Пухнасті штани• 06 июня 2024

Зайва вага у сина

У сина в 13 років зайва вага.
Важить 72,5 кг. Спорту не любить взагалі,обхват талії 94 см.
Постійно втомлюється, вже почалися комплекси, однолітки його висміюють через це.
Штанів уже немає на нього,всі передавлюють або не налазять, за день може з´їсти у школі 7 піцок діаметром як тарілка і 5 сирних паличок, потім ще чипси із кока-колою
Я йому вже не давала грошей, так він їх украв і купив собі різну гадость харчову.
Порадьте як йому схуднути
Кондуктор автобуса• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Он плаче днями, настроения нету, а астеничным и спортивным мальчикам завидует
Сегодня уже заставила сделать 5 отжиманий и 1 подтягивание через крик
Больше не может
Найдите хорошего тренера
Только не падайте в обморок, если не него голос повысят или будет заставлять через силу и слезы заниматься.

Червона ікорка• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
У мого зі здоров´ям проблеми,то йому не можна спортом займатися він і не любить. У нього спеціальна група в школі на фізкультурі
У мого сина епілепсія, швидко втомлюється, спорт навіть не хоче пробувати, але прогулянка кожного дня до самого дальнього супермаркету це святе, і активність і розмовляємо по дорозі.
НаБалКоніХодять• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Я переживаю за его здоровье, это же нагрузка на кости очень большая, бегать тоже не любит, максимум 1 круг на стадионе и тот медленно (200м)
Вечером гулять. 6-8 км, если днем 2000 шагов всего. И не есть после прогулки. К психологу искать причину заедания проблем. К эндокринологу.
Кондуктор автобуса• 06 июня 2024
Ответ дляAllein74999
5 отжиманий, то «до жопи дверці». Садите его на велик
Не выдержит тот велик
Червона ікорка• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Не умеет кататься(( и учиться не хочет
Самокат
viter33• 06 июня 2024
Ответ дляНафаня Маня
У нас хлопчик в класі пішов в тренажерний зал, займається з тренером, за рік змінився до невпізнанності. Але там і мама відповідально взялася за харчування, відмовилися від шкільних обідів, з собою дає судочки і корисний перекус. Це важка праця
більше рухатися (біг, ігрові види спорту, кардіо навантаження)
менше їсти, багато пити
Тим більше, зараз канікули, не треба пів-дня сидіти за партою
Займатися з тренером - не той вік, це не 50
Червона ікорка• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Не знущайтесь, який біг? Ви самі бігаєте?

viter33• 06 июня 2024
Ответ дляОколовита
Хлопцю обов´язково потрібен спорт, хоч турніки, віджимання, гантелі. Займатися спортом повинні всі хлопці, незалежно від ваги.
Віджимання, гантелі не скинуть масу
Біг, ігрові види спорту з постійним рухом і правильне харчування
Червона ікорка• 06 июня 2024
Ответ дляviter33
Віджимання, гантелі не скинуть масу
Будь яка активність підійде, якщо вона більша ніж 2000 кроків на день, хоч віником махати, та посуд мити.
Половити ввечері фрісбі або бумеранг краще, бо це цікавіше
Электричка• 06 июня 2024
Він бачить проблему? Мій син на гарному харчуванні скинув вагу з 74 до 69 за 1 місяць. Але так харчуватися, як ваш і схуднути неможливо. Ходити тех хоча б 10000 кроків треба.
viter33• 06 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Побігати
40 хвилин на стадіоні зранку та ввечері - супер
Під наглядом мами)))
І світла не треба))
Семенівни сусідка• 06 июня 2024
Я своего на диету посадила
Тоже разжирнел от всякой дряни, ел бнз остановки
Сейчас строго 3 р в день еда без перекусов. Разрешаю на выходных мороженое.
Утром иногда что то сладкое.
А так ограничиваю.
Еще и от них много зависит, конечно
Если будут подъедать, то так и не похудеют
Но мой тьфу тьфу, смотрю чуть сдулся таки
Білий Лосик• 06 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Найдите хорошего тренера
так он второй раз не пойдет, тут подход нужен
Білий Лосик• 06 июня 2024
авто, может плаванье попробовать?
Кондуктор автобуса• 06 июня 2024
Ответ дляБілий Лосик
Это лечение. А лечение ребенок не выбирает
размахер• 06 июня 2024
Судячи зі всього , це реальна вже проблема з розладу харчової поведінки. В мене теж в доньки таке є, але вона займається танцями, має більш менш форму, вам можливо теж треба підібрати якусь секцію, бачила що на плавання хлопчика здали , то за рік він вже підхуд добре.Єдине ,що не треба дитині дорікати,в мене було те саме, тому знаю , як принизливо це все їж менше, або їж шось не те, це захворювання і людина не може себе контролювати.
Білий Лосик• 06 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
вы явно с подростками не сталкивались, или уже забыли, какие они могут быть
Кондуктор автобуса• 06 июня 2024
Ответ дляБілий Лосик
Ну какие? Моему сыну уже 20 лет, дочке 13. И когда им не даешь выбор - то они и не страдают. Лишний вес - это проблема со здоровьем. Какой у ребенка может быть выбор здесь? И зачем спрашивать хочет он лечиться или нет? Надо. Всё. Он может в -20 идти без шапки, лечь спать в 23:00, он может не хотеть есть или хотеть носить ужасные кофты на 5 размеров больше, покрасить волосы в оранжевый цвет. Но хотеть или не хотеть лечиться он не может. Это не обсуждается
Срочнокпсихологу• 06 июня 2024
Ответ дляВеккy
Я уже писала, что сейчас кругом жирные дети. Едят всякую гадость и спортом не занимаются. В моем детстве был 1 толстый ребёнок на всю школу,сейчас же это каждый второй.
Вы не сделаете ничего , не перестанете же давать ему деньги.
Полных детей не так и много. У сына в классе 36 детей. Условно полным можно назвать одного. Но он не полный на самом деле, просто здоровый такой пацан, может чуть-чуть именно жира у него.

автор Пухнасті штани • 06 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Так
Добро с Кулаками• 06 июня 2024
Прки він не зрозуміє проблему і не захоче - дива не буде.
В мене донька з зайвою вагою. Я багато і обережно з нею розмовляла, стараламь слідкувати за харчування і нічого. Була місяць назад на ДР, там її образили інші дівчата за вагу. Прийшла до мене ’мамо, а як сзуднути’, я їй розповіоа про баланс між харчуванняи і стравами. Показала, що краще з´їсти курочку запечену з саоатиком, еіж в 2 рази меншу порцію макарон. Схудла за 2,5 тижні на 2,6 кг (46,9 зараз 44,3). Зараз у бабусі, тому не знаю як там далі. Але буду її підтримувати.
Мадам Подлинник• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Готую звичайну їжу. Каші, макарони, м´ясо, яйця, супи, борщі, молочні продукти. Дуже любить хліб, але я його обмежую.
Як Ви його обмежуєте, якщо він може з’їсти 7 піц? У вашому випадку - тільки обмеження в їжі.
Червона ікорка• 06 июня 2024
Ответ дляviter33
Побігати
Під наглядом мами)))
І світла не треба))
Ви самі бігали 40 хвилин?)))
Я займаюсь в залі вже багато років і пробігти 3-5 км це важко. І для чого? Надмірне кардіо викликає надмірний апетит, краще 1,5 цих години присвятити прогулянці
парИла я парИла• 06 июня 2024
ой, автор, у моего сына такая же проблема(((( Ему 11,5 лет, полтора месяца минимальная подвижность - перенес сложную травматологическую операцию на руке, впереди вторая. Тоже любитель всякой дряни, у меня тоже со школы лишний вес и прозвище ’пончик’, не хочу чтобы и ребенка дразнили...
viter33• 06 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ви самі бігали 40 хвилин?)))
Так, бігав
Зранку 40 хвилин пробіжка
після обіду 3 р. в тиждень - силові в спортзалі 1,5 год. (пацану того не треба)
під 50 р. мені
viter33• 06 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ви самі бігали 40 хвилин?)))
Ви бачили прогулянки сучасний дітей?
Йде ’втикає’ в телефон
Аби його самокатчик не збив)))
Червона ікорка• 06 июня 2024
Ответ дляviter33
Ви бачили прогулянки сучасний дітей?
Йде ’втикає’ в телефон
Аби його самокатчик не збив)))
Мама може йому приділити час і прогулянку зробити цікаво
viter33• 06 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Звісно, може
Вивести на стадіон та рахувати кола)))
+ харчування - без хліба і макаронів, малими порціями
Пукимончиг• 06 июня 2024
Ответ дляПухнасті штани
Так
Посмотрите бассейн, бадмтнтон во дворе.
Собаку еще завести можно, выгуливать минимум 2 раза в день нужно.
И к эндокринологу я бы сводила
Ніколи не збрешу• 06 июня 2024
Мой сын стал поправляться в 4 классе. Он всегда был выше всех, а в 11 лет начал еще и полнеть. Похудением, а в Вашем случае правильным питанием ребенка нужно серьезно заниматься. Ограничить питание, разбить его на первое и второе, убрать комплексные обеды. Т.е. завтрак полезный ( яйцо в разном исполнении и салат) обед (только первое и небольшой бутер), ужин кусок мяса и салат. Добавить рыбу в рацион, убрать сладкие и не сладкие газированные напитки и пищевой мусор. Не давать ему есть после например 19,00. Спать ложить в 23.00. Хлеб заменить на хлебцы. И обязательно спорт. Если не хочет секцию, выходите на стадион и ходите с ним. Как только он увидит разницу в зеркале станет проще. Я прошла этот путь с сыном, контролила каждый прием пищи, бабушкам и дедушкам запрещала покупать сладкое и т.д. Проблема ушла через год. В этом возрасте дети сбрасывают быстро. И поход к врачу не будет лишним, проверить надо глюкозу и инсулин, индекс НОМА.