НетЕщеНаверное• 05 июня 2024
Може кто бачив таку шафу в Эпіцентрі. Буду вдячна
Хочу придбати таку шафу. Може кто бачив її в кольорі кашемір .Вона так само виглядає як на фото чі інакше .Може по якості кто підскаже .Шафа дешева,як раз по моєму карману. Але побачити вживу немає можливості.
Результат:
вже голосів:
1 (50%)
така сама як на фото
1 (50%)
темніша
0 (0%)
світліша
0 (0%)
геть інша
НетЕщеНаверное
• 05 июня 2024
Розмір указуть як 2040 на 2250 .Я так розумію що висота 2 метри
Божий одуванчик• 05 июня 2024
Я у таких випадках питаю у виробника. Я думаю, якщо ви попросите, вони фото пришлють дсп цього кольору чи може хтось замовляв і фото є. Може й трохи дешевше обійдеться, але зазвичай ціна однакова
НетЕщеНаверное
• 05 июня 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Дякую.А то пів теми про кишеню. Такі всі розумні,аж страшно местами.
НетЕщеНаверное
• 07 июня 2024
Ответ дляМатусік
Гуглили по назві шафи?
Буває люди викладають реальні фото і тоді більш зрозуміло яке воно
Якщо не поспішаєте, то днями буду в епіку, можу подивитися зробити фото
Не поспішаю. Дуже чекаю
НетЕщеНаверное
• 09 июня 2024
Ответ дляМатусік
Добре
Напишу сюди
А можна я ще трошки понаглію. Може побачите такий комод , подивіться будь ласка він співпадає по кольору з шафою. вони в кольорі кашемир обидва,но різні виробники. Але раптом співпадають. Дякую
Ответ дляНетЕщеНаверное
Можна, я ж сама пропоную)
Можу хоч губку для кухні глянути)
Розумію як складно щось вибирати і не бачити яке воно в реалі.
Єдине що поки ніяк не доїду до магазину, була недавно
Але скоро знову буду неподалік по справах, то зайду, можливо навіть завтра
Можу хоч губку для кухні глянути)
НетЕщеНаверное
• 12 июня 2024
Ответ дляМатусік
Можна, я ж сама пропоную)
Можу хоч губку для кухні глянути)
Дякую