Ответ дляkoma
Довідку не треба. Тиждень тому робили.
Проблем ніяких не було ?
Karinka3445• 05 июня 2024
Ответ дляjulia_kid
Забирати готовий також без довідки ?
Так
Черги живі без онлайн запису
Ответ дляkoma
Довідку не треба. Тиждень тому робили.
На минулому тижні чоловік ходив у Святошинське мрео - обмінювати тимчасові права водійські на постійні - то тцк там дуже багатенько було. В нього є бронь і був він у спецодязі та йому ще й 58 підстаркуватий то до нього не пречепилися - але іншим пощастило набагато менше.
Ще у квітні-травні ходили з сином по нову ай-ді карту там і закордонні паспорти. нічого не питали але він студент 19 років, декого відправляли обов´язково у жек за довідкою про проживання, нам таке не загадали проживання взяли зі старої ай-ді протермінованої.
Ответ дляMirona
Витяг про місце проживання береться в Дії за 2 хвилини. Дорослі беруть у себе в Дії свій Витяг та дитячі.
Ответ дляkoma
воно то так але трвшечки не так
Якщо в тебе ще не було оііцстажу - то деякі довідки не тянуться в дії, таж сама ок5 і ті.
їм треба були свіжи довідки з мокрими печатками те що в дії вони теж бачать але то не то.
Ответ дляMirona
воно то так але трвшечки не так
А якщо паспорт старого зразка з штампом про прописку, то всерівно потрібно довідку про проживання?
Ответ дляMirona
записуйтесь в цнап онлайн, ідіть там все розкажуть.
Дякую.