёлку
Ви серйозно? чи то гумор на кепслоці
Голубка миру• 06 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
Ви серйозно? чи то гумор на кепслоці
Лечитесь
И учитесь читать
Чупа-чупс• 06 декабря 2024
Ответ дляingaruta
или, судя по всеобщей годности мужчин после комиссии, все женьщины в стране признаються строго модельных параметров
автор младокошкина • 06 декабря 2024
Ответ дляГолубка миру
Лечитесь
И учитесь читать
читайте частіше і вірте президенту, не живіть в реальності - так легше.
короткопамятна• 06 декабря 2024
Этот закон регулярно поднимают, значит, скорее всего сделают. Но навряд сечас. А может это как рычаг торгов с США, угрожают трампу если деняг не даст
Сон і дрімота• 06 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А тепер сядьте і ще раз перечитайте
При чому тут кордони?
При всьому! Кум брата свата сусідки тітки Гальки по гаражному кооперативу, сказав, що вже рішення прийнято і потроху запаюють ворота на деяких переходах.
А він брехать не буде, в нього собака на кордоні служить.