Пухнасті штани• 06 июня 2024

Зайва вага у сина

У сина в 13 років зайва вага.
Важить 72,5 кг. Спорту не любить взагалі,обхват талії 94 см.
Постійно втомлюється, вже почалися комплекси, однолітки його висміюють через це.
Штанів уже немає на нього,всі передавлюють або не налазять, за день може з´їсти у школі 7 піцок діаметром як тарілка і 5 сирних паличок, потім ще чипси із кока-колою
Я йому вже не давала грошей, так він їх украв і купив собі різну гадость харчову.
Порадьте як йому схуднути
Червона ікорка• 06 июня 2024
Гуляйте з ним, багато ходіть, щоб було не менше 15000 кроків. Годуйте смачно, але корисно, не робіть перекуси.

автор Пухнасті штани • 06 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Дякую за пораду, бо ходить він і справді мало
2000 кроків за день всього
автор Пухнасті штани • 06 июня 2024
Забула додати: ріст 157 см
Простоваля• 06 июня 2024
Може його повести до лікаря, хай той розкаже, що буде далі при такому харчуванні, які проблеми зі здоровʼям. Може хоч трохи замислиться
Конотопська відьма• 06 июня 2024
Я б повела к психологу на консультацию может заедает стресс и все таки на спорт любой заинтересовать походить на разный какой понравится. Сейчас куча водных видов спорта обычно подростки такое любят у меня греблей занимается, на сапах любит , обычная тренажерка с тренером и так далее
Железобетон• 06 июня 2024
Автор, а що ви вдома готуєте? Хлопчику та дитині легко схуднути, це в 40 худнути. Зараз літо. Фрукти, овочі і до осені схудне. Хай здивує своїх однокласників.
Місячне Сяйво• 06 июня 2024
Ведіть його до ендокринолога
Йому треба медикаментозно голод зменшити
П.с. написано трольно звісно

Нафаня Маня• 06 июня 2024
У нас хлопчик в класі пішов в тренажерний зал, займається з тренером, за рік змінився до невпізнанності. Але там і мама відповідально взялася за харчування, відмовилися від шкільних обідів, з собою дає судочки і корисний перекус. Це важка праця
автор Пухнасті штани • 06 июня 2024
Ответ дляЖелезобетон
Готую звичайну їжу. Каші, макарони, м´ясо, яйця, супи, борщі, молочні продукти. Дуже любить хліб, але я його обмежую.
автор Пухнасті штани • 06 июня 2024
Ответ дляНафаня Маня
У мого зі здоров´ям проблеми,то йому не можна спортом займатися він і не любить. У нього спеціальна група в школі на фізкультурі
Околовита• 06 июня 2024
Хлопцю обов´язково потрібен спорт, хоч турніки, віджимання, гантелі. Займатися спортом повинні всі хлопці, незалежно від ваги.
Свій варік• 06 июня 2024
Від їжі може бути залежність, як і від алкоголю, наприклад. Скоріше за все, у вашого сина вона вже є, без лікаря цю проблему навряд вирішите
НаБалКоніХодять• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Ну ходить же ему можно? 2000 шагов это вообще ни о чем чём в 13 лет.
Allein74999• 06 июня 2024
Ну значит не так его насмешки одноклассников и напрягают. Не захочет - не заставите
Пошаманю• 06 июня 2024
Автор, он же не вчера таким стал. Два, три, пять лет назад почему вы, как мама, не делали все возможное? Пищевые привычки с детства идут.
автор Пухнасті штани • 06 июня 2024
Ответ дляAllein74999
Он плаче днями, настроения нету, а астеничным и спортивным мальчикам завидует
Сегодня уже заставила сделать 5 отжиманий и 1 подтягивание через крик
Больше не может
Allein74999• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Больше не может
5 отжиманий, то «до жопи дверці». Садите его на велик
автор Пухнасті штани • 06 июня 2024
Ответ дляПошаманю
Он и родился весом 6500 при росте 50 см
В 4 года весил 40 кг, потом хоть чуть-чуть похудел
С детства слежу, а это совсем уже располнел((
автор Пухнасті штани • 06 июня 2024
Ответ дляAllein74999
Не умеет кататься(( и учиться не хочет

Allein74999• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Не умеет кататься(( и учиться не хочет
Тогда пусть плачет и закусывает булками.
автор Пухнасті штани • 06 июня 2024
Ответ дляAllein74999
Я переживаю за его здоровье, это же нагрузка на кости очень большая, бегать тоже не любит, максимум 1 круг на стадионе и тот медленно (200м)
Веккy• 06 июня 2024
Я уже писала, что сейчас кругом жирные дети. Едят всякую гадость и спортом не занимаются. В моем детстве был 1 толстый ребёнок на всю школу,сейчас же это каждый второй.
Вы не сделаете ничего , не перестанете же давать ему деньги.
Святатабожа• 06 июня 2024
Ответ дляПошаманю
Не все так, як Ви написали. В моїй сім´ї 5 людей, у всіх різні харчові вподобання, але в цілому це харчування можна назвати правильним, при цьому двоє дітей в підлітковому віці набрали вагу, потім син дуже схуд, донька поки ще з великою вагою.
Веккy• 06 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Какой стресс. У нас дети жирные вон с 5 лет уже. Родителям вообще насрать , жирный и жирный
Веккy• 06 июня 2024
Ответ дляПошаманю
Вот именно. Я уже писала , что это ненормально. Сами раскармливают как свиней , не обращают внимания , а потом ах, что же делать.
Кондуктор автобуса• 06 июня 2024
Ответ дляОколовита
І дівчата теж
Спорт - це дисципліна та здоров’я
Святатабожа• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Он и родился весом 6500 при росте 50 см
Ведіть до ендокринолога дитячого. На сина подіяло, змінив харчування і добавив тренування, скинув більше 10 кг, донька трохи схудла. І обоє з друзями багато гуляють по місту, особливо літом, що теж впливає. Поясніть дитині, що звісно, 5 піц дуже смачно, але якщо сам не почне змінювати це, попереду чекає багато проблем.
Червона ікорка• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
2000 кроків за день всього
Від безділля його вага і судячи з усього ви з ним час також не проводите, не в ньому причина
Золота орда• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Не умеет кататься(( и учиться не хочет
Почему вы ему в 4, 5, в 7 лет не купили велик? Когда катаются все вокруг и когда это интересно.
Он у вас лентяй обыкновенный. Да и вы над ’больной’ булочкой трясетесь.
.
Кондуктор автобуса• 06 июня 2024
Ответ дляAllein74999
А завтра он не захочет гипс при переломе накладывать. Или аппендикс удалять
Лечение, безопасность и образование- это то, что ребенок не должен выбирать. Он это делает и всё.
Он может решить хочет он в шапке идти или без нее, хочет ое есть или нет - но ехать в автокресле, пить лекарства - это без выбора и его желания здесь не учитываются вообще