Люблю порядок• Изменено 06 июня 2024

А вы отдыхаете от мужа, детей? И каким образом?

И нормально ли это, что хочется отдохнуть от всех или такое ненормально иначе зачем заводить ее семью?

П.с. ник соответствующий
Результат:
вже голосів: 118
82 (69.49%) Отдыхаю от мужа и детей
23 (19.49%) Не устаю от семьи
7 (5.93%) Отдыхаю от детей
6 (5.08%) Отдыхаю от мужа
Дівчина заглядєніє• 06 июня 2024
В командировки езжу, но отдохнуть не получается, потому что они в Харькове остаются, а я уезжаю

ПампушОК• 06 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Ок, нехай для вас це виглядає так, але ваші діти після всього що відбувається і те що вони проживають відчуваючи на собі, подивитесь якими вони виростуть, з якою психікою
А ваши? 😂
Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Мои дети не в стрессе. А вот ваши похоже да, от ваших рассказов так точно.
Мої діти мають нормальне навчання, спокійні прогулянки, відпочинок. А ваші по сирені біжать вчитись у підвал школи, прокидаються в ночі від вибухів, і живуть в постійному вже звичному для них стресі.
Для вас це норм, для мене ні. Кожен вибирає те, що вважає кращим для нього, вірно. Тому не розумію вашої агресії. Нашій родині гарно так, вашій так. Всі ми різні. Чому напали на мене, ну мабуть від здорової свої психіки
Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляКолупалочка
А дети с кем?....
З бабусею
ПампушОК• 06 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Так вы ж тут всем уже рассказали, как наши дети имеют проблемы и мы плохие матери
Наверное, от того, что вы счастливая мать и жена
Баба_Воля• 06 июня 2024
Ответ дляФизрукая
А що зрозуміло? Чи ви вважаєте, що в Києві безпечно і тихо? Так от не тихо, і прилітало в нашому районі не раз, а зараз по 7 годин світла немає, ні приготувати, ні помитись, бо зі світлом і води немає. Тому повторююсь, діти мають жити і проживати своє дитинство , нормальне дитинство
Абсолютно вас не засуджую, лише ваша родина вирішує, як краще, проте не зневажайте тим, що життя без батька наносить ще більший удар, ніж без світла
Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляПампушОК
А ваши? 😂
Мої виростуть зі здоровою, бо не живуть в постійному стресі

ВЫВсеВрете• 06 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Зачем вы пытаетесь доказать, что все дети, оставшиеся в Украине находятся в стрессе?Задайтесь этим вопросом.
Я ответ на него знаю ;)
Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляПампушОК
А ну перечитайте все з першої сторінки, може з другого разу вдасться вловити суть і хронологію подій.
ПампушОК• 06 июня 2024
Ответ дляФизрукая
С такой мамкой- точно не в стрессе
ВЫВсеВрете• 06 июня 2024
Ответ дляФизрукая
У меня ребенок даже не просыпается от сирены. Прекрасно гуляет и проводит время с папой, в полной семье. Без стресса. На кого и для чего направлены ваши фантазии? Лично для вас и только)
Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Мої діти були присутні коли прилетіло в сусідній будинок. Вони плакали і тремтіли, у молодшого почалися тіки. Тобто ви вважаєте, що це куди корисніше ніж жити фізично без тата?
Його фізично немає, але вони постійно на зв´язку, благо технології дозволяють не тільки чути, а й бачити один одного
ВЫВсеВрете• 06 июня 2024
Ответ дляПампушОК
Ей к психиатру уже пора. Странно как ее муж в таком апокалипсисе тут живет 2ой год)))
Бутербродница• 06 июня 2024
Иду на работу. К вечеру за ними скучаю.
ПампушОК• 06 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Эта дама пытается себя убедить, что у неё все прекрасно и ей никак нельзя домой к мужу
Телепузик• 06 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Переїзд в іншу країну, життя в неповній родині це теж стрес і немаленький, який теж залишить слід у психиці дітей. Ви обрали з двох стресових ситуацій ту, яка безпечніша для життя. От і все.
Це особистий вибір і доказувати, що хтось вчиняє правильніше не варто. Ця війна зламала психіку і зіпсувала дитинство усім нашим дітям, незалежно від того де вони знаходяться.
ПампушОК• 06 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Его не жалко 😂
ВЫВсеВрете• 06 июня 2024
Ответ дляПампушОК
Аж сквозит, как она себя уговаривает в этом, прикрываясь детьми.
Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Я ответ на него знаю ;)
Тому що я спілкуюсь з людьми які живуть в Україні, і які по певним причинам не хочуть їхати, бо є щось важливіше. Я читаю наш шкільний чат, де також батьки пишуть про стан дітей. Я нікому нічого не доказую, я кажу, що у кожного своя позиція в цій ситуації, що добре для нашої сім´ї, те не зрозуміло для вас, і навпаки. Але це життя кожного, і діти у кожного свої, і кожен живе так, як вважає вірним для нього

Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Третій
ВЫВсеВрете• 06 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Читаю, чую...
Все, можете не продолжать. С вами все ясно.
Вы столько раз в этой теме написали слово Стресс, что я аж сама стрессовать от вас начала))) пойду лучше черешни поем, чем читать таких заграничных вестников апокплипсиса
Баба_Воля• 06 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Для чого мені цей опус? Я написала, що це справа вашої родини і ваш вибір. Ви забагато нападаєте і виправдовуєтеся. Це серйозний маркер вашої поведінки
Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Так от я ж і пишу, що кожен обирає те що вважає ліпшим в цій ситуації для нього і для родини. Тільки дами цього не чують
Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Ця дама їздить до чоловіка кожного місяця, ви як чи чим читаєте?
ПампушОК• 06 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
То ей муж рассказывает, что ни в коем случае нельзя ехать назад 😂
И как страшно жить. Чтобы не дай бог не порушила ему тихе життя
ПампушОК• 06 июня 2024
Ответ дляФизрукая
Вы же разницу понимаете, да? Несколько дней в месяц жена дома или постоянно?
Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляПампушОК
Удалено администрацией...
ВЫВсеВрете• 06 июня 2024
Ответ дляПампушОК
Мужу вообще круче всех. Вроде и семья где-то есть, но и париться с ними не нужно. Живет свою лучшую жизнь походу.
ПампушОК• 06 июня 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
100%
А мы недалекие 😂
Не знаем, чем занимаются мойнетакой, у которых жены уехали
Физрукая• 06 июня 2024
Ответ дляПампушОК
100%
А мы недалекие 😂
Ну мабуть у вас дивне коло спілкування як що у вас всі під одну гребінку.
У нас один знайомий 2 роки чекав, а жінка там собі знайшла іншого і подала на розлучення.
Інший тут був сам 2 роки, жінка взагалі не приїжджала, зараз вирвався до них, і все у них чудово.
Третій да, загуляв, але відкрито сказав дружині, що він так більше не може.
Четвертий збухався без сім´ї.
Всі люди абсолютно різні, для того щоб загуляти і бути ’мойнетакой’, не обов´язково жити не разом, можна запросто загуляти і при дружині поруч 24/7 і будучи чудовим чоловіком. У нас так на спорт гуртку у дітей, поки заняття 2 години, один тато і одна мама розважались, але ж вони типу класні батьки, які займались дітьми, але нічого не заважало їм, і докопатись наче нема до чого, повіз чоловік дитину на заняття-молодець