Стриптизерка• 06 июня 2024
Як стати скотиною?
Я зараз серйозно. Я змучилася від того, що кожен що захоче те і скаже мені і нахамить. В моєму оточенні. Колись я була більш такою знаєте пофігісткою, а тепер все беру до голови. Партнери весь час попадаються ті хто спочатку дуже люблять мене, потім все знову починається: побої, хамство, зради. Постійний сценарій, я вже змучилася. Я починаю потім тих партнерів дуже і дуже любити і терпіти все, і ще й сама вибачаюсь за це. Біда у тому, що я приклад такий подаю своїй дитині. Тато дитини постійно мав зі мною проблеми та не так в мені, те не так і я постійно вибачалась. Дійшло до абсурду що я вибачалась сама не знаючи за що. Я дуже змучилася морально від того, що я так будую своє життя. Чи я боюсь відповідальності чи що я не знаю. Всі кажуть - ти себе не любиш. А як полюбити? Як? І моє життя то соцільне страждання…
Стриптизерка
• 06 июня 2024
Я хочу стати скотиною, бо таким в житті добре. Нічого не турбує їх і живуть найкраще життя.
Бутерброд и я• 06 июня 2024
Треба дуже сильно задовбатись догоджанням іншим і згадати нарешті про свої бажання
Стриптизерка
• 06 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я вже задовбалась дуже. Я плачу кожен день моя психіка вже сказала мені good bye my love good bye. Але я продовжую
Я пробачаю те що не пробачається
Творог для розжига• 06 июня 2024
Посмотрите как ведут себя другие ’скотины’ и учитесь у них, перенимайте их стиль общения и поведения
Стриптизерка
• 06 июня 2024
Ответ дляСекретница
Идите в психотерапию, вам она показана прямо
Пробувала 1 сеанс. Ніби не моє то, просто проговорювати події свого життя які і так знаю, мені не легше
Секретница• 06 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ну найти хорошего психолога не так просто, но в вашей ситуации поможет только он.
Стриптизерка
• 06 июня 2024
Ответ дляТворог для розжига
Я вже теж так думала. Я тільки якщо почну і мене відразу всередині зʼявляється шалений страх що от скоро мені так прилетить що мало не покажеться .
МадамОхмури• 06 июня 2024
Для того, щоб давати відсіч і не дозволяти себе ображати, не потрібно бути скотиною і хамлом
Стриптизерка
• 06 июня 2024
Ответ дляМадамОхмури
А я така що все стерплю і всіх шкодую і постійно шукаю виправдання людям які творять страшні речі
МадамОхмури• 06 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Виправдання на страшні речі?
Ви про що?
Свекруховна• 06 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Скотам не всегда хорошо в жизни. Как и хорошим людям не всегда плохо
Стриптизерка
• 06 июня 2024
Ответ дляМадамОхмури
Виправдання на страшні речі?
Ви про що?
Коли тебе побʼє твій партнер , коли тебе ставлять в ніщо , обзивають
Коли твій знайомий позичить гроші і пошле нах, і ти ще будеш переживати про це в всеодно давати людині шанс на спілкування при тому гроші назад не віддають.
Коли знайома може прийти і взяти щось в мене з дому моє а я нічо не в стані зробити .
Постійно принижують і те не так зі мною і те не так , ти така і сяка
Стриптизерка
• 06 июня 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Автор, какая же вы все таки скотина
Ну і тут мене образять)))) 🤣
В танке• 06 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Вы просто не уверены в себе. Полюбите себя. Не нужно становиться скотиной, чтобы об вас не вытирали ноги.
Первая ласточка инфляции• 06 июня 2024
Хочете чи ні - вам до психотерапевта.
Любов до себе і концентрація на власних бажаннях це перше, чому ви маєте навчитись. Але без терапевта нічого не вийде
Стриптизерка
• 06 июня 2024
Ответ дляВ танке
А я роками намагаюсь полюбити себе але не вмію. Я не розумію як це зробити , в мене ще й вага зайва взагалі не люблю себе
Кошка Мурка• 06 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ну і тут мене образять)))) 🤣
Чим? Правдою? Вам не треба ставати скотиною, з вами і так вже поводяться, як зі скотом. Станьте нарешті людиною і зупиніть це. І не пишіть, що вас це дістало, вам подобається роль жертви.
МадамОхмури• 06 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ого!
То ви все про себе написали?
Стриптизерка
• 06 июня 2024
Ответ дляКошка Мурка
💯
Ви праві. Люди з собаками вдома себе поводять краще аніж зі мною.
Стриптизерка
• 06 июня 2024
Ответ дляМадамОхмури
Ого!
То ви все про себе написали?
Так, про себе. Я ще пропустила багато інших моментів які були б занадто шокуючі тут.
Ms. Доброта• 06 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
А соціальні страждання в чому проявляються у вас?
Кошка Мурка• 06 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
💯
І? Ви ж сюди прийшли щоб вас просто пожаліли. Ось я така вся бідося, а мене всі ображають. Вам потрібна жалість і щоб оцінили вашу жертву. Змінювати ви нічого не будете, бо вас все влаштовує.
В танке• 06 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Гугл в помощь. Там есть миллион статей на эту тему. Раз уже Вам психолог не зашел.
Люблю пиво• 06 июня 2024
Ваша проблема в том, что Вы видите только плюс и минус. То есть либо быть ’скотиной’, либо быть ’хорошей девочкой’. Скотиной Вы быть не хотите, потому что боитесь ’ответки’ по судьбе - кармы, отдачи, как не назови. И в результате пытаетесь быть для всех хорошей. На самом деле Ваши поступки не делают Вас хорошим человеком, это совершенно разные вещи. И важно это понять, что быть терпилой и хорошей - очень разное. У Вас нет уважения к себе, а Вы утешаете себя тем, что зато Вы человек хороший, ко всем с открытой душой. А нужно ежедневно вырабатывать в себе стержень: со мной так нельзя и учиться посылать в далекое пешее путешествие. Сначала будет сложно, потом войдете во вкус. И причем не обязательно это делать резко или грубо - можно простыми словами сказать так, что сразу все поймут куда послали.
Первая ласточка инфляции• 06 июня 2024
ви маєте робити виключно тільки те, що що приносить вам задоволення/позитивні почуття.
Ви не відповідаєте за почуття і емоції їнших людей - це їх особиста відповідальність, яка до вас не має відношення. Ви ніколи не зможете догодити всім людям. Чим більше будетеинамагатись стати для них хорошою - тим більше будете відчувати внутрішній дискомфорт і мати погані відчуття всередині.
Все, що важливо - це ви, ваш комфорт і емоції. Якщо хтось змушує вас почувати себе погано - здихайтесь його якнайшвидше, обірвіть стосунки. Скажіть: ’я відчуваю дискомфорт і неприємні емоції від твоїх дій, тому я прошшу тебе піти із мого життя і не хочу мати з тлбою справу’, зробіть собі подарунок. І побачите, як швидко люди почнуть поважати вас і ваш особистий простір