Пухнасті штани• 06 июня 2024

Зайва вага у сина

У сина в 13 років зайва вага.
Важить 72,5 кг. Спорту не любить взагалі,обхват талії 94 см.
Постійно втомлюється, вже почалися комплекси, однолітки його висміюють через це.
Штанів уже немає на нього,всі передавлюють або не налазять, за день може з´їсти у школі 7 піцок діаметром як тарілка і 5 сирних паличок, потім ще чипси із кока-колою
Я йому вже не давала грошей, так він їх украв і купив собі різну гадость харчову.
Порадьте як йому схуднути
Червона ікорка• 06 июня 2024
Ответ дляviter33
Звісно, може
Вивести на стадіон та рахувати кола)))
+ харчування - без хліба і макаронів, малими порціями
Ви прочитайте що він не зовсім здоровий і швидко втомлюється і вже поради давайте виходячи з цього

viter33• 06 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Та звісно, що втомлюється. якщо надмірна маса
Але починати можна із ходьби, по можливості - легкий біг (можна - комбіновано)
Бажано на стадіонах із спец.покриттям. щоб суглоби не травмувати