Борщичок• сегодня в 05:07

Немає друзів. Ті куми які кожні вихідні до нас приїжджали - вже ні

Такі прям друзі друзі були раніше
А як ми з чоловіком почали займатись спортом, вже рік як він не пʼє то і друзі перестали їхати
Але як тільки друзям треба басейн в спекотні дні - то вони тут як тут, згадують що ми є

Чоловік дуже компанійський, в мене 0 подруг в Києві, розʼїхались. А оці всі його друзі це і мої друзі
Поговорили вчора по душам, бачу що сумно йому що друзі зʼявляються тільки тоді коли їм вигідно.
Один напросився в гості бо виявляється він хотів позичити гроші
Немає вже тих дружніх стосунків, я не знаю чому спорт так все змінив за останній рік, що друзі вибирають іншу компанію
Дякую , що дочитали
автор Борщичок • сегодня в 05:08
Це вік 39 років - що крім сімʼї більш ніхто не треба?

Паратруперсупер• сегодня в 05:40
Насправді десь так воно і є. В нас в сім´ї я не п´ю, чоловік так. Друзі перший час наполягали щоб я пила, ну хоч трошки, але ні. Якби мій чоловік теж перестав вживати, то мабуть вони до нас би і не їздили в гості. Бо люди хочуть розслабитися, а як пити якщо господарі дому не п´ють, їм би було ніяково. Їх теж можна зрозуміти.
ЧукИГеки• сегодня в 06:19
Просто друзі були не ьі, або не друзі, а приятелі.
У нас зараз компанія, де не п´є ніхто. І все ок. Всі інші знають що ми не п´ємо, але нудними від цього не стали.

В якщо друзі лише коли їм вигідноь- то не друзі
Викликаю на дебати• сегодня в 06:45
Заводьте інших по ваших інтересах. Зазвичай я в компанії не пью бо за кермом! Але я весела і без сто грам. Маю подругу яка штунда і не пьє. Ми з нею часто ходим по кафешках, я беру коктейль вона сік. Але нам весело👍😂
Сиреневая цапля• сегодня в 07:22
Я могу выпить винца, пиво тоже люблю. Но гостей терпеть не могу. И в гости ходить не люблю. Мне не понять вашу печаль)
СпайдерВумен• сегодня в 07:30
Спорт ні в чому не винний. І друзі, які у вас були, теж не винні. Ви самі віддалилися від щотижневих посиденьок і бухаловок, і це нормально для сімейного життя.
Дівчина Гілмор• сегодня в 07:39
Де там в вашій історії про дружбу? Друзі по чарці це не друзі. Шукайте друзів серед пар які займаються спортом. З ними цікавіше. Вони вас і в похід можуть запросити і на байдарки. А ті тільки ’на коня’?
Колупалочка• сегодня в 07:50
Друзья не всем даны, это роскошь.
Кукусики• сегодня в 07:52
Ну то в спорті друзів шукайте

Ростки жимолости• сегодня в 10:11
Я тут ничего плохого не вижу, просто разные интересы.