Реверанс• 06 июня 2024

Зняли бронь з працівників оборонних підприємств в Україні

Більш ніж 40 підприємств України, серед яких виробники ракетного озброєння, артилерії та снарядів, мінометів і пострілів до них, бронетехніки, БПЛА, засобів радіоелектронної боротьби, у зверненні до Прем´єр-міністра, Міністра оборони, Міністра стратегічних галузей промисловості, а також - Головкома ЗСУ, звертають увагу на те, що, після одночасного набуття чинності низки розпоряджень, під загрозою постав виробничий потенціал вітчизняного ОПК. Робітники, які підлягають бронюванню, приходять до ТЦК і одразу після проходження ВЛК їм вручається мобілізаційне розпорядження без можливості здійснити бронювання.
Дебіли! Чи це навмисно робиться?
Потім у нас партнери погані бо мало грошей,мало зброї дають?
Пачіму ми не НАТО?
Подрысь• 06 июня 2024
у нас в городе пожарных уже мобилизуют. Скоро сами будем тушить и разгребать.

LudaSHS• 06 июня 2024
Как вредители
Тыл и Впк это и есть наш шанс выгребти.
lisenok_8282• 06 июня 2024
боже, як сумно. ми, українці, просто хотіли жити.
Taya_Groza• 06 июня 2024
Ответ дляПодрысь
Их везде мобилизуют, постанову вчера приняли 50 %
автор Реверанс • 06 июня 2024
Ответ дляПодрысь
Це скрізь вже.У рятувальників забрали бронь
До того ж почали залізничників забирати.Чомусь Єпіцентр - бронь, а залізниця та Оборонпром - ні.
alenka3108• 06 июня 2024
Фух, хоч не Петя. Смійтеся, їжте шашлики, пийте каву в Ялті. Що не так?
Подрысь• 06 июня 2024
наверное, циркачи и медийники более нужны, чем спасатели и оборонники
Ira_Do• 06 июня 2024
Треба нарешті з депутатів зняти бронь. Це якось дивно, люди, які все життя живуть на податки народу не захищають цей народ. Вони давно забули, що вони обслуговуючий персонал для народу, думають, що вони боги
автор Реверанс • 06 июня 2024
Якщо розглядати всі дебільні вчинки в цілому, то вибудовується струнка, логічна концепція розвалу і демотивації ЗСУ.
Совпадєніє?

sea_zezik• 06 июня 2024
Это пипец, граждане.
Это как залезть в последний мешок посевного зерна в голодный год.
Байрактарочка• 06 июня 2024
Ответ дляalenka3108
в цирк ще можна ходити, бо вони заброньовані
Jimson• 06 июня 2024
Ответ дляIra_Do
Якщо щось піде не так, вони відразу поїдуть або навіть помчать в ’країни комфортного проживання’ (у кого де запасний аеродром)
автор Реверанс • 06 июня 2024
З точки зору українського державника - так, це ідіотизм.
А з точки зору русні - це висококласна робота.
Все залежить від точки зору.
alenka3108• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактарочка
Ага, квартал дивиться, якщо що, слуга народу, тощо. А, нє, стоп, світла нема. Тоді так, тільки цирк, тільки хардкор!
Байрактарочка• 06 июня 2024
Ответ дляalenka3108
це російське іпсо

останні кілька днів постійні нагадування від міненерго і укренерго шо ситуація складна і взимку світло буде 2-4 години на добу. і в цей же час пишуть «не ведіться на російські іпсо шо взимку не буде світла і ми замерзнемо».
самі собі іпсо блін 🤡
Seehund• 06 июня 2024
Читала, что путлер рассказывает про окончание войны за 3 месяца, если страны не будут помогать, видимо решили переплюнуть его срок.
alenka3108• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактарочка
це російське іпсо

самі собі іпсо блін 🤡
Та звичайно. Все, що правда, то іпсо.
Александра333-0d63• 06 июня 2024
В подруги чоловік хімік. Працює на фармакологічному виробництві. Будемо закордонні ліки в три дорога купувати, або травами лікуватися.
Ira_Do• 06 июня 2024
Ответ дляJimson
Так, ви праві, у всіх у них є запасний варіант. І діти вчаться за кордоном, і житло там, навіть ц нашого президента і не одне. Вони вже давно цю країну продали, тут тільки гроші заробляють.

Jimson• 06 июня 2024
Ответ дляАлександра333-0d63
Сміх – найкращі ліки! Одну Велику Людину дуже дратує ваше засмучення. Він любить, коли всім весело, коли люди радіють та сміються його жартам. А те, що жарти хрінові – так це до сценаристів.
О_Юми• 06 июня 2024
Дай, дай, дай, дай...
Ви нам гроші та залізо, ми - життя наших людей (с)
О_Юми• 06 июня 2024
Шкода, що коли до людей прийшло розуміння того, кого вони обрали, змінити вже нічого не можна. Наш вирок в дії
Решка7777• 06 июня 2024
Ответ дляРеверанс
Совпадєніє?
продолжу.но выйдет нелитературно
Решка7777• 06 июня 2024
Ответ дляРеверанс
Все залежить від точки зору.
да, высокоточные попадание:
люди, свет
автор Реверанс • 06 июня 2024
Ответ дляIra_Do
Чомусь свою віллу в Італії презедент Зеленськиий росіянам здає.
Кожну копієчку в родину.Турботливий
ёжовые рукавицы• 06 июня 2024
Депутати, циркачі , квартальщики прикрились ДСНСниками , щоб народу очі замулити про всеобщу мобілізацію.
чаревна• 06 июня 2024
Дайте ссылку почитать, там не написана причина? Почему
автор Реверанс • 06 июня 2024
Ще позбавили броні 3-Д шників,які робили запчасті до дронів.
Древо жизни• 06 июня 2024
Девочки, а МЧС-ники, начальники отделов, имеют бронь?
tala-li• 06 июня 2024
сливают державу
а военные пенсионеры 50+ продолжают ждать руководящих должностей...